Element tła strony Element tła strony Element dekoracyjny serwisu Element dekoracyjny serwisu Dekoracyjne kropki Dekoracyjne kropki

Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Koszalin

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej Koszalin

Współpracujemy z:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Rachmistrz
Logo Rebelmedia
Logo Seohelp
Logo Candelle
Logo realizacji Dekorparty
Logo realizacji Rachmistrz
Logo realizacji Rebelmedia
Logo realizacji Seohelp
Logo realizacji Candelle
Logo realizacji Dekorparty
Logo realizacji Rachmistrz
Logo realizacji Rebelmedia
Logo realizacji Seohelp

Strony internetowe cennik

Poniżej przedstawiamy dostępne pakiety stron. Pakiety zostały stworzone na podstawie standardowych oczekiwań naszych klientów. Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie, zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta.

Pakiet Start


od 1500 zł

Mała strona internetowa

Pakiet przeznaczonych dla nowych firm. Nowoczesna, funkcjonalna strona na start.

 • Dopuszczalna płatność na raty
 • System CMS Wordpress
 • Do 5 podstron ofertowych
 • Pełna edycja strony
 • Indywidualna szata graficzna
 • Do 10 grafik stockowych
 • Formularz kontaktowy
 • Mapa Google
 • Wsparcie strony 6 miesięcy
 • Integracja z social media
 • Wstępna optymalizacja SEO
 • Wersje językowe
 • Dodatkowe moduły

Wybieram

Pakiet Standard


od 2000 zł

Rozbudowana strona internetowa

Najczęściej wybierany pakiet, skierowany do przedsiębiorców co potrzebują odświeżyć wizerunek.

 • Dopuszczalna płatność na raty
 • System CMS Wordpress
 • Do 15 podstron ofertowych
 • Pełna edycja strony
 • Indywidualna szata graficzna
 • Do 20 grafik stockowych
 • Formularz kontaktowy
 • Mapa Google
 • Wsparcie strony 8 miesięcy
 • Integracja z social media
 • Wstępna optymalizacja SEO
 • Wersje językowe
 • Dodatkowe moduły

Wybieram

Pakiet Max


od 3000 zł

Rozbudowana strona internetowa + moduły

Pakiet skierowany do przedsiębiorców, potrzebujących indywidualnych rozwiązań na stronie.

 • Dopuszczalna płatność na raty
 • System CMS Wordpress
 • Od 15 podstron ofertowych
 • Pełna edycja strony
 • Indywidualna szata graficzna
 • Do 35 grafik stockowych
 • Formularz kontaktowy
 • Mapa Google
 • Wsparcie strony 12 miesięcy
 • Integracja z social media
 • Wstępna optymalizacja SEO
 • Wersje językowe
 • Dodatkowe moduły

Wybieram

Wybrane realizacje:

Realizacja strony internetowej Ecofix

Strona internetowa

Ecofix.pl

Realizacja strony internetowej Kwiatkowski-radca

Strona internetowa

Kwiatkowski-radca.pl

Realizacja strony internetowej Eco-para

Strona internetowa

Eco-para.eu

Realizacja strony internetowej Gorilla.Rocks

Strona internetowa

Gorilla.rocks

Element dekoracyjny serwisu Element dekoracyjny serwisu Element dekoracyjny serwisu
Strony internetowe

Nowe zaawansowane możliwości sprawiają, że na strony internetowe oparte na WordPressie decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Rozwiązania obejmujące zastosowanie unikalnego szablonu, licznych przydatnych wtyczek oraz stosunkowo prosta obsługa sprawiają, że Twoja firma również powinna wykorzystać stronę internetową do promocji w internecie. Przygotujemy dla Twojej firmy unikalny design oraz zadbamy o dostosowanie jej wyglądu do branży i oczekiwań klientów. Już wkrótce wykonana przez nas strona internetowa pomoże Ci w rozwoju firmy i w dotarciu do nowych odbiorców!

Strony internetowe oparte o CMS WordPress

WordPress to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które wspiera tworzenie stron internetowych. Strony oparte na CMS WordPress posiadają nie tylko małe firmy i blogerzy, ale również międzynarodowe korporacje. Jako agencja specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych stron internetowych dla mieszkańców Koszalina. Nie korzystamy z page builderów, dlatego dla każdego z naszych kontrahentów piszemy czysty kod, co sprawia, że wykonane przez nas strony są unikalne i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Strona internetowa stworzona na WordPressie zapewnia przedsiębiorcom wszystko, co potrzebne do skutecznego przedstawienia firmy w internecie. Z kolei dla blogerów wykorzystanie tego CMS'a to sposób na stworzenie platformy do dzielenia się swoimi przemyśleniami w bardzo przystępnej cenie. Tworzone przez nas strony są w pełni funkcjonalne, responsywne na wszystkich urządzeniach, estetyczne i zawsze dopasowane do działalności naszych klientów.

W jaki sposób stworzymy dla Ciebie stronę internetową?

Strona internetowa to bardzo często pierwsze miejsce kontaktu Twojej firmy z klientem, dlatego dla osób zainteresowanych naszą ofertą przygotowujemy strony internetowe dla firm z Koszalina, które pozwalają przedsiębiorcom na zdobycie nowych klientów. Spójrzmy zatem na poszczególne kroki, które podejmujemy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Wywiad z klientem

Chcąc stworzyć konwertującą i zarabiającą stronę internetową, na początek musimy poznać potrzeby naszego klienta. W tym celu przeprowadzamy wywiad z klientem, aby uzyskać jak najobszerniejsze dane. Chcemy zdobyć informacje tego, jak długo marka jest już na rynku, jakie produkty i usługi będą promowanie na stronie internetowej, czy na stronie ma być możliwość dokonania bezpośredniego zakupu oraz w jaki sposób nasz klient planuje dalszą promocję strony internetowej. Po uzyskaniu odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące celów klienta przechodzimy do pytań szczegółowych dotyczących projektu. Interesuje nas przede wszystkim, czy klient ma specjalne życzenia dotyczące wyglądu strony oraz jej funkcjonalności. Następnie staramy się uzgodnić, jak powinna wyglądać strona, aby była atrakcyjna dla odbiorców w danej branży.

Wizualizacja projektu

Po przeprowadzeniu konsultacji z klientem przechodzimy do działania, czyli do stworzenia projektu strony internetowej. Na początek wykonujemy zazwyczaj stronę główną witryny, 1 podstronę ofertową oraz podstronę „kontakt”, aby upewnić się, że nasze działania idą w parze z oczekiwaniami klienta. Na tym etapie bardzo duże znaczenie ma nie tylko ocena designu strony, ale również sprawdzenie schematu podstron. Podczas oceny projektu rozmawiamy z klientem również o tym, w jaki sposób moglibyśmy ulepszyć wygląd witryny. Ewentualne poprawki mogą dotyczyć też struktury szablonu, przerw pomiędzy obiektami widocznymi na stronie i brakiem lub obecnością niektórych elementów. Na etapie wizualizacji projektu, kiedy stworzonych zostało tylko kilka podstron, możemy dokonać licznych zmian, aby nasz klient otrzymał wyróżniającą się, responsywną i spersonalizowaną stronę internetową.

Naniesienie poprawek

Jeżeli podczas konsultacji nasz klient zgłasza poprawki, dokonujemy kluczowych zmian w strukturze i wyglądzie strony. Tworzymy strony internetowe dla przedsiębiorców z Koszalina, aby klienci zawsze byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. W razie konieczności możemy przeprowadzić więc całą serię poprawek, aby projekt strony odpowiadał oczekiwaniom naszego klienta. Kiedy stworzone przez nas szablon oraz struktura strony internetowej są gotowe, zaczynamy pracę nad przejściem do kolejnego etapu, czyli uzupełnieniem podstron i testu strony przed jej migracją.

Uzupełnienie podstron

Nawet bardzo estetyczny projekt nie przyniesie żadnej firmie korzyści, jeżeli na stronie nie będzie wartościowych treści. Na zlecenie klientów tworzymy strony internetowe, tak aby po ich przekazaniu, były gotowe do promowania firmy w internecie. Jednym z najważniejszych elementów pracy nad stroną jest więc uzupełnienie podstron treścią. Jako agencja, zajmujemy się przygotowaniem wartościowych i unikalnych treści, które przedstawią firmę naszego klienta w pozytywnym świetle i zbudują zaufanie wśród jego odbiorców.

Migracja strony

Po zaakceptowaniu wykonanej strony przez naszego klienta przechodzimy do ostatniego, kluczowego elementu, czyli do migracji strony na hosting. Po przeprowadzeniu migracji strony przekazujemy wszystkie potrzebne dane naszemu klientowi, który następnie będzie mógł samodzielnie zarządzać stroną. Jak to jest możliwe? Strony internetowe dla klientów z Koszalina oparte na CMS WordPress oferują użytkownikom bardzo intuicyjny interfejs, który można obsługiwać bez dużej wiedzy o programowaniu. W przypadku wprowadzania znacznych zmian w kodzie warto jednak skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

FAQ - Tworzenie stron internetowych

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wiąże się z pewną inwestycją. Strony oparte na CMS WordPress są jednak jednym z najkorzystniejszych wyborów pod względem finansowym. Na cenę witryny internetowej wpływa szereg czynników, m.in. jej projekt graficzny, funkcjonalność, liczba podstron, czas wykonania, zastosowanie niestandardowych wtyczek oraz jej optymalizacja. Nasi specjaliści budują strony internetowe już od 1800 zł netto. Cena może się jednak zmienić w zależności od wielkości serwisu oraz zadań, jakie ma wykonywać. Zazwyczaj dokładną wartość realizacji projektu możemy podać na podstawie informacji zdobytych podczas wywiadu z klientem przed rozpoczęciem współpracy. Oczekiwania klienta pozwalają nam na dokładną ocenę działań, które będą konieczne do wykonania. Następnie na ich podstawie dokonujemy wyceny całego projektu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Robimy, co w naszej mocy, aby proces budowy nowej strony internetowej przebiegł tak szybko, jak to tylko możliwe. Niektórych kwestii nie jesteśmy jednak w stanie przyspieszyć – szczególnie jeśli miałoby się to odbyć kosztem jakości samej witryny. Stworzenie wstępnego projektu zajmuje nam zazwyczaj 7 dni roboczych. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik to z kolei 13 dni roboczych. Oznacza to więc, że klient dostęp do swojej nowej strony otrzymuje już po niecałym miesiącu oczekiwania.

Po otrzymaniu dostępu do swojej strony internetowej klient może zgłosić się do nas w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek. W żaden sposób nie przeciągamy tego procesu, wobec czego wszelkie zmiany wprowadzane są niemalże od ręki. Maksymalny czas oczekiwania wynosi zaledwie 3 dni. Niewiele, prawda?
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt