Nowoczesne, zachęcające do zakupu

Strony internetowe Wordpress

Każdy stworzony przeze mnie projekt jest unikatowy i dostosowany do potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa.

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Usługi

Pomogę przy:

icon

Zaprojektowaniu strony www

Mam wieloletnie doświadczenie w branży i wiem, jak powinna wyglądać dobrze zaprojektowana strona internetowa. Pozwól sobie pomóc.

icon

Zakodowaniu strony www

Projekt strony internetowej to nie wszystko – bez poprawnego kodu nie sposób otrzymać funkcjonalną i responsywną stronę.

icon

Rozbudowie strony o nowe funkcjonalności

Na Twojej stronie brakuje istotnych funkcjonalności? A może chciałbyś spróbować czegoś nowego? Nie czekajmy i bierzmy się do działania.

Zaufali mi:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Portfolio

Wybrane realizacje

Każdy mój projekt jest realizowany na podstawie wspólnie ustalonej koncepcji z klientem. Od niemal dekady stworzyłem ponad 200 projektów stron, poniżej prezentuję wybrane z nich:

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało mi, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiem jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Stronę, którą dla nich stworzyłem, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiłem na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Pisanie kodu strony
Laptop

Wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat

Zainteresowała Cię moja działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się ze mną już dziś.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Poniżej przedstawiam 5 kroków, jak wygląda proces realizacji strony internetowej

Wywiad z klientem

Wywiad z klientem jest dla mnie kluczowy w procesie realizacji strony internetowej, ponieważ pozwala zrozumieć potrzeby, cele i oczekiwań klienta wobec strony. Dzięki temu jestem w stanie stworzyć projekt, który odpowiada specyficznym wymaganiom klienta. Na tym etapie zawsze staram się uzyskać informację na temat preferencji klienta w kwestii designu, funkcjonalności, czy sposobu prezentacji oferty.

Wizualizacja projektu

Na podstawie wywiadu jestem w stanie przygotować wstępny projekt strony internetowej. Na początek tworzę stronę główną, 1 podstronę ofertową oraz podstronę kontakt, aby upewnić się, że moje działania idą w parze z oczekiwaniami klienta. Na tym etapie ważna jest nie tylko ocena samego layoutu strony ale także sprawdzenie schematu podstron.

Naniesienie poprawek

Jeżeli zaprezentowany projekt graficzny będzie wymagać poprawek, wprowadzę je. Zależy mi na pełnym zadowoleniu klienta i dążę na wszelki sposób do kompromisów. Staram się przedstawić swój punkt widzenia ale go nie narzucam, przez co jestem otwarty na wszelkie modyfikację przygotowanego projektu.

Uzupełnienie podstron

Po omówieniu projektu i wdrożeniu wszystkich potrzebnych poprawek, przystępuję do uzupełniania podstron. Na tym etapie wypełniam serwis www, przygotowanymi materiałami, tak aby po oddaniu projektu, firma mogła ruszać z promocją w sieci. Przed samą migracją, sprawdzam, także poprawność funkcjonowania całego serwisu, tak aby klient miał pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Migracja strony

Po zaakceptowaniu wykonanej strony, przechodzę do ostatniego kluczowego elementu, czyli do migracji strony na hosting. Migracje wykonuję zawsze w godzinach wieczornych tak, aby wszelkie przerwy w dostępności serwisu były nieodczuwalne. Gotową stronę zabezpieczam przed niepowołanym dostępem oraz wirusami - klient w mailu z podsumowaniem otrzymuje ode mnie: dane dostępowe do panelu edycji treści, kopie zapasową oraz informację o czasie gwarancji na serwis.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Chciałbyś skorzystać z moich usług tworzenia stron internetowych, ale wciąż masz pytania? Zadaj mi pytanie za pomocą formularza kontaktowego lub zajrzyj poniżej. Być może znajdziesz tam odpowiedzi, których szukasz. Kto pyta, nie błądzi :)

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wiąże się z pewną inwestycją. Strony oparte na CMS WordPress są jednak jednym z najkorzystniejszych wyborów pod względem finansowym. Na cenę witryny internetowej wpływa szereg czynników, m.in. jej projekt graficzny, funkcjonalność, liczba podstron, czas wykonania, zastosowanie niestandardowych wtyczek oraz jej optymalizacja. Buduję strony internetowe już od 1500 zł netto. Cena może się jednak zmienić w zależności od wielkości serwisu oraz zadań, jakie ma wykonywać. Zazwyczaj dokładną wartość realizacji projektu mogę podać na podstawie informacji zdobytych podczas wywiadu z klientem przed rozpoczęciem współpracy. Oczekiwania klienta pozwalają mi na dokładną ocenę działań, które będą konieczne do wykonania. Następnie na ich podstawie dokonuję wyceny całego projektu.

Robię, co w mojej mocy, aby proces budowy nowej strony internetowej przebiegł tak szybko, jak to tylko możliwe. Niektórych kwestii nie jestem jednak w stanie przyspieszyć – szczególnie jeśli miałoby się to odbyć kosztem jakości samej witryny. Stworzenie wstępnego projektu zajmuje mi zazwyczaj 7 dni roboczych. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik to z kolei 13 dni roboczych. Oznacza to więc, że klient dostęp do swojej nowej strony otrzymuje już po niecałym miesiącu oczekiwania.

Po otrzymaniu dostępu do swojej strony internetowej klient może zgłosić się do mnie w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek. W żaden sposób nie przeciągam tego procesu, wobec czego wszelkie zmiany wprowadzane są niemalże od ręki. Maksymalny czas oczekiwania wynosi zaledwie 3 dni. Niewiele, prawda?
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt