Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Katowice

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja interaktywna Katowice

Dzięki naszym usługom odkryjesz nowe horyzonty w digitalowym świecie. Projektujemy i tworzymy dynamiczne strony internetowe, sklepy internetowe i wiele innych rozwiązań, które dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasza agencja służy, także pomocą w obszarze marketingu internetowego, w tym w SEO, kampaniach reklamowych, zarządzaniu mediami społecznościowymi i content marketingu.

170+

Zadowolonych klientów

150+

Skończonych projektów

Projektowanie i kodowanie stron to nasza pasja

Profesjonalne strony internetowe

Projektowaniem i kodowaniem stron internetowych zajmujemy się od niemal 10 lat. Na podstawie zdobytego doświadczenia i opracowanych rozwiązań, jesteśmy w stanie stworzyć wydajną, estetyczną i w pełni bezpieczną stronę internetową w zaledwie kilka tygodni.

Strony internetowe Wordpress

Wierzymy, że doskonała strona internetowa powstaje dzięki otwartemu umysłowi, jasno określonym celom i kompleksowemu podejściu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych w oparciu o popularny CMS Wordpress. Nasze strony są nie tylko wydajne, estetyczne i funkcjonalne, ale także odporne na wszelkie infekcje. Unikatowe podejście, które stosujemy, pozwala nam tworzyć strony bez użycia Page Builderów, korzystając z zaawansowanych narzędzi takich jak Advanced Custom Fields. Dzięki temu, każda strona jest indywidualnie dopasowana do potrzeb naszego klienta, zachowując przy tym wysoki poziom jakości.

Co więcej, nasze strony są ponadczasowe - łatwe w aktualizacji i stabilne, zapewniając długotrwałą funkcjonalność. Wybierając naszą agencję interaktywną, możesz być pewny, że otrzymasz profesjonalne podejście, niepowtarzalne rozwiązania i pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

Portfolio

Wybrane realizacje

Szczególną wagę przykładamy do jasnego i przejrzystego planu działania, dlatego stawiamy na kompleksowe usługi. Zajmiemy się więc zaprojektowaniem Twojej witryny, a następnie jej stworzeniem, tak aby spełniała wszystkie stawiane jej oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Staramy się, aby nasze działania były jak najbardziej transparentne, dlatego już teraz pokażemy Ci jak wygląda proces realizacji strony internetowej przez naszą agencję :)

Wywiad z klientem

Jest to pierwszy a zarazem najważniejszy etap realizacji nowej strony internetowej. Na samym początku musimy poznać Twoje preferencje i potrzeby, tak aby móc zaproponować Ci najlepsze możliwe rozwiązanie. Podczas wywiadu rozmawiamy na temat Twojej marki, promowanych produktów/usług oraz jakich mediów reklamowych chcesz używać do promowania w sieci.

Po uzyskaniu odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące celów, przechodzimy do bardziej szczegółowych kwestii projektowych. Chcemy dowiedzieć się, czy masz specjalne wymagania dotyczące wyglądu i funkcjonalności strony - czy istnieją już jakieś strony, które bardzo Ci się podobają i oddają efekt jaki chcesz uzyskać. Następnie dążymy do uzgodnienia, jak strona powinna wyglądać, aby przyciągnęła uwagę odbiorców z danej branży.

Wizualizacja projektu

Znając już Twoje potrzeby oraz wymagania jesteśmy w stanie przystąpić do realizacji projektu. Na samym początku przygotowujemy 3 podstrony: stronę główną, podstronę ofertową oraz kontakt - jest to moment w którym oddajemy projekt do wstępnej oceny. Sam etap jest bardzo istotny, ponieważ pozwala nam stwierdzić czy koncepcje nowej strony internetowej są w pełni spójne i czy możemy działać dalej.

Naniesienie poprawek

Jeżeli zaprezentowany projekt graficzny strony będzie wymagać poprawek, wprowadzimy je. Zależy nam na pełnym Twoim zadowoleniu i dążymy na wszelki sposób do kompromisów. Nasi specjaliści przedstawiają swój punkt widzenia ale go nie narzucają, przez co są otwarci na wszelkie modyfikację przygotowanego projektu.

Uzupełnienie podstron

Po omówieniu projektu i wdrożeniu wszystkich potrzebnych poprawek, przystępujemy do uzupełniania podstron. Na tym etapie wypełniamy serwis, przygotowanymi materiałami, tak aby po oddaniu projektu, firma mogła ruszać z promocją w sieci. Na ten etap także jest przewidziany czas na weryfikację poprawności strony w finalnej wersji.

Migracja strony

Po zaakceptowaniu finalnej wersji strony, przechodzimy do ostatniego kluczowego etapu - migracji strony na hosting. Dla zapewnienia płynnego przejścia, migracje zawsze wykonujemy w godzinach wieczornych, aby minimalizować ewentualne przerwy w dostępności serwisu. Po zakończonej migracji, zabezpieczamy gotową stronę przed nieautoryzowanym dostępem i wirusami.

Po migracji otrzymasz od nas email z podsumowaniem. W podsumowaniu będą znajdowac się: dane dostępowe do panelu edycji treści, kopię zapasową strony oraz informację o czasie gwarancji na serwis.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Chciałbyś skorzystać z naszych usług tworzenia stron internetowych, ale wciąż masz pytania? Zadaj nam pytanie za pomocą naszego formularza kontaktowego lub zajrzyj poniżej. Być może znajdziesz tam odpowiedzi, których szukasz. Kto pyta, nie błądzi :)

Zaprojektowanie i zakodowanie profesjonalnej strony internetowej wiąże się z nieodłącznymi kosztami inwestycyjnymi. Wybór rozwiązania opartego na CMS WordPress jest jedną z najbardziej ekonomicznych i funkcjonalnych opcji. Cena strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak projekt graficzny, funkcjonalność, liczba podstron, czas potrzebny na jej stworzenie, zastosowanie niestandardowych wtyczek i optymalizacja.

Nasi specjaliści oferują tworzenie stron internetowych już od 1500 zł netto. Warto jednak pamiętać, że ceny mogą się różnić w zależności od skali projektu i indywidualnych wymagań, które muszą zostać spełnione. Dokładną kwotę niezbędną do realizacji projektu można uzyskać na podstawie konsultacji z naszym doświadczonym specjalistą.

Dążymy do tego, aby proces tworzenia nowej strony internetowej był jak najszybszy, jednak niektóre aspekty wymagają czasu, ponieważ jakość strony jest dla nas najważniejsza. Zazwyczaj zaprojektowanie wstępnego projektu zajmuje około 7 dni roboczych, a jego finalizacja wymaga około 13 dni roboczych. Oznacza to, że nowa strona może być gotowa w mniej niż miesiąc.

Wszelkie poprawki staramy się wprowadzać maksymalnie do 5 dni roboczych. Poprawkę traktujemy jako listę wytycznych które należy wprowadzić. Przed wprowadzeniem zmian, zawsze staramy się doprecyzować na czym ma polegać konkretna zmiana.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt