Strony internetowe Żywiec

Strony internetowe

Strony internetowe Żywiec

W dzisiejszych czasach, praktycznie każda firma powinna posiadać stronę internetową wynika to z faktu, iż coraz większy procent ludności szuka usług/produktów przez internet, zatem nie posiadając wizytówki internetowej nie trafiasz do równie dużego grona odbiorców. Aktualnie panuje dosyć brutalna zasada „Jeżeli Cię nie ma w internecie to nie istniejesz”, niestety ma ona duże odzwierciedlenie w biznesie, dlatego warto zainwestować w nowoczesną stronę internetową. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane pakiety:

Żywiec – prężnie rozwijające się miasto biznesu

Wraz z rozwojem technologii, wiele firm przenosi swoje stacjonarne biznesy do sieci – nie inaczej jest w Żywcu. Nowoczesna strona internetowa to nieodzowny element każdego biznesu, który wpływa na rozpoznawalność marki oraz ilość potencjalnych zapytań ofertowych.

Jako agencja interaktywna, projektujemy strony internetowe od wielu lat, na tej podstawie jesteśmy w stanie zaproponować unikatowe rozwiązanie dla twojej firmy. Dowodem na to jest nasza szeroka gama realizacji, która cały czas się rozrasta. Jeżeli szukasz specjalistów, którzy wysłuchają twoich potrzeb i na tej podstawie dostosują rozwiązanie to trafiłeś/łaś w odpowiednie miejsce.

Proces projektowania strony internetowej

Cały projekt rozpoczynamy od wywiadu z klientem, dotyczącym jego potrzeb, oczekiwań i inspiracji – aktualnych stron w sieci, które spełniają oczekiwania funkcjonalne i estetyczne. Na podstawie wywiadu, jesteśmy w stanie przystąpić do projektowania graficznego layoutu strony internetowej, gdzie wstępnie nanosimy zdjęcia stockowe, które docelowo mogą zostać zamienione oryginalnymi zdjęciami klienta. Po zaprojektowaniu struktury, przedstawiamy cały projekt klientowi oraz wspólnie go omawiamy – dlaczego proponujemy taki układ i jak on może się przekładać na konwersję. Po omówieniu projektu następuje czas na zmiany ze strony klienta (jeżeli takie wystąpią)

W momencie kiedy mamy ukończony projekt graficzny (wraz z wdrożonymi zmianami od klienta), przenosimy projekt do działu programistów, którzy zaczynają odzwierciedlać go w postaci kodu strony. Docelowo czas projektu nowej strony internetowej trwa od 14 – 30 dni roboczych (Górna granica wypada w przypadku rozbudowanych projektów posiadających obszerną ilość zakładek).

Technologie stosowane podczas tworzenia stron internetowych

Każda agencja interaktywna może wykonywać stronę w oparciu o inne technologie – zazwyczaj są one dostosowane do potrzeb projektu i określane przed kodowaniem projektu. Nasza agencja korzysta głównie z najpopularniejszych technologii takich jak: HTML5, CSS3, PHP7, Javascript/Jquery, Mysql.

W celu zapewnienia interaktywnego panelu zarządzania, do naszych projektów stosujemy CMS WordPress, który docelowo wspomoże klienta w całym procesie administrowania wszystkimi elementami strony internetowej.

Co ważne technologie i systemy z jakich korzystamy są popularne wśród programistów z całego świata, jeżeli będziesz szukał/ła pomocy przy rozwinięciu swojej strony internetowej to masz gwarantujemy, że pomoc znajdziesz bez większych problemów.

Zaprojektujemy ci wyjątkową stronę internetową Żywiec

Agencja interaktywna Speckod– projektujemy strony w Żywcu od lat. Żywiec jest jednym z pierwszych miast, gdzie rozpoczynaliśmy projektowanie stron internetowych, Dzięki czemu nabraliśmy dużego doświadczenia i możemy zagwarantować stabilność i jakość wszystkich naszych projektów „Szytych na miarę”. Jeżeli nie potrzebujesz indywidualnego projektu, to jesteśmy w stanie dostosować, wybrany przez Ciebie szablon i wdrożyć go na twój serwer w atrakcyjnej cenie. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji to zapraszamy do kontaktu.

Gotowy na bezpłatną konsultacją?