Element tła strony Element tła strony Element dekoracyjny serwisu Element dekoracyjny serwisu Dekoracyjne kropki Dekoracyjne kropki

Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Koszalin

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej Koszalin

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja interaktywna Koszalin

Niemal 10 lat budujemy firmę, której celem jest pomoc przedsiębiorcom w zaistnieniu w sieci. Przez ten okres odnieśliśmy sporo sukcesów, a ich odzwierciedlenie można znaleźć w wystawionych opiniach oraz portfolio.

Nasz zespół zbudowany jest ze specjalistów, którzy od lat pracują wyłącznie w obrębie stron internetowych. Jako agencja dajemy gwarancje na każdy wytworzony produkt oraz zapewniamy, że nasze projekty można spokojnie rozwijać o dodatkowe moduły.

170+

Zadowolonych klientów

150+

Skończonych projektów

Projektowanie i kodowanie stron to nasza pasja

Profesjonalne strony internetowe

Wykonanie dobrej strony internetowej to nie lada wyzwanie. Aby witryna spełniała swoje zadanie, a więc była skuteczna, musi spełniać kilka podstawowych warunków. Jeśli zależy Ci na nowoczesnej i estetycznej stronie pozycjonującej się głównie w Koszalinie, pozwól nam działać, a oddamy w Twoje wirtualne ręce witrynę, z której będziesz dumny.

Strony internetowe Wordpress

Do tworzenia stron internetowych podchodzimy jednocześnie kreatywnie i zadaniowo. Wierzymy, że połączenie otwartej głowy z jasno określonym celem i kompleksowym działaniem to przepis na witrynę idealną. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, jakimi dysponujemy, pozwalają nam projektować strony, które spełniają oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Profesjonalnie wykonana witryna internetowa w połączeniu z pozycjonowaniem oraz odpowiednimi działaniami marketingowymi zapewni Twojej marce wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Z przyjemnością pomożemy Ci wejść na rynek, a jeśli już działasz na nim od jakiegoś czasu – zrobimy wszystko, abyś wreszcie zdobył pozycję lidera branży.

W dzisiejszych czasach każda firma powinna posiadać swoją wizytówkę w formie strony internetowej – nawet w przypadku, jeśli działa na rynku lokalnym. W Koszalinie wcale nie brakuje konkurencji. Zaufaj nam i pozwól sobie pomóc – klienci na Ciebie czekają.

Portfolio

Wybrane realizacje

Szczególnie cenimy sobie jasny i przejrzysty plan działania, dlatego stawiamy na kompleksowe usługi. Zajmiemy się więc zaprojektowaniem Twojej witryny, a następnie jej stworzeniem, tak aby spełniała wszystkie stawiane jej wymagania. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Prowadzisz swoją działalność na terenie miasta Koszalin i marzy Ci się dobrze wykonana strona internetowa? Nie jesteś jednak pewien, jak wygląda proces realizacji witryny? Skontaktuj się z nami, a wszystko Ci wytłumaczymy. Swoich klientów zawsze traktujemy jak partnerów biznesowych, oferując im to, co najlepsze.

Wywiad z klientem

Chcąc stworzyć konwertującą i zarabiającą stronę internetową, na początek musimy poznać potrzeby naszego klienta. W tym celu przeprowadzamy wywiad z klientem, aby uzyskać jak najobszerniejsze dane. Chcemy zdobyć informacje tego, jak długo marka jest już na rynku, jakie produkty i usługi będą promowanie na stronie internetowej, czy na stronie ma być możliwość dokonania bezpośredniego zakupu oraz w jaki sposób nasz klient planuje dalszą promocję strony internetowej. Po uzyskaniu odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące celów klienta przechodzimy do pytań szczegółowych dotyczących projektu. Interesuje nas przede wszystkim, czy klient ma specjalne życzenia dotyczące wyglądu strony oraz jej funkcjonalności. Następnie staramy się uzgodnić, jak powinna wyglądać strona, aby była atrakcyjna dla odbiorców w danej branży.

Wizualizacja projektu

Po przeprowadzeniu konsultacji z klientem przechodzimy do działania, czyli do stworzenia projektu strony internetowej. Na początek wykonujemy zazwyczaj stronę główną witryny, 1 podstronę ofertową oraz podstronę „kontakt”, aby upewnić się, że nasze działania idą w parze z oczekiwaniami klienta. Na tym etapie bardzo duże znaczenie ma nie tylko ocena designu strony, ale również sprawdzenie schematu podstron. Podczas oceny projektu rozmawiamy z klientem również o tym, w jaki sposób moglibyśmy ulepszyć wygląd witryny. Ewentualne poprawki mogą dotyczyć też struktury szablonu, przerw pomiędzy obiektami widocznymi na stronie i brakiem lub obecnością niektórych elementów. Na etapie wizualizacji projektu, kiedy stworzonych zostało tylko kilka podstron, możemy dokonać licznych zmian, aby nasz klient otrzymał wyróżniającą się, responsywną i spersonalizowaną stronę internetową.

Naniesienie poprawek

Jeżeli podczas konsultacji nasz klient zgłasza poprawki, dokonujemy kluczowych zmian w strukturze i wyglądzie strony. Tworzymy strony internetowe dla przedsiębiorców z Koszalina, aby klienci zawsze byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. W razie konieczności możemy przeprowadzić więc całą serię poprawek, aby projekt strony odpowiadał oczekiwaniom naszego klienta. Kiedy stworzone przez nas szablon oraz struktura strony internetowej są gotowe, zaczynamy pracę nad przejściem do kolejnego etapu, czyli uzupełnieniem podstron i testu strony przed jej migracją.

Uzupełnienie podstron

Nawet bardzo estetyczny projekt nie przyniesie żadnej firmie korzyści, jeżeli na stronie nie będzie wartościowych treści. Na zlecenie klientów tworzymy strony internetowe, tak aby po ich przekazaniu, były gotowe do promowania firmy w internecie. Jednym z najważniejszych elementów pracy nad stroną jest więc uzupełnienie podstron treścią. Jako agencja, zajmujemy się przygotowaniem wartościowych i unikalnych treści, które przedstawią firmę naszego klienta w pozytywnym świetle i zbudują zaufanie wśród jego odbiorców.

Migracja strony

Po zaakceptowaniu wykonanej strony przez naszego klienta przechodzimy do ostatniego, kluczowego elementu, czyli do migracji strony na hosting. Po przeprowadzeniu migracji strony przekazujemy wszystkie potrzebne dane naszemu klientowi, który następnie będzie mógł samodzielnie zarządzać stroną. Jak to jest możliwe? Strony internetowe dla klientów z Koszalina oparte na CMS WordPress oferują użytkownikom bardzo intuicyjny interfejs, który można obsługiwać bez dużej wiedzy o programowaniu. W przypadku wprowadzania znacznych zmian w kodzie warto jednak skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Chciałbyś zdecydować się na naszą usługę tworzenia stron internetowych, ale masz jeszcze kilka pytań? Zadaj nam je w formularzu kontaktowym lub sprawdź poniżej – być może znajdziesz tam odpowiedź na to, czego szukasz. Kto pyta, nie błądzi!

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wiąże się z pewną inwestycją. Strony oparte na CMS WordPress są jednak jednym z najkorzystniejszych wyborów pod względem finansowym. Na cenę witryny internetowej wpływa szereg czynników, m.in. jej projekt graficzny, funkcjonalność, liczba podstron, czas wykonania, zastosowanie niestandardowych wtyczek oraz jej optymalizacja. Nasi specjaliści budują strony internetowe już od 1500 zł netto. Cena może się jednak zmienić w zależności od wielkości serwisu oraz zadań, jakie ma wykonywać. Zazwyczaj dokładną wartość realizacji projektu możemy podać na podstawie informacji zdobytych podczas wywiadu z klientem przed rozpoczęciem współpracy. Oczekiwania klienta pozwalają nam na dokładną ocenę działań, które będą konieczne do wykonania. Następnie na ich podstawie dokonujemy wyceny całego projektu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Robimy, co w naszej mocy, aby proces budowy nowej strony internetowej przebiegł tak szybko, jak to tylko możliwe. Niektórych kwestii nie jesteśmy jednak w stanie przyspieszyć – szczególnie jeśli miałoby się to odbyć kosztem jakości samej witryny. Stworzenie wstępnego projektu zajmuje nam zazwyczaj 7 dni roboczych. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik to z kolei 13 dni roboczych. Oznacza to więc, że klient dostęp do swojej nowej strony otrzymuje już po niecałym miesiącu oczekiwania.

Po otrzymaniu dostępu do swojej strony internetowej klient może zgłosić się do nas w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek. W żaden sposób nie przeciągamy tego procesu, wobec czego wszelkie zmiany wprowadzane są niemalże od ręki. Maksymalny czas oczekiwania wynosi zaledwie 3 dni. Niewiele, prawda?
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt