Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Grudziądz

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja interaktywna Grudziądz

Oferujemy kompleksową pomoc zarówno w reklamie usług, jak i produktów. Dzięki nam Twoja strona internetowa stanie na szczycie wyszukiwarek i znacząco wyróżni się z tłumu. Dzięki pasji i doświadczeniu możemy zaoferować Ci najlepsze warunki współpracy, dzięki którym osiągniesz zamierzony cel i zyskasz to, co najlepsze.

170+

Zadowolonych klientów

150+

Skończonych projektów

Projektowanie i kodowanie stron to nasza pasja

Profesjonalne strony internetowe

Nasz zespół tworzą web developerzy, którzy od lat zajmujący się projektowaniem i kodowaniem nowoczesnych stron internetowych. W naszym portfolio możesz znaleźć około 170 projektów stron internetowych - jest to zdecydowanie najlepsza rekomendacja naszych usług. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, tak aby docelowy produkt w pełni spełniał oczekiwania naszego klienta.

Strony internetowe Wordpress

Do tworzenia stron internetowych wykorzystujemy CMS Wordpress, który zapewnia nie tylko intuicyjny panel zarządzania stroną, ale także jest wydajny oraz bezpieczny. Co ważne, Wordpress jest jednym z najpopularniejszych systemów CMS na świecie, przez co posiada szerokie wsparcie programistyczne oraz jest na bieżąco rozwijany/aktualizowany.

Każdy projekt strony internetowej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta - kodujemy dedykowane rozwiązanie dla Twojego biznesu, nie stosując półśrodków w postaci Page builderów. Tworzymy strony internetowe w oparciu o Advanced Custom Fields, dzięki czemu strona zachowuje prawidłową wydajność oraz jest w pełni edytowalna dla właściciela serwisu.

W długiej perspektywie czasu takie podejście jest jak najbardziej korzystne dla Twojego biznesu, ponieważ strona internetowa jest stabilna i ponadczasowa. Oprócz tego strony www tworzone w ten sposób są odporne na wszelkiego rodzaje infekcje oraz błędy.

Portfolio

Wybrane realizacje

Szczególnie cenimy sobie jasny i przejrzysty plan działania, dlatego stawiamy na kompleksowe usługi. Zajmiemy się więc zaprojektowaniem Twojej witryny, a następnie jej stworzeniem, tak aby spełniała wszystkie stawiane jej wymagania. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Jesteśmy w pełni transparentni w kwestii naszych działań oraz planu realizacji nowej strony internetowej. Poniżej przedstawiamy 5 kroków, jak wygląda standardowy proces realizacji.

Wywiad z klientem

Aby stworzyć skuteczną i dochodową stronę internetową, konieczne jest poznanie potrzeb klienta. W tym celu przeprowadzamy wywiad, aby uzyskać jak najwięcej informacji. Chcemy dowiedzieć się, jak długo marka istnieje na rynku, jakie produkty i usługi będą promowane na stronie internetowej, czy strona będzie umożliwiała bezpośrednie zakupy oraz w jaki sposób klient planuje dalszą promocję witryny. Po uzyskaniu odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące celów klienta, przechodzimy do pytań szczegółowych dotyczących projektu. Interesuje nas przede wszystkim, czy klient ma specjalne wymagania dotyczące wyglądu i funkcjonalności strony. Następnie dążymy do uzgodnienia, jak powinna wyglądać strona, aby przyciągnęła uwagę odbiorców z danej branży.

Wizualizacja projektu

Po konsultacjach z klientem przechodzimy do realizacji projektu strony internetowej. Zazwyczaj zaczynamy od stworzenia strony głównej, jednej podstrony ofertowej oraz strony "Kontakt", aby upewnić się, że nasze działania odpowiadają oczekiwaniom klienta. Na tym etapie ważne jest nie tylko ocenienie wyglądu strony, ale także sprawdzenie schematu podstron. Podczas oceny projektu dyskutujemy z klientem również o tym, jak możemy ulepszyć wygląd strony. Ewentualne poprawki mogą dotyczyć także struktury szablonu, przerw pomiędzy elementami widocznymi na stronie oraz braku lub obecności niektórych elementów. Na etapie wizualizacji projektu, kiedy stworzone są tylko kilka podstron, możemy wprowadzać liczne zmiany, aby dostarczyć klientowi wyróżniającą się, responsywną i spersonalizowaną stronę internetową.

Naniesienie poprawek

Jeżeli podczas konsultacji zgłaszane są poprawki, dokonujemy kluczowych zmian w strukturze i wyglądzie strony. Tworzymy strony tak, aby klienci zawsze byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. W razie konieczności możemy przeprowadzić więc całą serię poprawek, aby projekt strony odpowiadał oczekiwaniom naszego klienta. Kiedy stworzony przez nas szablon oraz struktura strony internetowej są gotowe, zaczynamy pracę nad przejściem do kolejnego etapu, czyli uzupełnieniem podstron i testu strony przed jej migracją.

Uzupełnienie podstron

Uzupełnienie projektu to etap w którym mamy zaakceptowany już wstępny projekt strony internetowej i zajmujemy się wypełnieniem wszystkich podstron wartościowymi treściami oraz grafikami. Na tym etapie dopracowywana jest, także wersja mobilna serwisu - dopracowujemy rozłożenie elementów oraz przeprowadzamy ogólne testy wydajności strony oraz jej responsywności. Weryfikujemy wszystkie elementy, tak aby strona była gotowa do migracji na serwer klienta.

Migracja strony

Migracja strony internetowej to proces przenoszenia plików oraz bazy danych na docelowy serwer klienta. Na tym etapie konfigurujemy przygotowaną stronę na nowym środowisku produkcyjnym oraz dodatkowo zabezpieczamy przed niepowołanym dostępem. W ostatnim kroku tworzymy kopie zapasową strony oraz tworzymy konto administratora dla nowego właściciela serwisu. Wszystkie te dane nowy właściciel dostaje na maila wraz z podsumowaniem migracji.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Chciałbyś zdecydować się na naszą usługę tworzenia stron internetowych, ale masz jeszcze kilka pytań? Zadaj nam je w formularzu kontaktowym lub sprawdź poniżej – być może znajdziesz tam odpowiedź na to, czego szukasz. Kto pyta, nie błądzi!

Jako renomowani specjaliści, nastawieni na zadowolenie każdego klienta, możemy zaoferować Ci niezwykle konkurencyjne ceny. Za projekt strony internetowej, wykorzystujący oferowany przez nas szablon zapłacisz nawet 1 500 złoty, indywidualna realizacja zaczyna się już od 2 500 złotych. Taka oferta pozwoli Ci na wykreowanie zupełnie nowego wizerunku, który zachwyci wszystkich odbiorców i nie zrujnuje Twojego portfela. Odezwij się do nas już dziś i przekonaj się jak wiele możemy Ci zaoferować!

Dokładamy wszelkich starań, aby proces tworzenia nowej strony internetowej przebiegał tak sprawnie, jak to tylko możliwe. Niestety, niektóre kwestie wymagają czasu, aby zapewnić wysoką jakość samej witryny. Tworzenie wstępnego projektu zajmuje zazwyczaj około 7 dni roboczych, a dopracowanie szczegółów i ostateczne dostosowanie witryny do wymagań klienta to kolejne 13 dni roboczych. Dzięki temu klient otrzymuje dostęp do nowej strony już po niecałym miesiącu od rozpoczęcia prac nad projektem.

Po otrzymaniu dostępu do swojej strony internetowej klient może zgłosić się do nas w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek. W żaden sposób nie przeciągamy tego procesu, wobec czego wszelkie zmiany wprowadzane są niemalże od ręki. Maksymalny czas oczekiwania wynosi zaledwie 3 dni. Niewiele, prawda?
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt