Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Świecie

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Strony internetowe

Prowadzisz firmę? Powinieneś mieć stronę internetową! Firma istnieje naprawdę, jeśli istnieje w świadomości klientów. Mimo to nie każdy zdaje sobie sprawę, jak ważne dla informacji o produktach i usługach są strony internetowe. Świecie jest jednym z miast, gdzie naprawdę wiele jeszcze powinno się zrobić dla podniesienia tej świadomości, co właśnie postaramy się zrobić..

Po co Ci reklama w internecie?

Jeśli jesteś właścicielem firmy – nawet jednoosobowej – świadczącej usługi w okolicy, zapewne zależy ci na dotarciu do jak najszerszej grupy odbiorców. Jak próbujesz to osiągnąć? Ulotki? Ogłoszenie w prasie? Plakat na przystanku? Tymczasem twoja konkurencja nie śpi i 24 godziny na dobę nadaje treści, którymi uwodzi klientów nigdy nie czytających gazet, nie sięgających po ulotki, ani nie jeżdżących autobusem. Najlepszym rozwiązaniem są strony internetowe oraz pozycjonowanie.

Dlaczego numer telefonu w panoramie firm nie wystarczy?

Może tak jak wielu innych przedsiębiorców korzystasz z serwisów, w których można założyć profil firmy, umieścić podstawowe dane i już nabywa się błogiej świadomości, ze oto jesteś obecny w internecie. Czy to naprawdę wystarczy? Otóż nie bardzo. Tego typu wizytówki mają na ogół ograniczenia co do wielkości. Wprawdzie umieścisz tam podstawowe dane firmy i może nawet zmieszczą się ze cztery zdania na temat oferty, ale jakaś grafika, czy zdjęcia twoich dotychczasowych realizacji – już niekoniecznie. Oczywiście świetnie, że w ogóle taka informacja o twojej firmie w sieci istnieje, ale jeśli chcesz naprawdę się pokazać i to od najlepszej strony, pomyśl o czymś więcej.

„Mam fanpage na Facebooku, to wystarczy!”

Cóż… niezupełnie. Póki co posiadanie profilu w którymkolwiek z serwisów społecznościowych nie jest obowiązkowe i wiele osób z tego korzysta omijając serwisy tego typu szerokim łukiem. To również są twoi potencjalni klienci i wygląda na to, że powinieneś pomyśleć o zainteresowaniu ich swoją ofertą w inny sposób. Czas na własną, estetyczna, przejrzystą stronę internetową. Będąc dostępną w publicznej przestrzeni, twoja strona dotrze do każdego, kto będzie szukał usług jakie świadczysz, czy produktów, które sprzedajesz.

Oczywiście nie ma przeciwwskazań, żebyś połączył linkami swoją stronę internetową, z profilem firmy na Facebooku. Media społecznościowe wprawdzie nie docierają do wszystkich, ale ich zasięg i skuteczność marketingowa, jest jednak nie do pogardzenia.

Strony internetowe Świecie – co z tego będziesz miał?

Zlecając stworzenie twojej własnej strony internetowej profesjonalistom, zyskasz w internecie własną przestrzeń, która zostanie zagospodarowana tak, by w jak najlepszym i najpełniejszym świetle pokazać twoja firmę i jej ofertę. Znajdzie się tu miejsce na aktualności dotyczące twojej oferty, promocje, cennik, czy formularz kontaktowy – jednym słowem wszystko co chcesz, aby potencjalni klienci o twojej firmie wiedzieli. Rodzaje stron internetowych – wybierz taki, jakiego potrzebujesz

Jak zapewne sam zauważyłeś przeglądając sieć, strona stronie nierówna. Zastanów się więc, czego będziesz potrzebował – niedrogiej, jednozakładowej wizytówki, czy rozbudowanej witryny zawierającej portfolio, a może nawet firmowego bloga? Zaufaj profesjonalistom, którzy tworzą witryny firmowe na co dzień. Dobrze znają tajniki funkcjonowania sieci i internetowego marketingu. Kiedy przedstawisz im swoje oczekiwania, z pewnością będą w stanie zaproponować rozwiązanie, które sprawdzi się najlepiej w przypadku twojej firmy z uwzględnieniem jej profilu działania, zasięgu i wielkości. Posiadanie strony internetowej, to możliwość prezentowania oferty firmy na okrągło – dzień i noc. Dlaczego jeszcze z tego nie korzystasz?

Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt