Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Rzeszów

Przygotuję dla Ciebie profesjonalną stronę internetową zgodną z aktualnymi trendami. Tworzeniem stron zajmuję się od niemal 10 lat!

Zaczynajmy
Bartosz Ciachurski Web developer

Zrealizowałem projekty dla:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto mi zaufać?

Web Developer Rzeszów

Tworzę strony internetowe dla przedsiębiorców z Rzeszowa, tak aby pomóc im w dotarciu do szerszego grona odbiorców. Stawiam na szybkie, responsywne i przede wszystkim nowoczesne rozwiązania szyte na miarę w oparciu o profil klienta. Moja oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy pragną wyróżnić się na tle innych i zwiększyć swoje przychody. Zajmuję się kompleksowym tworzeniem stron internetowych i budową widoczności w wyszukiwarce poprzez pozycjonowanie stron.

170+

Zadowolonych klientów

150+

Skończonych projektów

Pisanie kodu strony
Logo Wordpress
SEO Logo

Projektowanie i tworzenie stron internetowych to moja pasja

Profesjonalne strony internetowe

O sukcesie decydują czasem najmniejsze szczegóły. Projektowane przeze mnie nowoczesne strony internetowe dla klientów indywidualnych i firm z Rzeszowa są w pełni responsywne, dzięki czemu doskonale wyświetlają się nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również smartfonach i tabletach. Dobrze wykonana strona www jest podstawowym elementem marketingowym każdej firmy, dlatego też kluczowe jest, aby spełniała ona oczekiwania użytkowników.

Strony internetowe Wordpress

Projektowaniem profesjonalnych stron internetowych zajmuje się od wielu lat, stawiając zawsze na jakość i funkcjonalność stosowanych przeze mnie rozwiązań.

Witryny internetowe mają za zadanie służyć użytkownikom – nigdy odwrotnie, dlatego też skupiam się na tym, aby były estetycznie wykonane i nie stanowiły dla nikogo problemu w obsłudze. Dzięki indywidualnemu podejściu jestem w stanie oddać charakter firmy klienta i podkreślić jego mocne strony. Szczególną uwagę zwracam na to, aby każda stworzona strona www była niepowtarzalna i miała swój charakter. Wyróżnienie się na rynku zawsze jest wyzwaniem – niezależnie od tego, czy jest to Rzeszów, Warszawa czy małe, klimatyczne miasteczko.

Tworzone przeze mnie strony internetowy dostosowane są pod wymogi wyszukiwarki Google, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja nowa strona www będzie czytelna dla robotów wyszukiwarki i szybciej osiągnie zadawalające wyniki w wyszukiwarce Google.

W obecnych czasach wizytówki firm stanowią strony internetowe. Rzeszów to miejscowość pełna możliwości, z których warto skorzystać. Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie nowych klientów, musisz zaistnieć w sieci i pokazać, że podążasz z duchem czasu.

Portfolio

Wybrane realizacje

Tworzenie stron internetowych to moja wielka pasja! Jeśli chcesz zobaczyć efekty mojego wieloletniego doświadczenia, zapoznaj się z poniższymi realizacjami. Miałem przyjemność tworzyć strony dla wielu przedsiębiorców, którzy zdecydowali się pokazać szerszej publiczności i zdobyć nowych klientów dzięki potędze internetu.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona www Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało mi, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiem jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przeze mnie witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona internetowa, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiłem na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Pisanie kodu strony
Laptop

Wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat

Zainteresowała Cię moja działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej stronie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się ze mną już dziś.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Niezwykle cenię sobie szybkość działania i kontakt z klientem. Zależy mi na partnerskim podejściu do współpracy. Wierzę, że tylko w taki sposób jestem w stanie poznać potrzeby zgłaszających się do mnie osób i wykreować rozwiązanie, które będzie na nie najlepszą odpowiedzią. Jesteś ciekaw, jak wygląda współpraca z Cyberiuszem?

Wywiad z klientem

Przeprowadzenie wywiadu z klientem jest niezwykle ważnym punktem w procesie realizacji strony internetowej, gdyż pozwala na poznanie potrzeb i oczekiwań drugiej strony. Na początku muszę dowiedzieć się, jaki jest cel strony klienta – czego oczekuje i co chciałby osiągnąć, a także, do jakiej grupy docelowej kierowane są jego produkty lub usługi. Musimy również omówić wizualne aspekty witryny, ustalić termin, w jakim strona www zostanie zrealizowana oraz w jakim czasie odbywać będą się kolejne etapy projektowania. Podczas wywiadu ustalamy też budżet, tak aby uniknąć wszelkich nieporozumień.

Wizualizacja projektu

Szczególnie istotna w procesie realizacji strony internetowej jest wizualizacja projektu, podczas której przedstawiam klientowi wygląd i funkcjonalności jego przyszłej strony internetowej jeszcze przed jej wdrożeniem. Dzięki temu ma on pełny wgląd w tworzenie witryny internetowej, co jest kluczowe, aby cały proces był bardziej efektywny i zgodny z oczekiwaniami korzystającej z moich usług osoby. Dzięki wizualizacji klient może upewnić się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Muszę mieć pewność, że nadajemy na tych samych falach i w pełni rozumiem wizję i założenia, jakie powinna spełniać tworzona przeze mnie strona internetowa.

Naniesienie poprawek

Etap nanoszenia poprawek umożliwia dopracowanie detali i usunięcie ewentualnych błędów, co pozwala mi osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy. Wymaga to ode mnie dokładnego przeanalizowania całej strony internetowej w celu upewnienia się, że wszystkie elementy są widoczne i funkcjonują poprawnie. Uwzględniam oczywiście również feedback klienta i wprowadzam zaproponowane przez niego zmiany, tak aby uniknąć pomyłek i nieporozumień w późniejszych etapach projektu.

Uzupełnienie podstron

Omówienie projektu i wdrożenie niezbędnych poprawek to nie wszystko. Kluczowe jest także uzupełnienie podstron wartościową i unikalną treścią. Na tym etapie zajmuję się wypełnieniem serwisu przygotowanymi materiałami, tak aby po oddaniu strony internetowej w ręce klienta, mógł on od razu ruszać z promowaniem swojej firmy w sieci. Co ważne, etap ten jest także czasem weryfikacji poprawności strony w jej finalnej wersji.

Migracja strony

Przeniesienie witryny z serwera testowego na docelowy serwer, na którym będzie dostępna dla użytkowników to kluczowy etap w procesie tworzenia strony internetowej. Od tego momentu wgląd mają w nią wszystkie zainteresowane osoby, dlatego też projekt, który oddaję klientowi, został wcześniej przetestowany, aby upewnić się, że działa w pełni poprawnie i zgodnie z założeniami.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Tworzone przeze mnie Strony internetowe Rzeszów charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką funkcjonalnością. Podbicie lokalnego rynku, choć ciężkie, jest możliwe – ze swojej strony dokładam wszelkich starań, aby umożliwić moim klientom osiągnięcie sukcesu w swojej branży. Dla mnie proces budowy witryn internetowych jest prosty i zrozumiały. Wiem jednak, że nie każdy ma pojęcie na temat tworzenia stron, dlatego też chętnie odpowiem na wszystkie pytania, aby możliwie jak najbardziej ułatwić klientom zrozumienie tego, czym się zajmujemy i co możemy im zaoferować.

Koszt stworzenia strony internetowej może różnić się w zależności od wielu czynników. Mowa tutaj przede wszystkim o zakresie projektu, ilości podstron czy funkcjonalnościach. Projektowane przeze mnie witryny oparte są na silniku WordPress, który obecnie jest jednym z najlepszych wyborów w kontekście finansowym. Niezwykle ważne jest, aby oferowane przeze mnie usługi dostępne były zarówno dla niewielkich firm, jak i dużych przedsiębiorstw, dlatego ceny w Cyberiuszu zaczynają się już od 2000 złotych netto. Ostateczną wycenę jestem w stanie przedstawić dopiero po dokładnej analizie projektu.

Wiem, że każdemu zależy na szybkim czasie realizacji, dlatego też zapewniam, że cały proces przebiega szybko i bezproblemowo. Stworzenie wstępnego projektu zajmuje mi zazwyczaj 7 dni roboczych. Z kolei dopięcie wszystkiego na ostatni guzik to kwestia 13 dni roboczych. Koniec końców czas oczekiwania okazuje się więc być stosunkowo krótki, gdyż wynosi niecały miesiąc. To niewiele jak na stworzenie responsywnej i profesjonalnej strony internetowej.

Wprowadzeniem ewentualnych poprawek zajmuję się niemalże od ręki – maksymalny czas oczekiwania wynosi bowiem 3 dni. W żaden sposób nie staram się przeciągać tego procesu. Działam szybko, tak aby klient czym prędzej otrzymał funkcjonalną stronę internetową. Doskonale wiem, że nikt nie lubi czekać – ja też nie! Właśnie dlatego staram się rozwiązać problem tak szybko, jak to tylko możliwe.

Jeżeli inny specjalista od projektowania stron internetowych przygotował Tobie nowy layout, jestem w stanie go dla Ciebie zakodować oraz w razie prośby zmodyfikować. Tworzę strony www zaprojektowane w takich programach jak: Figma, Adobe XD.

W przypadku w którym sam projektujesz własną stronę internetową i potrzebujesz "dopieszczenia" projektu, jestem w stanie udzielić Ci oczekiwanej pomocy.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt