Skuteczna pomoc w zarządzaniu stroną

Administracja stron Joomla

Posiadasz stronę internetową zbudowaną na CMS Joomla? Z chęcią pomogę Ci w zarządzaniu serwisem.

Zaczynajmy
Laptop

Usługi

Pomogę przy:

icon

Odwirusowaniu CMS Joomla

Na Twojej stronie pojawiły się wirusy? Przekaż sprawę w moje ręce, szybko i skutecznie pozbędę się złośliwego oprogramowania.

icon

Wprowadzaniu zmian na stronie

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wprowadzić zmiany na swojej stronie Joomla skontaktuj się ze mną. To, co dla Ciebie jest trudne, robię od ręki.

icon

Dokodowaniu funkcjonalności

Jako specjalista w swojej branży z łatwością dokoduję dodatkowe funkcjonalności na Twojej stronie Joomla.

Admnistracja stron Joomla

Stworzenie strony internetowej opartej o system Joomla!, to zaledwie połowa sukcesu. Dla jej prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest bowiem zlecenie stałej opieki, celem zadbania o wszelkiego rodzaju aktualizacje systemu, doraźną i szybką pomoc w przypadku awarii czy przygotowywanie kopii zapasowych. Istotne jest także aktualizowanie modułów czy wprowadzanie zmian na stronie w zależności od aktualnych potrzeb. Wszystkie te zagadnienia, to zadania z zakresu administracji systemem Joomla!

Na czym polega praca administratora stron internetowych?

Dla dobrego administratora najważniejsze jest bezpieczeństwo danej witryny oraz stała praca nad tym, aby się rozwijała. Internetowych zagrożeń w postaci wirusów czy ataków hakerskich jest bowiem co niemiara, a naturalną rzeczą jest, że pragniemy ich uniknąć. Za większość takich nieszczęśliwych przypadków winą należy obarczyć niezaktualizowany system oraz zaimplementowane na stronie dodatki, które nieaktualizowane wykorzystywane są do infekcji serwisu.  Aktualizowanie systemu gwarantuje działanie strony na wersji pozbawionej wykrytych luk bezpieczeństwa oraz błędów.

Administrator strony internetowej jest także tą osobą, która czuwa nad poprawnym jej działaniem. Powodów, dla których może dojść do usterki jest wiele, w związku z czym kluczowe jest jak najszybsze wyłapanie błędu – najlepiej zanim zdążą ją zgłosić klienci. Jako właściciel danej witryny nie zawsze ma się czas czy możliwość do sprawowania takiej opieki, nie mówiąc już o umiejętnościach potrzebnych do rozwiązania danego problemu. Jest to całkowicie zrozumiałe i naturalne. W takiej sytuacji dobrze jest zdać się na specjalistów w tym zakresie i nie martwić się o działanie swojej strony internetowej.

Opieka nad stroną jest także istotna w zakresie cyklicznego wykonywania kopii zapasowej danych na niej zawartych. Dzięki czemu możliwe jest przywrócenie przez administratora działającej strony w szybki i łatwy sposób, niezależnie od tego, co spowodowało jej awarię. Dzięki takiemu podejściu zyskuje się zatem pewność, że opłacona strona internetowa jest bezpieczna i gotowa na różne scenariusze.

Do zadań dobrego administratora należy także stały kontakt z właścicielem witryny i uaktualnianie serwisu w zależności od  potrzeb. Bez względu na to, czy chodzi o dodanie jakiegoś modułu czy zmodyfikowanie już istniejącego, zdalny support zadba o każdy szczegół takiego zadania. W razie konieczności zajmie się także zoptymalizowaniem danej strony internetowej, celem przyspieszenia jej działania i dostosuje wygląd do zmieniających się treści.

Warto zatem przekazać administrowanie strony internetowej opartej na CMS Joomla! specjaliście, dzięki któremu będzie można spokojnie skoncentrować się na prowadzeniu danego biznesu. Wszelkie kwestie działania witryny oraz ewentualnych problemów spadają wówczas z barków właściciela strony i przechodzą na mnie – zdalnego administratora, który jest w pełni przygotowany do pełnienia takiej roli i przede wszystkim doświadczony w tym zakresie.

Co możemy zaoferować?

  • Aktualizacja systemu – w ramach współpracy zadbam o aktualizację systemu na Twojej stronie internetowej, dzięki czemu zyskasz pewność, że będzie ona opierać się na wersji pozbawionej wykrytych luk bezpieczeństwa i błędów.
  • Aktualizacja modułów – zajmę się cyklicznym aktualizowaniem zarówno modułów czy rozszerzeń wykorzystywanych na stronie internetowej. Nie ma obaw, że cokolwiek będzie niewłaściwie działać.
  • Realizacja backupów – zadbam zarówno o regularne wykonywanie kopii zapasowej Twojej strony internetowej, jak i o jej przywrócenie w razie potrzeby. Nie musisz się więc martwić o swoje dane!
  • Bezpieczeństwo – wyłapie błędy i usterki w funkcjonowaniu strony, a także przeskanuje ją pod kątem ewentualnych wirusów.
  • Zmiany na stronie – wprowadzę wszelkie zmiany na Twojej witrynie, które okażą się niezbędne lub o które poprosisz i zadbam o ich dostosowanie do wyglądu strony internetowej.
  • Stały kontakt – pozostanię do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości! Poinformuję Cię także o podejmowanych czynnościach związanych z obsługą strony.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt