Pełne bezpieczeństwo serwisu

Administracja stron www

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Usługi

Pomożemy przy:

icon

Naprawach stron internetowych

Na Twojej stronie pojawiły się błędy, których nie umiesz naprawić samodzielnie? Przekaż je nam! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić świetność Twojej witrynie.

icon

Zarządzaniu stronami www

Aktualizacje, bezpieczeństwo czy całodobowy serwis to zaledwie ułamek tego, czego możesz się spodziewać, jeśli powierzysz nam swoją stronę pod opiekę.

icon

Planowaniu kolejnych ruchów

Nie wiesz, co zmienić na swojej stronie, aby uczynić ją atrakcyjniejszą dla klientów? Zbadamy Twój problem i zaplanujemy kolejne ruchy za Ciebie.

Administracja stron internetowych

Jako agencja interaktywna od wielu lat zajmujemy się administracją serwisów internetowych naszych klientów. Nie masz czasu, aby na bieżąco aktualizować moduły strony internetowej? Nic nie szkodzi, zleć to nam a my zabezpieczymy twój serwis i dopilnujemy, aby zawsze był zaktualizowany.

W aktualnych czasach, administracja stron internetowych jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wynika to z faktu o wzroście niebezpiecznego ruchu w sieci. Codziennie setki stron pada ofiarą hackerów, którzy implementują złośliwe skrypty w kodzie strony a następnie wykorzystują je np. do wysyłania spamu, kradzieży danych osobowych użytkowników czy też do tworzenia szkodliwych przekierowań (Wycieki danych osobowych wiążą się z olbrzymimi karami w związku z ustawą o ochronie danych osobistych – „każdy właściciel serwisu jest zobowiązany do ochrony danych osobowych swoich klientów”).

Jednorazowe wdrażanie zmian na stronie

Twoja firma się rozrasta i potrzebujesz dodać nowe funkcjonalności, bądź usługi? Bardzo często takie rozszerzenia wymagają specjalistycznej wiedzy. Jako eksperci w branży www oferujemy wdrażanie jednorazowych zmian na stronie w atrakcyjnych cenach.

Jak wygląda proces realizacji?

1. Podczas rozmowy, określamy jakie funkcjonalności/zmiany mają zostać wdrożone
2. Podpisujemy umowę na określone działania
3. Wdrażamy zmiany i przysyłamy do akceptacji
4. Po akceptacji, przystępujemy do rozliczenia

Zabezpieczenia przed wirusami

Bardzo często strony internetowe stają się głównym celem ataków złośliwego oprogramowania i dlatego każdy, posiadający serwis internetowy, powinien zadbać o pełne bezpieczeństwo danych użytkowników.

Jakie zagrożenia wynikają z ataków wirusów na stronę?

Wirusy dążą w dużym skrócie do przejęcia kontroli nad stroną internetową. Ich działanie może prowadzić do kilku negatywnych skutków.

Po pierwsze, z naszej witryny mogą być wysyłane szkodliwe maile. Po drugie wirus może całkowicie wyłączyć podstrony lub ustawić stałe przekierowanie do zupełnie innej witryny.

Co by się nie działo konsekwencją będzie utrata pozycji w wyszukiwarce Google, a w najgorszym wypadku wyciek danych klientów.

Jak zabezpieczyć stronę przed wirusami? – podstawowe sposoby

Swoją stronę przed zewnętrznymi atakami wrogiego oprogramowania możemy zabezpieczyć na kilka sposobów:

  1. Najbardziej podstawowy sposób na ochronę strony zaczyna się tak naprawdę poza komputerem. Do serwera FTP oraz systemu CMS powinniśmy ustawić naprawdę trudne do złamania hasło. Niestety taka jest nieubłagana prawda. Losowe ciągi znaków działają w tym zakresie o wiele lepiej niż imię naszego psa z kilkoma cyframi na końcu.
  2. Kluczowa jest też regularna aktualizacja strony. Dotyczy to głównego oprogramowania, wtyczek oraz szablonów. Wiele ataków hakerskich następuje właśnie poprzez niezaktualizowane pluginy.
  3. Wyposażenie strony we wtyczki zabezpieczające. Popularne systemy CMS (na przykład WordPress) oferują szeroką gamę wtyczek do właściwie każdego celu. Niektóre z nich zabezpieczają przed wirusami.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt