Szybka pomoc w aktualizacji strony

Administracja stron internetowych

Potrzebujesz pomocy w aktualizacji cennika, poszczególnych sekcji na stronie lub aktualizacji systemu? Chętnie zajmę się tym za Ciebie.

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Usługi

Pomogę przy:

icon

Naprawach stron internetowych

Na Twojej stronie pojawiły się błędy, których nie umiesz naprawić samodzielnie? Przekaż je mi! Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby przywrócić świetność Twojej witrynie.

icon

Zarządzaniu stronami www

Aktualizacje, bezpieczeństwo czy całodobowy serwis to zaledwie ułamek tego, czego możesz się spodziewać, jeśli powierzysz mi swoją stronę pod opiekę.

icon

Planowaniu kolejnych ruchów

Nie wiesz, co zmienić na swojej stronie, aby uczynić ją atrakcyjniejszą dla klientów? Przeprowadzę dokładne badania UX, które wskażą sekcję wymagające poprawy.

Administracja stron internetowych

W aktualnych czasach, administracja stron internetowych jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wynika to z faktu o wzroście niebezpiecznego ruchu w sieci. Codziennie setki stron pada ofiarą hackerów, którzy implementują złośliwe skrypty w kodzie strony a następnie wykorzystują je np. do wysyłania spamu, kradzieży danych osobowych użytkowników czy też do tworzenia szkodliwych przekierowań (Wycieki danych osobowych wiążą się z olbrzymimi karami w związku z ustawą o ochronie danych osobistych – „każdy właściciel serwisu jest zobowiązany do ochrony danych osobowych swoich klientów”).

Jednorazowe wdrażanie zmian na stronie

Twoja firma się rozrasta i potrzebujesz dodać nowe funkcjonalności, bądź usługi? Bardzo często takie rozszerzenia wymagają specjalistycznej wiedzy. Jako ekspert w branży www oferuję wdrażanie jednorazowych zmian na stronie.

Jak wygląda proces realizacji?

1. Podczas rozmowy, określamy jakie funkcjonalności/zmiany mają zostać wdrożone
2. Podpisujemy umowę na określone działania
3. Wdrażamy zmiany i przysyłamy do akceptacji
4. Po akceptacji, przystępujemy do rozliczenia

Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt