Sprzedające, dobrze zoptymalizowane

Sklepy internetowe Woocommerce

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Usługi

Pomożemy przy:

icon

Zaprojektowaniu sklepu online

Zakupy bez wychodzenia z domu? Nie byłyby możliwe bez sklepów internetowych. Zaprojektujemy dla Ciebie sklep, który pozwoli Ci odnieść sukces.

icon

Zakodowaniu sklepu online

Właściwie zakodowany sklep online powinien być responsywny i posiadać wszystkie niezbędne narzędzia – od płatności online po aktualizację stanów magazynowych.

icon

Rozbudowie serwisu o nowe funkcjonalności

Posiadasz już swój sklep internetowy, ale chciałbyś rozbudować go o nowe funkcjonalności? Z przyjemnością zajmiemy się tym za Ciebie, oddając w Twoje ręce gotowe rozwiązanie.

Portfolio

Wybrane realizacje

Każdy nasz projekt sklepu internetowego jest realizowany na podstawie wspólnie ustalonej koncepcji z klientem. Od niemal dekady stworzyliśmy ponad 20 sklepów internetowych, poniżej prezentujemy wybrane z nich:

Sklep internetowy Candelle

Sklep internetowy Candelle.pl

Candelle to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą zniczy o najwyższym standardzie. Elegancki wygląd strony znakomicie podkreśla dostępne tam produkty premium. Naszym celem było stworzenie layoutu, przyjaznego dla użytkownika.

Sklep internetowy Luxderm

Sklep internetowy Luxderm

Luxderm to nowoczesny sklep internetowy, na którym znajdziesz szczegółowe informacje na temat oferowanych produktów do pielęgnacji skóry. Projekt sklepu jest przejrzysty, atrakcyjny i nowoczesny, z eleganckim i minimalistycznym designem.

Sklep internetowy Impresja Smaku

Sklep internetowy Impresjasmaku

Ciężko wyobrazić sobie udane przyjęcie bez dekoracji. Impresja Smaku jest firmą, która na co dzień zajmuje się dostarczaniem rozrywki i ciekawych wspomnień swoim klientom, oferując im najwyższej jakości ozdoby.

Sklep internetowy Winenavigator

Sklep internetowy Winenavigator

Winenavigator.pl jest sklepem internetowym, który został stworzony z myślą o miłośnikach wina. Serwis jest prosty i przejrzysty, pełen nowoczesnych narzędzi, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniego wina.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Uruchomienie sklepu internetowego to poważne przedsięwzięcie dla prowadzonego biznesu. Tylko wybór zoptymalizowanego rozwiązania umożliwi odniesienie sukcesu w dziedzinie prowadzonej działalności. Stojąc przed podjęciem decyzji wyboru metody wykorzystywanej do realizowania sklepu internetowego, warto posłużyć się popularnością istniejących rozwiązań. Niemal 30 procent sklepów internetowych działających w sieci zasilana jest poprzez wtyczkę WooComerce bezpośrednio odnoszącą się do platformy WordPress. Nie jest to przypadkowy wybór, bowiem wykorzystanie wtyczki e – commerce umożliwia nie tylko łatwe zarządzanie treściami, ale także swobodną możliwość modyfikacji funkcji w zależności od indywidualnych preferencji.

Niewątpliwą zaletą wykorzystania wtyczki WooComerce jest intuicyjność i prostota obsługi, która nie sprawia problemów nawet początkującym. Głównym powodem, dla którego stawiamy na wykorzystanie platformy WordPress w połączeniu z narzędziem WooComerce do tworzenia stron sklepów internetowych, jest możliwość samodzielnego zarządzania treściami. Dotyczy to zarówno modyfikacji, jak i tworzenia nowych treści.

Wtyczka WooComerce jest stosunkowo młodym narzędziem do tworzenia i rozwijania swojego sklepu internetowego. Mimo to cieszy się największym uznaniem pośród platform e – commerce. Skupia ona nie tylko małych, początkujących przedsiębiorców, prowadzących e – sklepy, ale także poważnych graczy na rynku. Platforma swoją popularność zawdzięcza możliwościom integracji sklepu z dostępnymi metodami płatności i obsługującymi je systemami, a także funkcjom, które ułatwiają wysyłkę oraz aktualizowanie stanów magazynowych. WooComerce pozwala nie tylko w tani sposób stworzyć swój sklep internetowy, ale także w pełni dopasować go do swoich potrzeb, zarówno pod względem komunikacji, jak i wyglądu graficznego. Sama platforma oferuje możliwość wyboru wyglądu strony, udostępniając całkowicie bezpłatnie szereg motywów, które możemy wykorzystać, tworząc swoje miejsce w sieci.

Wybór platformy e – commerce przez 30 procent osób rozwijających swój sklep w internecie nie jest przypadkowy. Jest to podyktowane nie tylko stosunkowo niskimi kosztami związanymi z rozpoczęciem działalności e – sklepu. Sama platforma oferuje bezpłatne rozwiązania, a wszelkie koszty dotyczą wykupu hostingu, domeny, a także powierzenia stworzenia sklepu internetowego specjalistom. Dzięki zdecydowaniu się na pomoc przy tworzeniu sklepu w oparciu o wtyczkę WooComerce zyskać możemy przede wszystkim bezkonkurencyjny i indywidualny wygląd sklepu, jego optymalizację pod kątem sprawnej komunikacji po witrynie czy wsparcie, które jest nieocenione podczas wdrażanie się w świat internetowego handlu.

Mimo że WooComerce jest wtyczką, oferuje niezmierzone możliwości modyfikacji. Wszystko za sprawą obsługi wielu rozszerzeń, które umożliwiają dopasowanie funkcji i dodanie kolejnych wtyczek usprawniających działanie sklepu. Ze strony WooComerce otrzymujemy gwarancję stałych aktualizacji pomagających w eliminowaniu kolejnych konfliktów, które mogą powstawać podczas dużych modyfikacji. Wtyczka ta wybierana jest także ze względu na posiadanie pełnej kontroli i dostępu w działaniu sklepu internetowego, co jest ograniczone w przypadku wyboru sklepu abonamentowego. Wartym uwagi jest również fakt, że panel zarządzania sklepem jest nie tylko w pełni intuicyjny, ale także całkowicie po polsku. WooComerce oferuje wiele możliwości, które podczas współpracy wykorzystujemy w celu jak najlepszego dostosowania strony sklepu do preferencji zleceniodawcy.

Sklepy internetowe cennik

Stworzenie strony sklepu internetowego wymaga doświadczenia i zaangażowania. Szczególnie ważne jest dostosowanie funkcjonalności, a także zbudowanie od podstaw jego wizualnego wyglądu. Nietuzinkowy wygląd i sprawna komunikacja pozwalają na odniesienie sukcesu w branży. Dlatego chcąc sprostać wymaganiom i dla Państwa wygody przygotowaliśmy szereg wariantów, które pozwolą na indywidualne dopasowanie świadczonych przez nas usług.

Indywidualny projekt graficzny Sklepu – pozostań unikatową firmą

Na odniesienie sukcesu w branży składają się poszczególne elementy, które w połączeniu tworzą unikalną całość. Aby wyróżnić się z tłumu konkurencji, należy nie tylko oferować produkty i usługi najwyższej jakości, ale także zadbać o właściwe miejsce ich sprzedaży. W tym celu warto zadbać o wyróżniający się wygląd strony internetowej, który pozwoli kojarzyć się z daną marką. WooComerce oferuje możliwość skorzystania zarówno z gotowych szablonów, ale także pozwala na wykorzystanie własnych grafik. Nasza firma nie tylko pomoże Ci w uruchomieniu sklepu internetowego, ale także w jego personalizacji. Świadczone przez nas usługi projektowania graficznego pozwalają na stworzenie unikalnych grafik oraz elementów graficznych dopasowanych tematycznie do branży, w jakiej oferujemy swoje usługi handlowe. Podczas projektowania motywu na stronę bierzemy pod uwagę także uwagi i osobiste preferencje zleceniodawcy. Skorzystanie z zaprojektowania własnego szablonu gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych grafik, co przekłada się na wygląd strony sklepu internetowego.

Sklepy internetowe dostosowane pod UX

Głównym celem każdego sklepu internetowego jest uzyskanie jak największego zysku ze sprzedaży. Każda zrealizowana transakcja to tak naprawdę zasługa wielu czynników. Nie da się ukryć, że stosunek jakości do ceny odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie sprzedaży, jednak nie jest to jedyną składową odniesionego sukcesu. Nieocenionym elementem każdej strony internetowej jest dostosowanie jej pod UX. User experience ma kluczowy wpływ na sprzedaż. Klient zachęcony dobrą komunikacją po stronie, intuicyjnym umieszczeniem najważniejszych funkcji serwisu oraz sposobem prezentacji oferowanego asortymentu chętniej zapozna się oferta sklepu, oraz dokona na niej zakupu. Wykorzystanie połączenia platformy WordPress oraz wtyczki WooComerce umożliwia dopasowanie strony sklepu internetowego do UX. Elementami, które mają wpływ na zwiększenie sprzedaży, jest właściwy dobór słów, w tym słów kluczowych co znacznie poprawia pozycjonowanie strony. Widoczne przełożenie user experience na sprzedaż zauważalne jest także we właściwym doborze kolorystyki, grafik i czcionki tekstu na stronie. Dzięki oferowanym możliwościom stworzenia unikanego motywu, a także dopasowaniu do nich pozostałych elementów układu strony, łatwiej osiągać zamierzony cel w postaci zysku. Wszystkie strony, które tworzymy, działają zarówno w wersji webowej, jak i mobilnej, co w dzisiejszych czasach pozwala dotrzeć do większej liczby klientów w oferowanym asortymentem.

Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt