Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Łódź

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja interaktywna Łódź

Szukasz agencji interaktywnej, która wspomoże Twój biznes w tworzeniu znanej marki internetowej? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Działamy od niemal 10 lat na rynku Polskim i zajmujemy się projektowaniem i kodowaniem nowoczesnych stron internetowych.

170+

Zadowolonych klientów

150+

Skończonych projektów

Projektowanie i kodowanie stron to nasza pasja

Profesjonalne strony internetowe

Nasz zespół składa się z doświadczonych web developerów, którzy od wielu lat zajmują się projektowaniem i kodowaniem nowoczesnych stron internetowych. Możesz znaleźć około 170 projektów stron internetowych w naszym portfolio, co stanowi wyraźną rekomendację naszych usług. Dla nas każdy projekt jest unikalny, dlatego podchodzimy do niego indywidualnie, aby finalny produkt w pełni spełniał oczekiwania naszego klienta.

Tworzymy strony internetowe w oparciu o CMS Wordpress

Nasz sposób tworzenia stron internetowych opiera się na kreatywnym i zadaniowym podejściu. Wierzymy, że połączenie innowacyjnych pomysłów z jasno określonym celem oraz kompleksowym działaniem jest kluczem do stworzenia idealnej witryny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy, jesteśmy w stanie projektować strony, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalnie wykonana witryna internetowa w połączeniu z odpowiednim pozycjonowaniem i działaniami marketingowymi zapewni Twojej marce wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Z przyjemnością pomożemy Ci wejść na rynek, a jeśli już działasz od jakiegoś czasu - zrobimy wszystko, abyś wreszcie zdobył pozycję lidera w swojej branży.

Portfolio

Wybrane realizacje

Szczególnie cenimy sobie jasny i przejrzysty plan działania, dlatego stawiamy na kompleksowe usługi. Zajmiemy się więc zaprojektowaniem Twojej witryny, a następnie jej stworzeniem, tak aby spełniała wszystkie stawiane jej wymagania. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Tworzymy wyjątkowe produkty a przy tym chcemy być maksymalnie transparentni. Zależy nam na tym, aby każdy klient wiedział jak wygląda proces tworzenia strony i z ilu składa się etapów. Poniżej przedstawiamy standardowy proces realizacji nowej strony internetowej.

Wywiad z klientem

Wywiad jest dla nas niezwykle istotnym punktem każdego nowego projektu www. Na tym etapie starannie poznajemy potrzeby i aspiracje naszego klienta. Zależy nam na zdobyciu informacji dotyczących jego działalności, konkretnych produktów i usług, które będą promowane na stronie internetowej, czy na stronie ma być możliwość dokonania bezpośrednich zakupów, oraz jak nasz klient planuje dalszą promocję witryny. Po uzyskaniu odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące celów klienta, przechodzimy do szczegółowych pytań dotyczących projektu. Interesuje nas przede wszystkim, czy klient ma specjalne życzenia dotyczące wyglądu strony oraz jej funkcjonalności. Cały wywiad jest dokładnie notowany, a następnie przesłany klientowi w celu potwierdzenia ustaleń.

Wizualizacja projektu

Po przeprowadzeniu wywiadu z klientem przystępujemy do przygotowania projektu strony internetowej. Pierwszym krokiem jest stworzenie strony głównej, podstrony z ofertą oraz podstrony kontaktowej, aby upewnić się, że nasze działania są zgodne z oczekiwaniami klienta. Na tym etapie nie tylko oceniamy projekt strony, ale również sprawdzamy schemat podstron. W ramach oceny projektu omawiamy również z klientem, jak można poprawić wygląd i działanie strony. Modyfikacje mogą dotyczyć struktury szablonu, odstępów między obiektami wyświetlanymi na stronie, obecności lub braku pewnych elementów, i tym podobnych. Chociaż w fazie wizualizacji projektu powstaje tylko kilka stron, można wprowadzić wiele zmian, dzięki którym klient otrzyma spersonalizowaną stronę internetową o indywidualnym charakterze, która będzie reagować na potrzeby użytkowników.

Naniesienie poprawek

Jeżeli zaprezentowany projekt graficzny strony będzie wymagać poprawek, wprowadzimy je. Naszej agencji zależy na pełnym zadowoleniu klienta i dążymy na wszelki sposób do kompromisów. Nasi specjaliści przedstawiają swój punkt widzenia ale go nie narzucają, przez co są otwarci na wszelkie modyfikację przygotowanego projektu.

Uzupełnienie podstron

Po omówieniu projektu i wprowadzeniu wszelkich niezbędnych poprawek, przechodzimy do uzupełniania podstron. Na tym etapie wypełniamy serwis przygotowanymi materiałami, tak aby po oddaniu projektu firma mogła rozpocząć promocję w sieci. W ramach tego etapu przewidziany jest także czas na weryfikację poprawności strony w finalnej wersji.

Migracja strony

Po zaakceptowaniu wykonanej strony, przechodzimy do ostatniego kluczowego elementu, czyli do migracji strony na hosting. Migracje wykonujemy zawsze w godzinach wieczornych tak, aby wszelkie przerwy w dostępności serwisu były nieodczuwalne. Gotową stronę zabezpieczamy przed niepowołanym dostępem oraz wirusami - klient w ostatnim mailu otrzymuje od nas: dane dostępowe do panelu edycji treści, kopie zapasową oraz informację o czasie gwarancji na serwis.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Chciałbyś zdecydować się na naszą usługę tworzenia stron internetowych, ale masz jeszcze kilka pytań? Zadaj nam je w formularzu kontaktowym lub sprawdź poniżej – być może znajdziesz tam odpowiedź na to, czego szukasz. Kto pyta, nie błądzi!

Cena za stworzenie strony internetowej zaczyna się od 1500 zł. Jest to kwota, która obejmuje tworzenie podstawowej struktury strony, projektowanie i wdrożenie interfejsu użytkownika, dodanie treści oraz podstawowe funkcje. Cena może się różnić w zależności od skomplikowania projektu, dodatkowych funkcji, dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta, oraz innych czynników. Warto zauważyć, że koszty hostingowe i domeny nie są zazwyczaj wliczane w cenę tworzenia strony internetowej i są rozliczane osobno.

Robimy, co w naszej mocy, aby proces budowy nowej strony internetowej przebiegł tak szybko, jak to tylko możliwe. Niektórych kwestii nie jesteśmy jednak w stanie przyspieszyć – szczególnie jeśli miałoby się to odbyć kosztem jakości samej witryny. Stworzenie wstępnego projektu zajmuje nam zazwyczaj 7 dni roboczych. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik to z kolei 13 dni roboczych. Oznacza to więc, że klient dostęp do swojej nowej strony otrzymuje już po niecałym miesiącu oczekiwania.

Po otrzymaniu dostępu do swojej strony internetowej klient może zgłosić się do nas w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek. W żaden sposób nie przeciągamy tego procesu, wobec czego wszelkie zmiany wprowadzane są niemalże od ręki. Maksymalny czas oczekiwania wynosi zaledwie 3 dni. Niewiele, prawda?
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt