Element tła strony Element tła strony Element dekoracyjny serwisu Element dekoracyjny serwisu Dekoracyjne kropki Dekoracyjne kropki

Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Żywiec

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych stron internetowych

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass
Ozdobne kółka kreskowane Pomarańczowy okrąg dekoracyjny Niebieski X

Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja interaktywna Żywiec

Od prawie dekady budujemy naszą firmę z myślą o pomocy przedsiębiorcom w zaistnieniu w sieci. Przez ten czas osiągnęliśmy wiele sukcesów, co znajduje odzwierciedlenie w naszych opiniach i portfolio.

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się wyłącznie stronami internetowymi. Jako agencja dajemy gwarancję na każdy zrealizowany przez nas produkt, zapewniając, że nasze projekty można śmiało rozbudowywać o dodatkowe moduły.

170+

Zadowolonych klientów

150+

Skończonych projektów

Web developer
Zespół web dev cyberiusz
Testowanie strony przez testerów
Żółte koło Niebieski Krzyż

Projektowanie i kodowanie stron to nasza pasja

Profesjonalne strony internetowe

Stworzenie dobrej strony internetowej nie jest łatwym zadaniem. Aby strona spełniała swoje zadanie, musi spełniać kilka podstawowych wymagań - musi być zdecydowanie estetyczna, funkcjonalna i prosta w odbiorze dla użytkownika. Jeśli szukasz agencji, która stworzy Twoją wyjątkową stronę to trafiłeś w dobre miejsce!

Projektant stron www

Strony internetowe Wordpress

W naszym podejściu do budowania stron internetowych jesteśmy zarówno kreatywni, jak i zorientowani na zadania. Wierzymy, że połączenie otwartego umysłu, jasnych celów i kompleksowego działania to przepis na idealną stronę internetową. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam tworzyć strony internetowe, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa, w połączeniu z pozycjonowaniem i odpowiednimi działaniami marketingowymi, zapewni Twojej marce wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarek internetowych. Chętnie pomożemy Ci wejść na rynek, lub jeśli już na nim jesteś, zrobimy wszystko, abyś skończył na pozycji lidera w swojej branży.

W dzisiejszych czasach każda firma powinna mieć wizytówkę w postaci strony internetowej, zwłaszcza jeśli działa na rynku lokalnym np. w Żywcu nie brakuje konkurencji. Zaufaj nam i pozwól wzbić Twój biznes na wyższy poziom.

Projektowanie stron internetowych to nie tylko nasza praca ale też wielka pasja, odzwierciedlenie naszej sktuczeności można znaleźć w realizacjach i opiniach.

Kremowe koło Niebieskie kreskowane koło Niebieskie dekoracyjne koło Żółte dekoracyjne koło Niebieskie dekoracyjne koła

Portfolio

Wybrane realizacje

Szczególną wagę przykładamy do jasnego i przejrzystego planu działania, dlatego stawiamy na kompleksowe usługi. Kodowane przez nas strony internetowe, zawsze są przystosowane do odbiorców z konkretnych branż, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nowa strona www będzie pozytywnie odbierana i przyniesie Ci zapytania od potencjalnych klientów. Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje naszych stron.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niebieskie ozdobne koła Beżowe kreskowane koło Niebieskie ozdobne spirale Żółte koło
Pracownicy agencji
Telemarketer cyberiusz

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!
Niebieski krzyż

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Prowadzisz firmę na terenie miasta Żywiec i marzysz o dobrze zaprojektowanej stronie internetowej? Zastanawiasz się jak wygląda proces tworzenia stron internetowych? Skontaktuj się z nami, a my Ci to wszystko wyjaśnimy. Swoich klientów zawsze traktujemy jak partnerów biznesowych, oferując im to, co najlepsze.

ikona wywiad z klientem

Wywiad z klientem

Wywiad jest dla nas kluczowym elementem każdego projektu strony internetowej - na tym etapie poznajemy potrzeby oraz aspiracje naszego klienta. Chcemy pozyskać informacje na temat jego działalności,doprecyzować jakie produkty i usługi będą promowanie na stronie internetowej, czy na stronie ma być możliwość dokonania bezpośredniego zakupu oraz w jaki sposób nasz klient planuje dalszą promocję strony internetowej. Po uzyskaniu odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące celów klienta przechodzimy do pytań szczegółowych dotyczących projektu. Interesuje nas przede wszystkim, czy klient ma specjalne życzenia dotyczące wyglądu strony oraz jej funkcjonalności. Cały wywiad jest dokładnie notowany a następnie przesłany do klienta w celu potwierdzenia ustaleń.

Ikona wizualizacja projektu

Wizualizacja projektu

Po przeprowadzeniu konsultacji z klientem przechodzimy do przygotowania projektu strony internetowej. Pierwszą czynnością jest stworzenie strony głównej, podstrony z ofertą oraz podstrony kontaktowej, aby upewnić się, że nasze działania idą w parze z oczekiwaniami klienta. Na tym etapie bardzo ważna jest nie tylko ocena projektu strony, ale także sprawdzenie schematu podstron. Podczas oceny projektu omawiamy również z klientem, jak można poprawić wygląd i działanie strony. Modyfikacji może podlegać struktura szablonu, odstępy między obiektami wyświetlanymi na stronie, obecność lub brak pewnych elementów itp. Mimo, że w fazie wizualizacji projektu powstało tylko kilka stron, można wprowadzić wiele zmian, dzięki którym klient otrzyma spersonalizowaną stronę internetową, która będzie miała indywidualny charakter i będzie reagować na potrzeby użytkowników. Możemy śmiało powiedzieć, że profesjonalne projekty stron to nasz konik!

Ikona poprawki

Naniesienie poprawek

Jeżeli zaprezentowany projekt graficzny strony będzie wymagać poprawek, wprowadzimy je. Naszej agencji zależy na pełnym zadowoleniu klienta i dążymy na wszelki sposób do kompromisów. Nasi specjaliści przedstawiają swój punkt widzenia ale go nie narzucają, przez co są otwarci na wszelkie modyfikację przygotowanego projektu.

Ikona uzupełnienie strony

Uzupełnienie podstron

Po omówieniu projektu i wdrożeniu wszystkich potrzebnych poprawek, przystępujemy do uzupełniania podstron. Na tym etapie wypełniamy serwis, przygotowanymi materiałami, tak aby po oddaniu projektu, firma mogła ruszać z promocją w sieci. Na ten etap także jest przewidziany czas na weryfikację poprawności strony w finalnej wersji.

Ikona migracja strony

Migracja strony

Po zaakceptowaniu wykonanej strony, przechodzimy do ostatniego kluczowego elementu, czyli do migracji strony na hosting. Migracje wykonujemy zawsze w godzinach wieczornych tak, aby wszelkie przerwy w dostępności serwisu były nieodczuwalne. Gotową stronę zabezpieczamy przed niepowołanym dostępem oraz wirusami - klient w ostatnim mailu otrzymuje od nas: dane dostępowe do panelu edycji treści, kopie zapasową oraz informację o czasie gwarancji na serwis.

Niebieski Krzyż

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Chciałbyś skorzystać z naszych usług tworzenia stron internetowych, ale wciąż masz pytania? Zadaj nam pytanie za pomocą naszego formularza kontaktowego lub zajrzyj poniżej. Być może znajdziesz tam odpowiedzi, których szukasz. Kto pyta, nie błądzi :)

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wymaga pewnej inwestycji. Jednak strona internetowa oparta na CMS WordPress jest jedną z najbardziej opłacalnych opcji pod względem ekonomicznym i funkcjonalnym. Na cenę strony internetowej wpływa wiele czynników, w tym projekt graficzny, funkcjonalność, ilość podstron, czas tworzenia, zastosowanie niestandardowych wtyczek i optymalizacja. Nasi specjaliści budują strony internetowe już od 1500 zł netto. Ceny mogą się jednak różnić w zależności od wielkości strony i zadań, jakie ma spełniać. Dokładną kwotę potrzebną do realizacji projektu można otrzymać na podstawie rozmowy z naszym specjalistą.

Dokładamy wszelkich starań, aby proces budowy nowej strony internetowej był jak najszybszy. Jednak niektórych rzeczy nie można przyspieszać - najważniejsza dla nas jest jakości strony. Stworzenie wstępnego projektu trwa zazwyczaj 7 dni roboczych. Wykończenie zajmuje 13 dni roboczych. Oznacza to, że nowa strona może być gotowa w mniej niż miesiąc.

Wszelkie poprawki staramy się wprowadzać maksymalnie do 5 dni roboczych. Poprawkę traktujemy jako listę wytycznych które należy wprowadzić. Przed wprowadzeniem zmian, zawsze staramy się doprecyzować na czym ma polegać konkretna zmiana.

Tak, otrzymasz gwarancję na zakodowany serwis internetowy. Jesteśmy agencją interaktywną i z dumą oferujemy roczną gwarancję na każdy nasz produkt. To pokazuje nasz profesjonalizm i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług.

Podczas tworzenia stron skupiamy się na szczegółach, a także na budowaniu solidnych fundamentów dla Twojego serwisu, co obejmuje nie tylko atrakcyjny design, ale także efektywny system zarządzania treścią. Dodatkowo, wszystkie nasze projekty są optymalizowane pod kątem SEO, aby zapewnić im najlepszą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Zaufaj naszej gwarancji i doświadczeniu. Twój serwis internetowy będzie nie tylko dobrze zaprojektowany, ale również funkcjonalny i skuteczny.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt