Szybka pomoc w edycji strony internetowej

Administracja stron HTML

Posiadasz stronę internetową bez żadnego systemu zarządzania treścią? Z chęcią Ci pomogę we wprowadzaniu zmian.

Zaczynajmy
Bartosz Ciachurski

Usługi

Pomogę przy:

icon

Zaprojektowaniu grafik na stronę

Dobrze wykonana strona internetowa powinna być nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. Nie czekaj, pozwól mi zaprojektować grafiki na Twoją stronę internetową.

icon

Wprowadzaniu zmian na stronie

Pomogę Ci uporać się z wprowadzeniem zmian na stronie internetowej. Powiedz, czego potrzebujesz, a ja dostarczę Ci gotowe rozwiązanie.

icon

Dokodowaniu funkcjonalności

Kodowanie to mój konik, Jeśli uważasz, że na Twojej stronie czegoś brakuje, zleć to mi - postaram się szybko zakodować odpowiednie rozwiązanie.

Administracja stron internetowych HTML

Co wchodzi w jej skład administracji strony internetowej?

  • aktualizacja strony, czyli dodawanie, usuwanie czy edytowanie treści,
  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa,
  • rozwój funkcjonalności na stronie.

Na tym jednak nie koniec – chętnie zajmę się także innymi kwestiami, wchodzącymi w skład administrowania stronami internetowymi HTML. Wymienione działania są jednak tymi, z których moi klienci korzystają najczęściej.

Utworzenie kopii zapasowej z kolei to jedno z najważniejszych działań, jakie można wykonać na stronie. Klienci często nie zdają sobie sprawy z tego, jak poważna jest to kwestia. W przypadku wystąpienia ewentualnych błędów brak kopii bezpieczeństwa może oznaczać kompletną utratę wszystkich danych, a więc często efekt ogromnej ilości pracy. Częstotliwość wykonywania backupu zależy od częstotliwości aktualizacji treści na stronie, a także jej elementów składowych. Niezbędne jest jednak zadbanie o to, aby był on regularnie wykonywany – jego brak potrafi bardzo utrudnić życie.

Rozwój funkcjonalności, jaki oferuję, zawiera w sobie wszystkie te prace na stronie, które polegają na jej ulepszaniu i czynieniu bardziej przystępną dla użytkownika. Należy jednak pamiętać, że zakres prac zależy przede wszystkim od potrzeb klienta i jego strony internetowej.

Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt