Nowoczesne, zachęcające do zakupu

Strony internetowe Wordpress

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Usługi

Pomożemy przy:

icon

Zaprojektowaniu strony www

Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży i wiemy, jak powinna wyglądać dobrze zaprojektowana strona internetowa. Pozwól sobie pomóc.

icon

Zakodowaniu strony www

Projekt strony internetowej to nie wszystko – bez czystego i poprawnego kodu nie sposób otrzymać funkcjonalną i responsywną stronę.

icon

Rozbudowie strony o nowe funkcjonalności

Na Twojej stronie brakuje kilku istotnych funkcjonalności? A może chciałbyś spróbować czegoś nowego? Nie czekajmy i bierzmy się do działania.

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Rachmistrz
Logo Rebelmedia
Logo Seohelp
Logo Candelle
Logo realizacji Dekorparty
Logo realizacji Rachmistrz
Logo realizacji Rebelmedia
Logo realizacji Seohelp
Logo realizacji Candelle
Logo realizacji Dekorparty
Logo realizacji Rachmistrz
Logo realizacji Rebelmedia
Logo realizacji Seohelp

Portfolio

Wybrane realizacje

Każdy nasz projekt jest realizowany na podstawie wspólnie ustalonej koncepcji z klientem. Od niemal dekady stworzyliśmy ponad 170 projektów stron, poniżej prezentujemy wybrane z nich:

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Jaki jest koszt wykonania nowej strony www?

Strony internetowe Wordpress - Cennik

Każdy projekt strony internetowej podlega indywidualnej wycenie - na podstawie naszego doświadczenia przygotowaliśmy pewnego rodzaju pakiety, które obrazują co zazwyczaj wybierają nasi klienci.

Pakiet Start


od 1500 zł

Mała strona internetowa

Pakiet przeznaczonych dla nowych firm. Nowoczesna, funkcjonalna strona na start.

 • Dopuszczalna płatność na raty
 • System CMS Wordpress
 • Do 5 podstron ofertowych
 • Pełna edycja strony
 • Indywidualna szata graficzna
 • Do 10 grafik stockowych
 • Formularz kontaktowy
 • Mapa Google
 • Wsparcie strony 6 miesięcy

Wybieram

Pakiet Standard


od 2000 zł

Rozbudowana strona internetowa

Najczęściej wybierany pakiet, skierowany do przedsiębiorców co potrzebują odświeżyć wizerunek.

 • Dopuszczalna płatność na raty
 • System CMS Wordpress
 • Do 15 podstron ofertowych
 • Pełna edycja strony
 • Indywidualna szata graficzna
 • Do 20 grafik stockowych
 • Formularz kontaktowy
 • Mapa Google
 • Wsparcie strony 8 miesięcy
 • Integracja z social media
 • Wstępna optymalizacja SEO

Wybieram

Pakiet Max


od 3000 zł

Rozbudowana strona internetowa + moduły

Pakiet skierowany do przedsiębiorców, potrzebujących indywidualnych rozwiązań na stronie.

 • Dopuszczalna płatność na raty
 • System CMS Wordpress
 • Od 15 podstron ofertowych
 • Pełna edycja strony
 • Indywidualna szata graficzna
 • Do 35 grafik stockowych
 • Formularz kontaktowy
 • Mapa Google
 • Wsparcie strony 12 miesięcy
 • Integracja z social media
 • Wstępna optymalizacja SEO
 • Wersje językowe
 • Dodatkowe moduły

Wybieram

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Planujesz zakupić nową stronę internetową i zastanawiasz się jak wygląda proces jej realizacji? Skontaktuj się z nami, a nasz konsultant przedstawi Ci jak wyglądają poszczególne kroki realizacji. Każdy nasz projekt oddajemy w takim stanie, w jakim sami byśmy chcieli go otrzymać.

Wywiad z klientem

Wywiad z klientem jest dla nas kluczowy w procesie realizacji strony internetowej, ponieważ pozwala nam zrozumieć potrzeby, cele i oczekiwań klienta wobec strony. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć projekt, który odpowiada specyficznym wymaganiom klienta. Na tym etapie zawsze staramy się uzyskać informację na temat preferencji zlecającego w kwestii designu, funkcjonalności, czy sposobu prezentacji oferty.

Wizualizacja projektu

Na podstawie wywiadu jesteśmy w stanie przygotować wstępny projekt strony internetowej. Na początek tworzymy stronę główną, 1 podstronę ofertową oraz podstronę kontakt, aby upewnić się, że nasze działania idą w parze z oczekiwaniami klienta. Na tym etapie ważna jest nie tylko ocena samego layoutu strony ale także sprawdzenie schematu podstron.

Naniesienie poprawek

Jeżeli zaprezentowany projekt graficzny strony będzie wymagać poprawek, wprowadzimy je. Naszej agencji zależy na pełnym zadowoleniu klienta i dążymy na wszelki sposób do kompromisów. Nasi specjaliści przedstawiają swój punkt widzenia ale go nie narzucają, przez co są otwarci na wszelkie modyfikację przygotowanego projektu.

Uzupełnienie podstron

Po omówieniu projektu i wdrożeniu wszystkich potrzebnych poprawek, przystępujemy do uzupełniania podstron. Na tym etapie wypełniamy serwis www, przygotowanymi materiałami, tak aby po oddaniu projektu, firma mogła ruszać z promocją w sieci. Przed samą migracją, sprawdzamy, także poprawność funkcjonowania całego serwisu, tak aby klient miał pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Migracja strony

Po zaakceptowaniu wykonanej strony, przechodzimy do ostatniego kluczowego elementu, czyli do migracji strony na hosting. Migracje wykonujemy zawsze w godzinach wieczornych tak, aby wszelkie przerwy w dostępności serwisu były nieodczuwalne. Gotową stronę zabezpieczamy przed niepowołanym dostępem oraz wirusami - klient w mailu z podsumowaniem otrzymuje od nas: dane dostępowe do panelu edycji treści, kopie zapasową oraz informację o czasie gwarancji na serwis.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Chciałbyś skorzystać z naszych usług tworzenia stron internetowych, ale wciąż masz pytania? Zadaj nam pytanie za pomocą naszego formularza kontaktowego lub zajrzyj poniżej. Być może znajdziesz tam odpowiedzi, których szukasz. Kto pyta, nie błądzi :)

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wiąże się z pewną inwestycją. Strony oparte na CMS WordPress są jednak jednym z najkorzystniejszych wyborów pod względem finansowym. Na cenę witryny internetowej wpływa szereg czynników, m.in. jej projekt graficzny, funkcjonalność, liczba podstron, czas wykonania, zastosowanie niestandardowych wtyczek oraz jej optymalizacja. Nasi specjaliści budują strony internetowe już od 1500 zł netto. Cena może się jednak zmienić w zależności od wielkości serwisu oraz zadań, jakie ma wykonywać. Zazwyczaj dokładną wartość realizacji projektu możemy podać na podstawie informacji zdobytych podczas wywiadu z klientem przed rozpoczęciem współpracy. Oczekiwania klienta pozwalają nam na dokładną ocenę działań, które będą konieczne do wykonania. Następnie na ich podstawie dokonujemy wyceny całego projektu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Robimy, co w naszej mocy, aby proces budowy nowej strony internetowej przebiegł tak szybko, jak to tylko możliwe. Niektórych kwestii nie jesteśmy jednak w stanie przyspieszyć – szczególnie jeśli miałoby się to odbyć kosztem jakości samej witryny. Stworzenie wstępnego projektu zajmuje nam zazwyczaj 7 dni roboczych. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik to z kolei 13 dni roboczych. Oznacza to więc, że klient dostęp do swojej nowej strony otrzymuje już po niecałym miesiącu oczekiwania.

Po otrzymaniu dostępu do swojej strony internetowej klient może zgłosić się do nas w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek. W żaden sposób nie przeciągamy tego procesu, wobec czego wszelkie zmiany wprowadzane są niemalże od ręki. Maksymalny czas oczekiwania wynosi zaledwie 3 dni. Niewiele, prawda?
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt