Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Świdnica

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej jest niemal obowiązkiem – jest ona nie tylko samą wizytówką ofertową, ale zwiększa zaufanie do firmy. Jeżeli chcemy skorzystać z usługi i mamy do wyboru dwie firmy (których nie znamy), jedna posiada stronę a druga nie to siłą rzeczy zaufamy tej, która ma stronę a na niej dane fimrowe NIP, który możemy sprawdzić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy trzy najczęściej wybierane modele stron. Jeżeli żaden z poniższych modeli, nie spełnia twoich oczekiwań, to zapraszamy do kontaktu a dostosujemy ofertę indywidualnie.

Projektowanie stron dla firm z Świdnicy

Jako agencja interaktywna, projektujemy i kodujemy nowoczesne strony internetowe. Wbrew pozorom, stworzenie dobrej strony internetowej nie jest takie proste. Wynika to z wielu czynników a jednym z nich jest sama branża. Kluczem to stworzenia satysfakcjonującego projektu jest dobry wywiad z klientem na pierwszych etapach projektowania – dzięki takiemu działaniu, jesteśmy w stanie nakreślić wszystkie cele/założenia nowej strony oraz wskazać funkcjonalności, które są niezbędne zdaniem klienta.

Po wstępnym wywiadzie, przekazujemy wszystkie te informację do działu graficznego gdzie jest przygotowywany wstępny projekt strony. Czas jaki potrzebujemy na stworzenie takiego projektu to 4-7 dni roboczych. Wykonany projekt przesyłamy do klienta wraz z dokładnym omówieniem wszystkich elementów i zastosowań. Po przedstawieniu projektu dajemy czas do 5 dni roboczych na przysłanie wstępnych poprawek projektu.

Po naniesieniu poprawek (jeżeli wystąpią), projekt trafia do działu programistycznego, gdzie projekt graficzny jest przekształcany w kod źródłowy strony. Czas realizacji takiego projektu jest zależny od samej złożoności, jednak zazwyczaj trwa od 15 – 30 dni roboczych.

Strony internetowe Świdnica a pozycjonowanie

Naszym dużym atutem jest tworzenie stron dostosowanych na potrzeby wyszukiwarki – skończona strona internetowa wymaga znacznie mniej czynności optymalizacyjnych aby była widoczna w wyszukiwarce Google. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy strony internetowe z pozycjonowaniem w pakiecie.

Takie kompleksowe rozwiązanie zaspokaja potrzeby marketingowe firmy. A co więcej cały proces współpracy jest jeszcze bardziej utrwalony, a my jako specjaliści, możemy przygotować całą strategię pozycjonowania na samym początku projektowania strony.

Nowoczesne strony dostosowane pod użytkownika

Każda branża ma swoją specyfikę, jednak bez dokładnej analizy ciężko jest stworzyć serwis, który jest intuicyjny dla każdego. Dzięki naszemu audytowi UX jesteśmy w stanie przeanalizować zachowania grupy użytkowników, szukających usług w tej branży i na tej podstawie przygotować wytyczne co powinno być zmienione aby strona przynosiła większą ilość zapytań. Decydując się na nową stronę z ramienia naszej agencji, jesteśmy w stanie (za prośbą), przeanalizować przez 14 dni stronę oraz przedstawić zachowania użytkowników. Na tej podstawie wypisać jakie elementy wymagają zmiany. Przy odpowiednim ruchu na stronie, takie zmiany mogą przełożyć się na współczynnik konwersji nawet o kilkaset procent.

Agencja Cyberiusz– projektujemy strony w Świdnicy od lat

Świdnica jest jednym z pierwszych miast, dla których tworzyliśmy nowe strony internetowe. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować jakość naszych usług. Jeżeli szukasz agencji, która zajmie się całościowo marketingiem internetowym twojej strony, to trafiłeś w dobre miejsce. Zostaw wiadomość, a my dostosujemy rozwiązanie do potrzeb twojego biznesu.

Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt