Sprzedające, dobrze zoptymalizowane

Sklepy internetowe Wordpress Woocommerce

Szybkie, dostosowane pod potrzeby wyszukiwarki, posiadające przyjazny wygląd dla użytkownika - to tylko kilka z cech, którymi można opisać tworzone przeze mnie sklepy internetowe.

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Usługi

Pomogę przy:

icon

Zaprojektowaniu sklepu internetowego

Potrzebujesz wyjątkowy projekt nowego sklepu na CMS Wordpress? Zaprojektuję dla Ciebie sklep, który pozwoli Ci odnieść sukces.

icon

Stworzeniu sklepu internetowego

Posiadasz projekt lub zamysł nowego sklepu internetowego? Pozwól, że zamienię wizję w realne narzędzie, które dostarczy Ci nowych klientów.

icon

Rozbudowie sklepu o nowe funkcjonalności

Posiadasz już swój sklep internetowy, ale chciałbyś rozbudować go o nowe funkcjonalności? Z przyjemnością zajmę się tym za Ciebie, oddając w Twoje ręce gotowe rozwiązanie.

Żółte koło dekoracyjne Niebieski krzyżyk

Dlaczego sklep Wordpress z rozszerzeniem Woocommerce?

Co zyszkujesz?

Budowa sklepu internetowego to zdecydowanie zadanie dla specjalisty, z wieloletnim stażem w programowaniu. Podczas tworzenia sklepu trzeba uwzględnić mnóstwo kwestii, aby zapewnić jego efektywność i unikalność. Wybierając moje usługi, nie dostajesz jedynie gotowego sklepu internetowego, otrzymujesz klucz do rozwinięcia swojej marki online w sposób dostosowany do Twoich unikalnych potrzeb. Współpracując ze mną otrzymasz:

Ikona aktualizacje wordpress

Niezbędne funkcjonalności

Otrzymasz nie tylko kompletny sklep internetowy, lecz również funkcjonalności dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Z pełnym zaangażowaniem zadbam o każdy szczegół, aby Twój sklep Wordpress nie tylko spełniał, ale przewyższał oczekiwania.

Ikona prace techniczne

Integrację z bramkami płatności oraz dostawcami

Zapewnie płynne, spersonalizowane połączenie z bramkami płatności oraz dostawcami, umożliwiając efektywną obsługę transakcji i dostaw w Twoim sklepie online. W ramach usługi otrzymasz połączenie z wybranymi bramkami płatności + do 3 dostawców np. InPost, DPD, DHL

Ikona banery reklamowe

Dopasowanie do Twojej marki

Twój sklep internetowy będzie odzwierciedleniem Twojej marki. Działam indywidualnie, ściśle współpracując z Tobą, aby zrozumieć Twoją wizję i przekształcić ją w estetyczny, funkcjonalny sklep internetowy. To nie będzie kolejny szablon – to unikalna przestrzeń, która w pełni odda charakter Twojego biznesu.

Ikona kopie zapasowe

Wydajność

Dzięki moim usługom Twój sklep na WooCommerce będzie działał sprawnie. Zapewnię Ci nie tylko efektywność, ale także przyjazność dla użytkownika, co przełoży się na lepsze doświadczenia zakupowe. To nie tylko korzyść dla klientów, ale także dla Twojej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, które coraz bardziej premiuje szybkie sklepy internetowe.

Ikona monitoring strony

Stabilność

W moim podejściu unikam gotowych Page builderów, buduję każdy sklep internetowy na bazie indywidualnie zaprojektowanego, unikalnego szablonu zakodowanego przy wykorzystaniu Advanced Custom Fields. To świadczy o moim zaangażowaniu w dostarczanie rozwiązań o wyjątkowej wydajności i stabilności. Moja strategia nie tylko zapewnia solidne fundamenty, ale również otwiera furtkę do dalszego rozwoju Twojego sklepu.

Ikona konsultacje marketingowe

Wsparcie od specjalisty, nie agencji

Wybierając moje usługi, otrzymujesz nie tylko profesjonalne podejście, ale także indywidualne zaangażowanie. Jako jednoosobowa firma gwarantuję Ci bezpośredni kontakt ze mną. Bez zbędnych pośredników, szybko i skutecznie odpowiadam na Twoje potrzeby, dostosowując projekt do bieżących oczekiwań.

Portfolio

Wybrane realizacje

Każdy projekt sklepu internetowego jest realizowany na podstawie wspólnie ustalonej koncepcji z klientem. Od niemal dekady stworzyłem ponad 20 sklepów internetowych, poniżej prezentuję wybrane z nich:

Sklep internetowy Candelle

Sklep internetowy Candelle.pl

Candelle to sklep internetowy zbudowany na CMS Wordpress, zajmujący się sprzedażą zniczy o najwyższym standardzie. Elegancki wygląd strony znakomicie podkreśla dostępne tam produkty premium. Moim celem było stworzenie layoutu, przyjaznego dla użytkownika.

Sklep internetowy Luxderm

Sklep internetowy Luxderm

Luxderm to nowoczesny sklep internetowy, na którym znajdziesz szczegółowe informacje na temat oferowanych produktów do pielęgnacji skóry. Projekt sklepu jest przejrzysty, atrakcyjny i nowoczesny, z eleganckim i minimalistycznym designem.

Sklep internetowy Impresja Smaku

Sklep internetowy Impresjasmaku

Ciężko wyobrazić sobie udane przyjęcie bez dekoracji. Impresja Smaku jest firmą, która na co dzień zajmuje się dostarczaniem rozrywki i ciekawych wspomnień swoim klientom, oferując im najwyższej jakości ozdoby.

Sklep internetowy Winenavigator

Sklep internetowy Winenavigator

Winenavigator.pl jest sklepem internetowym Wordpress, który został stworzony z myślą o miłośnikach wina. Serwis jest prosty i przejrzysty, pełen nowoczesnych narzędzi, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniego wina.

Dlaczego ja?

Poznaj opinie moich klientów!

Poziom mojej pracy, najprościej zmierzyć pozostawionymi opiniami, oto kilka z nich:

Cyberiusz

Ocena 5.0:★ ★ ★ ★ ★

(35 opinii) Google Moja Firma

Wszystkie opinie

Elżbieta Krysiak

6 opinii · 2 zdjęcia

★★★★★7 miesięcy temu

Pełen profesjonalizm, elastyczność i zrozumienie potrzeb klienta. Pan Bartosz potrafi wsłuchać się w wizję klienta i doradzic od strony praktycznej, czy taka prezentacja strony firmowej sprawdzi się i będzie czytelna dla klientów. Bardzo gorąco polecam!!!!

Robert Xxxx

1 opinia

★★★★★7 miesięcy temu

Bardzo fachowa firma, poprosiłem ich o realizacje rozbudowanego projektu. Niestety podobne firmy narzucały bardzo długie terminy oraz praktycznie dwukrotne koszty. Dzięki tej firmie, otrzymałem projekt sklepu z połączeniem z ERP obecnym w przeciągu zaledwie jednego miesiąca. Dodatkowo dostępni było podczas testów oraz podrożeniu przez 24/7.

Arkadiusz Sznura

8 opinii· 3 zdjęcia

★★★★★7 miesięcy temu

Korzystałem z usług Cyberiusz w celu poprawienia funkcjonowania mojej strony internetowej. Kontakt świetny, pełen profesjonalizm zgodnie z zamierzonymi celami, a w dodatku objaśniono mi, co mogę robić, aby uchronić moją stronę przed "niechcianymi intruzami".. :) polecam

Kazimierz Nowaczyk

1 opinia

★★★★★4 miesięce temu

Pan Bartosz pomógł mi w naprawie zainfekowanej strony internetowej. Z całą pewnością mogę polecić ta firmę.

Janusz Klinicki

3 opinie

★★★★★6 miesięcy temu

Bardzo dobre doradztwo, widać, że Pan Bartosz ma doświadczenie w tym co robi :) Polecam!

Pisanie kodu strony
Laptop

Wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat

Zainteresowała Cię moja działalność?

Marzysz o dobrze wykonanym sklepie internetowym? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się ze mną już dziś.

Rozpocznijmy projekt!

Mam już sklep internetowy, co dalej?

Marketing sklepu internetowego

Po procesie budowy sklepu internetowego nie zostawiam Cię samotnego w gąszczu marketingu online. Razem omówimy najefektywniejsze strategie, a ja przedstawię dostosowane do Twojej branży propozycje, które pomogą Ci skutecznie zarządzać kampaniami. W mojej roli, nie tylko jako specjalisty, ale również partnera, oferuję wsparcie na każdym etapie. Niezależnie od tego, czy to kwestie SEO, Google Ads czy Facebook Ads, zależy mi na tym, abyś czuł się pewnie i komfortowo, podejmując decyzję o formie dalszej reklamy.

Razem opracujemy spersonalizowany plan działania, uwzględniając różnorodne elementy marketingu online, takie jak kampanie reklamowe, content marketing oraz analizy danych. Dzięki temu postaram się zapewnić holistyczne podejście, które skutecznie wzmocni i utrzyma trwałą obecność Twojego sklepu w sieci.

10

Lat doświadczenia

20+

Zrealizowanych
projektów

Pisanie kodu strony
Logo Woocommerce
SEO Logo

Wsparcie przy prowadzeniu sklepu internetowego

Sklep Woocommerce - Usługi dodatkowe

Tworzenie nowego sklepu internetowego to jedno, ale kompleksowe wsparcie to klucz do sukcesu online. Oprócz projektowania nowych witryn, oferuję szereg usług dodatkowych, aby zadbać o rozwój i bezpieczeństwo Twojego istniejącego sklepu WooCommerce.

Modyfikacja Wyglądu Aktualnego Sklepu

Nie ograniczam się do tworzenia od podstaw. Mogę przekształcić wygląd istniejącego sklepu Wordpress Woocommerce, dostosowując go do nowych trendów czy zmieniając go zgodnie z Twoją wizją.

Aktualizacje Systemu i Wtyczek

Dbam o to, aby Twój sklep był zawsze na bieżąco. Regularnie aktualizuję system WooCommerce i wtyczki, zapewniając nie tylko nowe funkcje, ale także zwiększając bezpieczeństwo.

Czas na Prace Techniczne

Twój sklep wymaga technicznej opieki. Oferuję dostępność na bieżące prace techniczne, naprawy błędów czy dostosowania funkcji zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Konsultacje Marketingowe

W ramach usług dodatkowych udzielam konsultacji marketingowych. Pomagam w opracowaniu strategii, dostosowaniu kampanii i zwiększeniu widoczności sklepu.

Comiesięczne Kopie Zapasowe

Bezpieczeństwo danych to priorytet. Regularnie tworzę comiesięczne kopie zapasowe, abyś zawsze miał dostęp do najważniejszych informacji.

Przygotowanie Grafik Promocyjnych

Twój sklep zasługuje na profesjonalne materiały promocyjne. Przygotowuję grafiki, które przyciągają uwagę i skutecznie promują Twoje produkty.

Monitoring Bezpieczeństwa Sklepu

Bezpieczeństwo to kluczowy element. Regularnie monitoruję sklep, dbając o ochronę przed zagrożeniami i działając prewencyjnie.

Zaufaj kompleksowym usługom, które nie tylko rozwijają, ale także chronią Twój sklep internetowy WooCommerce. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz modyfikacji, konsultacji czy wsparcia technicznego, jestem tutaj, aby zadbać o każdy aspekt Twojego sukcesu online.

Często zadawane pytania

FAQ - Tworzenie sklepów Woocommerce

Masz pytania? poniżej zebrałem najczęściej pojawiające się pytania w zakresie budowy sklepów internetowych:

Proces budowy sklepu internetowego rozpoczynam od dostarczenia klientowi projektu wstępnego w ciągu 12 dni roboczych. Ten wstępny projekt obejmuje kluczowe elementy, takie jak strona główna, kategoria produktowa i prezentacja produktu. Ma on na celu zwizualizowanie koncepcji i określenie kierunku projektu. Całkowity czas realizacji projektu zależy od ilości dostarczonych materiałów od klienta. Zazwyczaj, cały proces budowy sklepu kończy się w ciągu 1 miesiąca od momentu rozpoczęcia projektu.

Oczywiście, jestem w stanie skutecznie połączyć Twój system CRM ze sklepem. Jednak zanim podejmę się projektu, potrzebuję dokładnych informacji na temat używanego przez Ciebie systemu CRM. Każdy system może wymagać specyficznego podejścia, dlatego ważne jest, abym miał pełne zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań przed rozpoczęciem pracy nad integracją. Po dostarczeniu mi szczegółów mogę zaoferować spersonalizowane rozwiązania, które efektywnie połączą Twój sklep internetowy z systemem CRM, zwiększając efektywność i usprawniając zarządzanie danymi.

Oczywiście, jestem w stanie przygotować rozwiązanie skrojone na miarę, które efektywnie połączy Twój sklep z hurtownią dropshipping. Kluczowym elementem jest precyzyjne określenie, w jaki sposób hurtownia udostępnia informacje na temat produktów. Czy korzystają z pliku .xml do wdrożenia na sklep, czy też preferują inne metody komunikacji? Po uzyskaniu tych szczegółów, mogę dostosować integrację, zapewniając płynne zarządzanie ofertą dropshippingową w Twoim sklepie internetowym.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt