Pełne bezpieczeństwo serwisu

Administracja stron Wordpress

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Usługi

Pomożemy przy:

icon

Odwirusowaniu CMS Wordpress

Pozbywanie się wirusów to nasza specjalność. Z przyjemnością pomożemy Ci zapanować nad tym, co dzieje się na stronie opartej na CMS Wordpress.

icon

Wprowadzaniu zmian na stronie

Nie każdy musi wiedzieć, jak dodać lub usunąć treści na swojej stronie Wordpress. Jesteśmy tutaj po to, aby Ci w tym pomóc.

icon

Dokodowaniu funkcjonalności

Chciałbyś rozbudować swoją stronę Wordpress o nowe funkcjonalności? Nic prostszego! Zakodujemy dla Ciebie wszystko, czego tylko potrzebujesz.

Porady Wordpress

Jak zwiększyć CTR w WordPress?

Każdemu, kto prowadzi swoją stronę internetową, z pewnością zależy na tym, aby zwiększyć liczbę przekierowań z […]

Jak zabezpieczyć CMS WordPress?

WordPress swoją prostotą oraz oferowaniem bardzo dużych możliwości nawet przy niewielkiej znajomości całego systemu […]

Jak odwirusować stronę internetową WordPress?

W dzisiejszych czasach poziom zagrożenia stron internetowych jest większy niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko […]

WordPress – zalety, wady i mity

WordPress swoją prostotą oraz oferowaniem bardzo dużych możliwości nawet przy niewielkiej znajomości całego systemu […]

Administracja Stron Wordpress Cennik

Poniżej przedstawiamy dostępne pakiety stron związane z czynnościami administracyjnymi stron www. Pakiety zostały stworzone na podstawie standardowych oczekiwań naszych klientów. Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie, zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta.

Strony Wordpress


250 zł netto

Abonament miesięczny

Pakiet przeznaczonych dla stron internetowych opartych na CMS Wordpress.

 • Comiesięczne kopie zapasowe
 • Aktualizacje systemu oraz wtyczek
 • 2h prac na stronie
 • 1h na konsultacje marketingowe

Wybieram

Sklepy Woocommerce


450 zł netto

Abonament miesięczny

Pakiet przeznaczony dla sklepów internetowych opartych o Wordpress Woocommerce.

 • Comiesięczne kopie zapasowe
 • Aktualizacje systemu oraz wtyczek
 • 4h prac na stronie
 • 1h na konsultacje marketingowe

Wybieram

Jednorazowe zmiany


Cena indywidualna

Jednorazowe zmiany

Pakiet skierowany do przedsiębiorców, którzy nie chcą wiązać się umową. Pomożemy przy:

 • Dokodowaniu funkcjonalności
 • Aktualizacji systemu i wtyczek
 • Przygotowaniu grafik na serwis
 • Wdrożeniu zmian na stronie

Wybieram

Administracja stron internetowych WordPress

Poszukujesz profesjonalnej opieki dla swojej strony WordPress? Interesuje Cię najwyższa jakość usług? Trafiłeś w dobre miejsce – świadczymy bowiem usługi pełnej administracji stron www opartych o CMS WordPress. Proponujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów, a współpraca z nimi jest zawsze indywidualna – a to nie jedyne powody, dla których warto skorzystać z naszych usług.

Dlaczego strona WordPress powinna być należycie zarządzana?

Administracja WordPress to zadanie wymagające zróżnicowanych umiejętności – niestety, laik raczej nie będzie w stanie poprawnie skonfigurować niezbędnych funkcjonalności, czy usunąć awarii stron. Pamiętać także należy, że strony oparte o CMS WordPress posiadają otwartą infrastrukturę, co czyni z nich łatwy cel ataku dla hakerów i zorganizowanych grup przestępczych.

Atak taki może skończyć się zawirusowaniem, czy też kradzieżą danych – dlatego właśnie tak ważne jest, by wdrożyć narzędzia zapobiegające włamaniom, a także ograniczające jego ewentualne skutki. Poprawna administracja zapewnia nie tylko wydajność, ale także poprawę widoczności witryny oraz zwiększenie jej bezpieczeństwa.

Tylko sprawdzone rozwiązania

W naszej pracy nie eksperymentujemy na “otwartym organizmie” w postaci Twojej strony www. Nawiązując z nami współpracę masz gwarancję tego, że wszelkie rozwiązania, jakie wdrożymy, cechują się potwierdzoną skutecznością. Nasza usługa opiera się o sprawdzone rozwiązania, co do których mamy pewność, że zadziałają – nie akceptujemy półśrodków, a fakt, że dana opcja “może okazać się skuteczna” nie jest dla nas wystarczającym powodem, by od razu ją wdrożyć. Każdorazowo decydując się na wprowadzenie jakiegoś działania dokładnie analizujemy jego skuteczność, oraz to, czy dana opcja sprawdza się w przypadku podobnych stron do Twojej.

Masz więc gwarancję spersonalizowanej obsługi klienta. Wszelkie działania, jakie wykonamy, dobieramy tak, by cechowały się one wysoką skutecznością, a pozytywne efekty były dostrzegalne tak szybko jak to możliwe. U nas nie ma “szablonów”, czy wzorów postępowania do naśladowania. Administracja witrynami WordPress wymaga wdrożenia odmiennych rozwiązań w przypadku każdego klienta – a my właśnie takie rozwiązania oferujemy.

Na czym polega administracja strony WordPress?

Administracja strony opartej o CMS WordPress to wyjątkowo kompleksowa usługa. W jej skład wchodzi szereg zróżnicowanych działań, a do najważniejszych zaliczyć wypada:

 • okresowe backupy – zgodnie z ustalonym harmonogramem, będziemy tworzyć kopie zapasowe Twojej witryny. W przypadku jakiejkolwiek awarii, czy potrzeby cofnięcia strony do wcześniejszych ustawień ( np. z powodu niezadowalających efektów wprowadzonych zmian) będziemy w stanie przywrócić poprzednią wersję serwisu w bardzo krótkim czasie.
 • Monitorowanie witryny – jest to najistotniejsza usługa w ramach administracji stron opartych o CMS WordPress. Sprawdzamy w czasie rzeczywistym, czy Twoja strona spełnia standardy dotyczące wydajności, bezpieczeństwa, czy też szybkością działania. Jeśli odkryjemy, że z jakiegoś powodu jej wydajność spada, natychmiast wdrożymy zespół działań zmierzający do odwrócenia tego negatywnego trendu. Z nami Twoja witryna jest w pełni bezpieczna!
 • Aktualizacja treści – jedną z podstawowych usług, realizowanych w ramach administracji strony jest aktualizacja i optymalizacja treści. Kluczem do “zdrowia” każdej witryny jest bowiem zapewnienie użytkownikom dostępu do wysokiej jakości, zweryfikowanych i aktualnych informacji. Nasza usługa polega właśnie na tym – regularnie aktualizujemy i edytujemy treści pojawiające się na Twojej stronie, aby spełniały wymagania nawet wymagających użytkowników, a przede wszystkim były w pełni poprawne i zoptymalizowane. *Zmiany zostają wdrażane na podstawie wytycznych od klienta
 • Zapewnienie bezpieczeństwa witryny – w ramach naszych usług oferujemy również wdrożenie kompleksowych zabezpieczeń dla Twojej witryny. Ochronimy ją przed atakiem wirusowym, botami spamerskimi, załatamy wszelkie dotychczasowe luki w bezpieczeństwie. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno Tobie, jako właścicielowi witryny, jak i wszelkim użytkownikom, którzy codziennie ją odwiedzają.

Zlecenie administracji strony WordPress profesjonalnemu zespołowi pozwoli Ci Cieszyć się lepszym działaniem witryny, a co za tym idzie – również o wiele większym zainteresowaniem użytkowników. Możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej – tworzeniu nowych, atrakcyjnych materiałów dla swojej witryny – a techniczne aspekty jej obsługi pozostawić nam, oszczędzając sobie stresu i pracy.

Raporty i statystyki

Jeśli chcesz na bieżąco monitorować rozwój i funkcjonalność prowadzonego przez siebie serwisu – mamy usługę w sam raz dla Ciebie. W ramach administracji strony www opartej na CMS WordPress możemy bowiem przygotować również profesjonalne raporty statystyczne, dzięki którym dowiesz się, czego konkretnie poszukiwali użytkownicy odwiedzający Twój portal. Raporty te zapewnią Ci dogłębny wgląd w oczekiwania użytkowników Twojej witryny, pomogą prowadzić ją w bardziej kompleksowy i dopracowany sposób, a także zrozumieć, co musisz zrobić, by nie tylko utrzymać aktualny ruch na stronie, ale i zapewnić sobie większy.

Nasze raporty zawierają twarde dane statystyczne, a te nie kłamią. To niezwykle przydatne rozwiązanie zwłaszcza, jeśli planujesz uruchomienie kampanii marketingowej, czy też reklamowej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Chętnie podejmiemy współpracę również, jeśli posiadasz w portfolio kilka stron opartych na WordPress. Do każdej z nich dopasujemy oddzielny, skuteczny plan działania. Pamiętaj, że odpowiednia administracja Twoją witryną może okazać się kluczem do jej sukcesu – niezależnie od tego, do jakich celów zamierzasz ją wykorzystać. Nie wahaj się więc i sprawdź naszą ofertę już dziś.

Dlaczego my?

Poznaj opinie naszych klientów!

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami wystawionymi przez naszych partnerów!

Wspaniała obsługa oraz co najważniejsze skuteczność działania, nawet w dość trudnych przypadkach. W krótkim czasie otrzymałem wspaniałą grafikę na stronę główną oraz pomoc w dodawaniu produktów do sklepu internetowego. Gorąco polecam!

Candelle.pl

Dzięki agencji dodawanie produktów na moją stronę internetową stało się dziecinnie proste. Sama obsługa klienta również okazała się niezastąpiona, wspaniale wypełniając swoje obowiązki.

Seohelp.pl

Przez wirusa nie mogłem normalnie blogować, jednak Cyberiusz szybko i sprawie rozwiązał mój problem. Polecam ich usługi wszystkim moim znajomym i nie tylko!

Gloryshop.pl

Agencja pomogła mi przeprowadzić aktualizację systemu i sprawić, że moja strona internetowa działa jak dawniej, bez żadnych zarzutów. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług!

Impresjasmaku.pl

Od pewnego czasu miałem problem z szybkością mojej strony internetowej - odwiedzający skarżyli się na długi czas ładowania i coraz rzadziej odwiedzali mojego bloga. Cyberiusz pomógł mi rozwiązać ten problem, bez żadnych dodatkowych komplikacji. Polecam!

Alchemiapiwa.pl

Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt