Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Warszawa

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka firmy w internecie i często pierwsze miejsce, w którym potencjalny klient ma kontakt z firmą. Pomimo tego, że strony internetowe są już od dobrych kilku lat podstawą promocji firmy, wiele przedsiębiorców wciąż nie docenia mocy internetu. Kiedy ludzie czegoś potrzebują (informacji, usługi lub produktu), biorą do ręki telefon i szukają w wyszukiwarce. Jeżeli wśród wyników będzie strona firmowa, można mieć pewność, że wielu internautów zdecyduje się na skorzystanie z oferty. Stworzenie responsywnej strony internetowej to pierwszy krok do promocji firmy, którego nie można pominąć przy prowadzeniu firmy w Warszawie.

Co obejmuje stworzenie strony internetowej?

Responsywna i estetycznie wyglądająca strona internetowa to jeden z najważniejszych elementów prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Strony internetowe mogą być projektowane w różnym celu, w zależności od branży i upodobań zleceniodawcy. Większość programistów oferuje dziś nie tylko statyczne strony, ale również szerokie wykorzystanie obiektów multimedialnych. Przy projektowaniu i kodowaniu strony, trzeba również wziąć pod uwagę grupę docelową firmy (jej potencjalnych klientów) oraz budżet. Nowoczesne strony internetowe mogą być tworzone od tzw. podstaw lub przy wykorzystaniu systemów CMS. Systemy CMS umożliwiają bardzo łatwe zarządzanie treścią, dzięki czemu tworzenie witryn internetowych staje się szybsze, a same strony łatwiejsze w obsłudze. Najpopularniejszymi systemami CMS są WordPress, Joomla oraz Drupal.

Koszt stworzenia strony internetowej uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejszymi są funkcjonalności strony oraz layout. Zaawansowane projekty zakładają stworzenie strony opartej na indywidualnym projekcie graficznym z wykonaniem podstawowych działań optymalizacyjnych dla pozycjonowania. Programiści mogą również wykonać m.in. galerie zdjęć, dodać ruchome animacje, formularz kontaktowy, mapę z lokalizacją firmy i jej oddziałów, zintegrować stronę z Facebookiem i profilami na innych portalach społecznościowych, zająć się hostingiem oraz instalacją na serwerze. Dodatkową możliwością może być także stworzenie strony w kilku wersjach językowych.

Strona internetowa dla firmy w Warszawie?

Strona internetowa pomaga w promocji firmy w każdym miejscu. W przypadku prowadzenia firmy w Warszawie jest to jednak konieczność. Praktycznie dla każdej branży konkurencja w stolicy Polski jest większa niż w innych miastach. Dodatkowo większość ludzi prowadzi szybszy tryb życia, co sprawia, że jeszcze więcej osób wykorzystuje internet do robienia zakupów oraz wyszukiwania usługodawców. Jeżeli firma działająca w Warszawie nie ma strony internetowej, to prawdopodobnie codziennie traci od kilku do kilkudziesięciu klientów.

Z drugiej strony, responsywna strona internetowa może sprawić, że nawet małe przedsiębiorstwo będzie mogło konkurować ze znacznie większymi firmami. Stworzenie strony internetowej to również szansa dla młodych firm. Jak pokazuje statystyka przygotowana przez Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej, rocznie w Warszawie powstaje kilkanaście tysięcy nowych firm. Ta liczba nie powinna jednak przestraszyć przedsiębiorców zaczynających swój biznes, ponieważ dzięki stronie internetowej i skutecznemu marketingowi w internecie, nawet małe firmy mogą rosnąć bardzo szybko.

Dlaczego warto zlecić stworzenie strony specjalistom?

Dlaczego warto zlecić wykonanie projektu strony internetowej dla firmy, jeżeli kreatory są dostępne dla wszystkich? Największą przewagą współpracy ze specjalistami jest to, że podejdą oni do wykonania projektu strony całościowo, czyli zaplanują projekt jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Dzięki temu końcowy efekt będzie bardziej spójny i wolny od błędów, które są trudne w usunięciu. Dodatkowo współpraca ze specjalistami pozwala oszczędzić czas i daje gwarancję, że strona będzie najwyższej jakości. Konieczność zlecenia wykonania strony specjalistom nie powinna budzić żadnych zastrzeżeń w przypadku bardziej skomplikowanych stron, który wymagają tworzenia kodu. Specjaliści zajmują się również tym, co jest bardzo trudne dla osób, które chcą stworzyć swoją stronę samodzielnie. Mowa oczywiście o tak istotnych elementach strony jak jej wewnętrzna struktura, responsywność na wszystkich urządzeniach oraz prawidłowość kodu źródłowego.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Koszt stworzenia strony internetowej zależy od wielu czynników. Najważniejszymi z nich jest zawartość strony oraz to, jak skomplikowany jest projekt. Wielu specjalistów przy wycenie bierze pod uwagę również ilość podstron oraz tłumaczenie strony na inne języki. Dobrą informacją dla wszystkich przedsiębiorców jest to, że profesjonalną stronę internetową dla firmy można otrzymać w cenie kilku tysięcy. Interaktywna strona internetowa z pewnością szybko przyciągnie nowych klientów, dlatego wydatki na stronę zwrócą się już w ciągu kilku tygodni lub miesięcy.

Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt