Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Wodzisław Śląski

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja interaktywna Wodzisław Śląski

W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu bez responsywnej, estetycznej i funkcjonalnej strony internetowej jest niemal niemożliwe. Kiedyś wizytówki były nieodłącznym elementem każdego przedsiębiorcy, ale teraz tę funkcję pełni dobrze wykonana witryna.

W naszej agencji interaktywnej pracują doskonale znający się na swoim fachu web developerzy, którzy wkładają całe serce w tworzenie projektów, które zachwycą każdego klienta. Oferujemy kompleksowe usługi, zapewniając przejrzyste warunki współpracy oraz najwyższą jakość wykonania.

10

Lat doświadczenia

200+

Zrealizowanych
projektów

Pisanie kodu strony
Logo Wordpress
SEO Logo

Projektowanie i kodowanie stron to nasza pasja

Profesjonalne strony internetowe

Wykonanie dobrej strony internetowej to nie lada wyzwanie. Aby witryna była skuteczna, musi spełniać kilka podstawowych wymagań. Jeśli poszukujesz nowoczesnej i estetycznej strony internetowej, która będzie dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania w Wodzisławiu Śląskim, daj nam szansę i oddaj wirtualne losy Twojej witryny w nasze ręce. Gwarantujemy, że będziesz dumny z efektów naszej pracy.

Strony internetowe Wordpress

Nasza agencja interaktywna tworzy strony internetowe z kreatywnością i skupieniem na celu biznesowym klienta. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam projektować strony internetowe, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalnie wykonana strona internetowa w połączeniu z odpowiednimi działaniami marketingowymi i pozycjonowaniem może zapewnić Twojej marce wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Pomagamy naszym klientom wejść na rynek, a jeśli już działają na nim od jakiegoś czasu, to robimy wszystko, aby pomóc im zdobyć pozycję lidera w branży.

W dzisiejszych czasach, nawet jeśli firma działa na rynku lokalnym, powinna posiadać swoją wizytówkę w formie strony internetowej. Konkurencja w Wodzisławiu Śląskim jest duża, dlatego warto nam zaufać i pozwolić pomóc Ci zdobyć nowych klientów.

Portfolio

Wybrane realizacje

„Niebanalne, twórcze, kreatywne, artystyczne, uduchowione. Kompletny kosmos, po prostu cudowne”. Choć wspomniane słowa najsłynniejszej polskiej restauratorki odnoszą się do czegoś zupełnie innego, to jesteśmy pewni, że równie dobrze opisują tworzone przez nas witryny internetowe. Poniżej znajdziesz kilka wybranych realizacji, z których jesteśmy szczególnie dumni.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Prowadzisz swoją firmę w Wodzisławiu Śląskim i potrzebujesz dobrze wykonanej strony internetowej, ale nie jesteś pewien, jak wygląda proces jej realizacji? Chętnie wytłumaczymy Ci każdy etap tworzenia witryny i dopasujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wywiad z klientem

Aby stworzyć stronę internetową, która będzie przyciągała klientów i generowała zyski, należy na początku zrozumieć potrzeby klienta. W tym celu przeprowadzamy wywiad, aby pozyskać jak najwięcej informacji. Pytamy o to, jak długo firma działa na rynku, jakie produkty i usługi ma zamiar promować na stronie internetowej, czy na stronie będzie możliwość bezpośredniego dokonania zakupu, a także o plany dalszej promocji. Po uzyskaniu odpowiedzi na te kluczowe pytania, przechodzimy do szczegółów dotyczących projektu. Pytamy klienta o jego specjalne wymagania dotyczące wyglądu i funkcjonalności strony. Następnie ustalamy, jak strona powinna być zaprojektowana, aby przyciągnąć odbiorców z danej branży.

Wizualizacja projektu

Po przeprowadzeniu konsultacji z klientem przechodzimy do etapu realizacji projektu strony internetowej. Zazwyczaj zaczynamy od stworzenia strony głównej, jednej podstrony ofertowej oraz strony kontaktowej, aby upewnić się, że spełniamy oczekiwania klienta. Na tym etapie ważne jest nie tylko zaprojektowanie atrakcyjnego wyglądu strony, ale także sprawdzenie układu podstron. Podczas prezentacji projektu omawiamy z klientem, jak możemy usprawnić wygląd i funkcjonalność strony. Możemy wprowadzać poprawki dotyczące układu szablonu, odstępów między elementami i obecności lub braku poszczególnych elementów. Na etapie wizualizacji projektu, kiedy stworzonych zostało tylko kilka podstron, mamy możliwość wprowadzania wielu zmian, aby dostarczyć klientowi responsywną, spersonalizowaną i wyróżniającą się stronę internetową.

Naniesienie poprawek

W razie potrzeby jesteśmy w stanie wprowadzić wiele poprawek, aby projekt strony internetowej spełniał oczekiwania naszego klienta. Kiedy stworzony przez nas szablon oraz struktura strony są gotowe, przechodzimy do kolejnego etapu, czyli uzupełniania podstron i testowania strony przed jej publikacją.

Uzupełnienie podstron

Nawet bardzo estetyczny projekt strony internetowej nie przyniesie żadnych korzyści firmie, jeśli na stronie nie znajdzie się wartościowa treść. W ramach realizowanych przez nas projektów tworzymy strony internetowe, które są gotowe do skutecznego promowania firmy w Internecie. Ważnym elementem naszej pracy jest więc uzupełnienie podstron treścią. Jako agencja, zajmujemy się przygotowaniem wartościowych i unikalnych treści, które przedstawiają firmę naszego klienta w pozytywnym świetle i budują zaufanie wśród jego odbiorców.

Migracja strony

Po akceptacji wykonanej strony, przechodzimy do ostatniego, kluczowego elementu, czyli migracji strony na hosting. Po przeprowadzeniu migracji, przekazujemy klientowi wszystkie niezbędne dane, dzięki czemu będzie mógł samodzielnie zarządzać stroną. Nasze serwisy oferują bardzo intuicyjny interfejs użytkownika, który można obsługiwać bez większej wiedzy programistycznej. W przypadku wprowadzania znacznych zmian w kodzie zawsze warto jednak skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Z przyjemnością służymy pomocą i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Chcesz poznać koszt projektowania strony internetowej lub szacowany czas realizacji nowej witryny? Daj nam znać, a udzielimy Ci odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z naszą ofertą.

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wiąże się z pewnym nakładem finansowym. Jednak strony oparte na CMS WordPress są jednym z najkorzystniejszych wyborów pod względem ceny i jakości. Warto zaznaczyć, że cena witryny internetowej zależy od wielu czynników, takich jak projekt graficzny, funkcjonalność, liczba podstron, czas wykonania, zastosowanie niestandardowych wtyczek oraz optymalizacja. Nasza agencja tworzy strony internetowe już od 1500 zł netto, jednak cena może się różnić w zależności od wielkości projektu oraz jego wymagań. W celu dokładnego oszacowania kosztów realizacji projektu, przeprowadzamy wywiad z klientem, aby zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania i dokładnie ocenić wymagane działania. Następnie na tej podstawie dokonujemy wyceny całego projektu. Zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszą agencją!

Staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby proces budowy nowej strony internetowej przebiegł jak najszybciej. Niemniej jednak, istnieją pewne kwestie, których nie możemy przyspieszyć, szczególnie jeśli chodzi o jakość samej witryny. Wstępny projekt zwykle zajmuje nam 7 dni roboczych, a dopracowanie wszystkich detali to dodatkowe 13 dni roboczych. Oznacza to, że klient otrzymuje dostęp do swojej nowej strony po niecałym miesiącu oczekiwania.

Wprowadzamy wszelkie ewentualne poprawki praktycznie od razu, z maksymalnym czasem oczekiwania wynoszącym zaledwie 3 dni. Starannie dbamy o to, aby nasi klienci otrzymali gotową i prawidłowo funkcjonującą stronę internetową tak szybko, jak to możliwe.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt