Skuteczny marketing internetowy

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowaniem stron zajmuję się nieprzerwanie od 5 lat, opinie moich klientów są najlepszym dowodem skuteczności i jakości :)

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Usługi

Pomogę przy:

icon

Zwiększeniu widoczności strony

Zależy Ci, aby dotrzeć do nowych klientów za pośrednictwem internetu? Nie wiesz, co zrobić, aby zwiększyć ruch na swojej stronie? Pomogę Ci w poprawieniu widoczności witryny w wyszukiwarkach internetowych.

icon

Poprawie konwersji

Ruch na stronie to nie wszystko – Twój biznes nie rozwinie się prawidłowo, jeśli użytkownicy nie będą podejmowali pożądanych działań. Pomogę Ci w optymalizacji aktualnego ruchu na stronie co przyczyni się do zwiększenia konwersji.

icon

Rozbudowiu rozpoznawalności

Twoim celem powinno być zbudowanie emocjonalnego związku pomiędzy marką a odbiorcą. Pomogę Ci w wykreowaniu wizerunku, a następnie jego utrwaleniu i szerzeniu wśród potencjalnych klientów. Pozytywny i trwały wizerunek to podstawa.

Od lat zwiększam widoczność stron partnerów biznesowych

Skuteczny marketing internetowy

Nie sposób osiągnąć sukces w internecie bez odpowiedniego, a więc skutecznego marketingu. Mnogość i różnorodność witryn internetowych sprawia, że nawet te najbardziej wartościowe treści, produkty czy usługi potrzebują odpowiedniej reklamy i wsparcia specjalisty z branży e-marketingu. Proces promowania firmy ma na celu zwiększenie jakości ruchu na stronie, a także dotarcie do nowych odbiorców. Jak łatwo się domyślić, skutkiem tego jest wzrost sprzedaży oraz budowanie świadomości marki.

10

Lat doświadczenia

200+

Zrealizowanych
projektów

Pisanie kodu strony
SEO Logo
Logo Wordpress

Moje efekty mówią same za siebie

Case Study

Niekiedy osobom chętnym, aby skorzystać z usług Freelancera SEO, ciężko wyobrazić sobie końcowe efekty pracy. Jestem otwarty na rozmowę i chętnie dzielę się efektami realizowanych przeze mnie zadań. Zdaję sobie sprawę, że czynnikiem, który najmocniej przemawia do większości klientów, są konkretne dane. Zachęcam do zapoznania się z poniższymi wykresami.

FountaisParty Case Study
FountaisParty Case Study
FountaisParty Case Study

Dlaczego ja?

Poznaj opinie moich klientów!

Poziom mojej pracy, najprościej zmierzyć pozostawionymi opiniami, oto kilka z nich:

Cyberiusz

Ocena 5.0:★ ★ ★ ★ ★

(35 opinii) Google Moja Firma

Wszystkie opinie

Elżbieta Krysiak

6 opinii · 2 zdjęcia

★★★★★7 miesięcy temu

Pełen profesjonalizm, elastyczność i zrozumienie potrzeb klienta. Pan Bartosz potrafi wsłuchać się w wizję klienta i doradzic od strony praktycznej, czy taka prezentacja strony firmowej sprawdzi się i będzie czytelna dla klientów. Bardzo gorąco polecam!!!!

Robert Xxxx

1 opinia

★★★★★7 miesięcy temu

Bardzo fachowa firma, poprosiłem ich o realizacje rozbudowanego projektu. Niestety podobne firmy narzucały bardzo długie terminy oraz praktycznie dwukrotne koszty. Dzięki tej firmie, otrzymałem projekt sklepu z połączeniem z ERP obecnym w przeciągu zaledwie jednego miesiąca. Dodatkowo dostępni było podczas testów oraz podrożeniu przez 24/7.

Arkadiusz Sznura

8 opinii· 3 zdjęcia

★★★★★7 miesięcy temu

Korzystałem z usług Cyberiusz w celu poprawienia funkcjonowania mojej strony internetowej. Kontakt świetny, pełen profesjonalizm zgodnie z zamierzonymi celami, a w dodatku objaśniono mi, co mogę robić, aby uchronić moją stronę przed "niechcianymi intruzami".. :) polecam

Kazimierz Nowaczyk

1 opinia

★★★★★4 miesięce temu

Pan Bartosz pomógł mi w naprawie zainfekowanej strony internetowej. Z całą pewnością mogę polecić ta firmę.

Janusz Klinicki

3 opinie

★★★★★6 miesięcy temu

Bardzo dobre doradztwo, widać, że Pan Bartosz ma doświadczenie w tym co robi :) Polecam!

Pisanie kodu strony
Laptop

Wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat

Zainteresowała Cię moja działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się ze mną już dziś.

Rozpocznijmy projekt!

Baza wiedzy SEO

Blog

Chcesz samodzielnie rozwiązać swój problem? Zapoznaj się z artykułami dostępnymi na moim blogu.

Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt