Pełne bezpieczeństwo serwisu

Administracja stron Joomla

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Usługi

Pomożemy przy:

icon

Odwirusowaniu CMS Joomla

Na Twojej stronie opartej na CMS Joomla pojawiły się wirusy? Przekaż sprawę w nasze ręce i pozwól nam działać. Pozbędziemy się złośliwego oprogramowania.

icon

Wprowadzaniu zmian na stronie

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wprowadzić zmiany na swojej stronie Joomla skontaktuj się z nami. To, co dla Ciebie jest niemożliwe, robimy od ręki.

icon

Dokodowaniu funkcjonalności

Jako specjaliści w swojej branży z łatwością dokodujemy dodatkowe funkcjonalności na Twojej stronie Joomla. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Admnistracja stron Joomla

Stworzenie strony internetowej opartej o system Joomla!, to zaledwie połowa sukcesu. Dla jej prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest bowiem zlecenie stałej opieki, celem zadbania o wszelkiego rodzaju aktualizacje systemu, doraźną i szybką pomoc w przypadku awarii czy przygotowywanie kopii zapasowych. Istotne jest także aktualizowanie modułów czy wprowadzanie zmian na stronie w zależności od aktualnych potrzeb. Wszystkie te zagadnienia, to zadania z zakresu administracji systemem Joomla!

Na czym polega praca administratora stron internetowych?

Dla dobrego administratora najważniejsze jest bezpieczeństwo danej witryny oraz stała praca nad tym, aby się rozwijała. Internetowych zagrożeń w postaci wirusów czy ataków hakerskich jest bowiem co niemiara, a naturalną rzeczą jest, że pragniemy ich uniknąć. Za większość takich nieszczęśliwych przypadków winą należy obarczyć niezaktualizowany system oraz zaimplementowane na stronie dodatki, które nieaktualizowane wykorzystywane są do infekcji serwisu.  Aktualizowanie systemu gwarantuje działanie strony na wersji pozbawionej wykrytych luk bezpieczeństwa oraz błędów.

Administrator strony internetowej jest także tą osobą, która czuwa nad poprawnym jej działaniem. Powodów, dla których może dojść do usterki jest wiele, w związku z czym kluczowe jest jak najszybsze wyłapanie błędu – najlepiej zanim zdążą ją zgłosić klienci. Jako właściciel danej witryny nie zawsze ma się czas czy możliwość do sprawowania takiej opieki, nie mówiąc już o umiejętnościach potrzebnych do rozwiązania danego problemu. Jest to całkowicie zrozumiałe i naturalne. W takiej sytuacji dobrze jest zdać się na specjalistów w tym zakresie i nie martwić się o działanie swojej strony internetowej.

Opieka nad stroną jest także istotna w zakresie cyklicznego wykonywania kopii zapasowej danych na niej zawartych. Dzięki czemu możliwe jest przywrócenie przez administratora działającej strony w szybki i łatwy sposób, niezależnie od tego, co spowodowało jej awarię. Dzięki takiemu podejściu zyskuje się zatem pewność, że opłacona strona internetowa jest bezpieczna i gotowa na różne scenariusze.

Do zadań dobrego administratora należy także stały kontakt z właścicielem witryny i uaktualnianie serwisu w zależności od  potrzeb. Bez względu na to, czy chodzi o dodanie jakiegoś modułu czy zmodyfikowanie już istniejącego, zdalny support zadba o każdy szczegół takiego zadania. W razie konieczności zajmie się także zoptymalizowaniem danej strony internetowej, celem przyspieszenia jej działania i dostosuje wygląd do zmieniających się treści.

Warto zatem przekazać administrowanie strony internetowej opartej na CMS Joomla! specjaliście, dzięki któremu będzie można spokojnie skoncentrować się na prowadzeniu danego biznesu. Wszelkie kwestie działania witryny oraz ewentualnych problemów spadają wówczas z barków właściciela strony i przechodzą na nas – zdalnego administratora, który jest w pełni przygotowany do pełnienia takiej roli i przede wszystkim doświadczony w tym zakresie.

Co możemy zaoferować?

  • Aktualizacja systemu – w ramach współpracy zadbamy o aktualizację systemu na Twojej stronie internetowej, dzięki czemu zyskasz pewność, że będzie ona opierać się na wersji pozbawionej wykrytych luk bezpieczeństwa i błędów. Będzie się także dzięki temu lepiej pozycjonowała w wyszukiwarce Google oraz wyświetlała w przeglądarkach internetowych Twoich klientów.
  • Aktualizacja modułów – zajmiemy się cyklicznym aktualizowaniem zarówno modułów czy rozszerzeń wykorzystywanych na stronie internetowej. Nie ma obaw, że cokolwiek będzie niewłaściwie działać.
  • Realizacja backupów – zadbamy zarówno o regularne wykonywanie kopii zapasowej Twojej strony internetowej, jak i o jej przywrócenie w razie potrzeby. Nie musisz się więc martwić o swoje dane!
  • Bezpieczeństwo – wyłapiemy błędy i usterki w funkcjonowaniu strony, a także przeskanujemy ją pod kątem ewentualnych wirusów. W momencie kiedy by się pojawiły, zadbamy o natychmiastowe usunięcie.
  • Zmiany na stronie – wprowadzimy wszelkie zmiany na Twojej witrynie, które okażą się niezbędne lub o które poprosisz i zadbamy o ich dostosowanie do wyglądu strony internetowej.
  • Stały kontakt – pozostaniemy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości! Poinformujemy Cię także o podejmowanych czynnościach związanych z obsługą strony i jakikolwiek trudnościach, które wystąpiły w związku z jej działaniem.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt