Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Łuków

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Strony internetowe

Każdy projekt strony internetowej staramy się traktować indywidualne, ponieważ każdy klient/biznes jest inny i wymaga innego podejścia. Grono naszych specjalistów doradzi wysłucha twoich oczekiwań i na tej podstawie dobierze odpowiednie rozwiązanie dla twojego biznesu. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane modele, jeżeli potrzebujesz indywidualnej wyceny, jesteśmy otwarci na kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy:

Projektowanie stron internetowe Łuków – stacjonarny biznes z między narodowym zasięgiem

Strony internetowe nie od dziś są uważane, za jedną z najskuteczniejszych form reklamy i nie dzieje się tak bez powodu, dostosowując odpowiednią metodę reklamowania np. pozycjonowanie, strona internetowa może być lepszym źródłem zleceń niż dział handlowy.

Projekt strony internetowej powinien być nowoczesny ale nie przekombinowany – najistotniejszymi elementami są: lekkość przeglądania oraz merytoryczność poszczególnych sekcji. Decydując się na współpracę z naszą agencją, zadbamy o wszystkie aspekty strony internetowej – estetkę, funkcjonalność oraz dostosowanie pod przyszłe pozycjonowanie serwisu.

Koncepcja strony internetowej

Na samym początku naszej współpracy, przeprowadzimy z Państwem wywiad na temat oczekiwań nowej strony internetowej, co z punktu widzenia projektu jest najważniejszym punktem, ponieważ nakreśla docelowy twór w postaci serwisu i wszystkie specyficzne elementy. Stronę internetową można stworzyć na miliony sposób, jednak ważne jest aby zachować aktualne trendy w danej branży a zarazem wyróżnić nową stronę.

Jako profesjonaliści, bardzo doceniamy kontakt z klientem i jesteśmy otwarci na jego wskazówki/zmiany – współpracę traktujemy jako jeden z najważniejszych elementów projektu i zawsze staramy się konsultować wszystkie elementy proponowane przez klienta – w niektórych przypadkach obustronnie uznajemy, że pewne elementy są zbędne w projekcie i na tej podstawie dokonujemy zmian.

Po przedstawieniu wstępnego projektu graficznego witryny, dajemy czas – zazwyczaj około 5 dni roboczych na podesłane swoich proponowanych zmian do uzgodnienia czy są one zasadne i wymagane.

Strony internetowe Łuków wraz z pozycjonowaniem

Sama strona internetowa bez odpowiedniej formy reklamy, jest niczym kropla w morzu, nie da się jej odszukać. Wychodząc naprzeciw oczekiwania naszym klientom, oferujemy kodowanie strony internetowej wraz z pozycjonowaniem.

Od samego początku projektu, przygotujemy odpowiednią strategię pozycjonowania i na tej podstawie dostosujemy nowe podstrony oraz całą strukturę witryny, dzięki czemu strona osiągnie szybciej zamierzane efekty w postaci wysokich pozycji.

Podczas naszej wieloletniej współpracy dosyć często realizujemy takie projekty i zdecydowanie osiągają one znacznie szybciej wysokie pozycje na konkurencyjne frazy kluczowe.

Technologie wykorzystywane podczas tworzenia stron www

Każda agencja ma swoje sprawdzone technologie jakie wykorzystuje do tworzenia stron, w naszym przypadku nie jest inaczej. Do codziennej pracy używamy: HTML5, CSS3, PHP7, Javascript/Jquery, Mysql. W celu uzyskania dynamicznego panelu obsługi strony wykorzystujemy CMS WordPress, który jest prosty w obsłudze a posiada nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o edycję strony – poprzez sam panel można praktycznie każdy element strony internetowej.

Po zakończonym projekcie, dołączamy instrukcję obsługi panelu, który pozwala na uporządkowanie wiedzy dotyczącej edycji strony. W razie braku czasu na zarządzenie stroną, posiadamy specjalne pakiety administracyjne (abonament miesięczny) dzięki czemu możesz być spokojny o swoją witrynę przez lata.

Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt