Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Gdynia

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja interaktywna Gdynia

Jesteśmy agencją interaktywną z siedzibą w urokliwej Gdyni. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań interaktywnych dla naszych klientów. Nasz zespół tworzą kreatywni, zorientowani na detale i przyjaźni specjaliści, którzy są gotowi sprostać każdemu wyzwaniu. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje projekty będą realizowane z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

170+

Zadowolonych klientów

150+

Skończonych projektów

Projektowanie i kodowanie stron to nasza pasja

Profesjonalne strony internetowe

Inwestycja w profesjonalnie stworzoną stronę internetową to kluczowy krok do sukcesu każdej firmy w dzisiejszych czasach. Dzięki niej Twój biznes zyska większą widoczność w sieci, a Twoi klienci łatwiej odnajdą i zapamiętają Twoją markę.

Strony internetowe Wordpress

Zaawansowane strony internetowe, które skutecznie przyciągają uwagę klientów i pozycjonują Twoją markę - to nasza specjalność! Korzystamy z potężnego narzędzia, jakim jest CMS Wordpress, zapewniającego intuicyjne zarządzanie treścią, wydajność i bezpieczeństwo. Nasze dedykowane rozwiązania, oparte na Advanced Custom Fields, pozwalają na pełną edytowalność strony dla właściciela. Dzięki szerokiemu wsparciu programistycznemu i regularnym aktualizacjom, tworzymy stabilne i nowoczesne strony internetowe, odporne na infekcje i błędy. Oferujemy profesjonalizm, elastyczność i niezawodność, by spełnić Twoje unikalne potrzeby biznesowe.

Rozpocznijmy projekt!

Portfolio

Wybrane realizacje

Nikt nie lubi decydować się na kota w worku, dlatego poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji. Zaprojektowane i zakodowane przez nas strony w pełni spełniły oczekiwania klientów i pomogły im w dotarciu do większej grupy odbiorców. Dobrze wykonana witryna zawsze zwróci na siebie uwagę – naszym zadaniem jest zrobić wszystko, aby w pamięci potencjalnych klientów zapisała się pozytywnie.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Dokładamy wszelkich starań, aby proces tworzenia strony internetowej był nie tylko prosty i przejrzysty, ale również jak najszybszy. Rozumiemy, że dla naszych klientów czas jest cenny, dlatego dążymy do tego, aby możliwie najszybciej dostarczyć w pełni gotową witrynę. Poniżej przedstawiamy jak wygląda proces realizacji projektu.

Wywiad z klientem

Nie moglibyśmy stworzyć idealnej strony internetowej bez dokładnego poznania oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Dlatego pierwszym krokiem w naszym procesie jest przeprowadzenie wnikliwego wywiadu z klientem, aby uzyskać jak najwięcej informacji. Zależy nam na poznaniu marki klienta, dowiedzeniu się, jak długo działa na rynku i jak wyobraża sobie swoją stronę internetową. Dopiero po uzyskaniu satysfakcjonujących odpowiedzi przechodzimy do kolejnego etapu, jakim jest tworzenie wstępnego projektu strony. Dzięki temu podejściu możemy zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie z efektu końcowego.

Wizualizacja projektu

Wizualizacja to kluczowy etap, który pozwala nam zadowolić naszych klientów w 100%. Ważne jest, abyśmy mieli pewność, że patrzymy w tym samym kierunku i dokładnie rozumiemy zamierzenia projektu. Na początku tworzymy stronę główną witryny oraz dwie dodatkowe podstrony, dzięki czemu klient może ocenić design. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów i osób współpracujących z naszą agencją, gotowi wprowadzić niezbędne zmiany, jeśli zajdzie taka potrzeba. Naszym wspólnym celem jest stworzenie fantastycznie prezentującej się i funkcjonującej strony internetowej, która spełni oczekiwania naszych klientów.

Naniesienie poprawek

Opinia klienta ma dla nas bardzo duże znaczenie, dlatego też w przypadku zgłoszenia jakichkolwiek poprawek, niezwłocznie dokonamy stosownych zmian w strukturze i wyglądzie strony. W momencie, kiedy zarówno stworzony przez nas szablon, jak i struktura witryny odpowiada klientowi – możemy przejść do kolejnego etapu, jakim jest uzupełnienie podstron oraz przetestowanie strony przed jej migracją.

Uzupełnienie podstron

Po omówieniu projektu i wdrożeniu wszystkich potrzebnych poprawek, przystępujemy do uzupełniania podstron. Na tym etapie uzupełniamy serwis, przygotowanymi materiałami, tak aby po oddaniu projektu, firma mogła ruszać z promocją w sieci. Na ten etap także jest przewidziany czas na weryfikację poprawności strony w finalnej wersji.

Migracja strony

Migracja strony internetowej to proces przenoszenia plików oraz bazy danych na docelowy serwer klienta. Na tym etapie konfigurujemy przygotowaną stronę na nowym środowisku produkcyjnym oraz dodatkowo zabezpieczamy przed niepowołanym dostępem. W ostatnim kroku tworzymy kopie zapasową strony oraz tworzymy konto administratora dla nowego właściciela serwisu. Wszystkie te dane nowy właściciel dostaje na maila wraz z podsumowaniem migracji.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Jesteśmy otwarci na rozmowę i chętnie odpowiadamy na pytania naszych klientów. Wytłumaczymy wszystko tak wiele razy, jak tylko będzie to konieczne. Każdy przecież lubi wiedzieć, na czym stoi i czego może się spodziewać. Zapraszamy do kontaktu i zadania pytania – warto jednak sprawdzić, czy może nie udzieliliśmy już na nie odpowiedzi. Być może znajdziesz ją poniżej?

Zapewne każdy, kto myślał o zleceniu specjalistom usługi stworzenia profesjonalnej strony internetowej, wie, że cały proces jest swego rodzaju inwestycją. Silnik WordPress, który wykorzystywany jest w naszych projektach to obecnie jeden z najkorzystniejszych wyborów pod względem finansowym.

Na końcową cenę witryny internetowej wpływ ma wiele różnych czynników – mowa tutaj między innymi o projekcie graficznym, funkcjonalności, liczbie podstron, a także oczywiście czasie wykonania. Co więcej, znaczenie ma także zastosowanie niestandardowych wtyczek oraz odpowiednia ich optymalizacja. Zależy nam jednak, aby nasze usługi dostępne były możliwie dla każdego, dlatego też zajmujemy się tworzeniem stron już od 1500 złotych netto. Dokładna wycena możliwa jest natomiast po poznaniu potrzeb oraz oczekiwań klienta.

Doskonale wiemy, że nikt nie lubi czekać, dlatego też robimy wszystko, co możemy, aby cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Tajemnicą nie jest jednak fakt, że pewnych kwestii nie jesteśmy w stanie przyspieszyć – tym bardziej, jeśli ceną za to miałaby być marna jakość witryny.

Zazwyczaj w 7 dni roboczych stworzymy wstępny projekt, a przez następne 13 dni roboczych dopniemy wszystko na ostatni guzik. Czas oczekiwania jest więc stosunkowo krótki – wynosi niecały miesiąc.

Wprowadzanie poprawek to naturalna kolej rzeczy. Każdy klient, który otrzyma od nas gotową stronę internetową, może zgłosić się do nas z poprawkami. Nie przeciągamy tego procesu – wszystko wykonujemy niemalże od ręki (maksymalny termin oczekiwania to 3 dni).
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt