Strony internetowe Gostyń

Strony internetowe

Ciężko wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę, która nie posiada własnej strony internetowej. Ta przestała już być dobrowolnym wyborem, a stała się koniecznością - ciężko bowiem o lepszy sposób na trafienie do potencjalnych klientów, aniżeli zaprezentowanie swojej oferty w sieci. Mówi się, że jeśli czegoś nie można znaleźć w internecie, to nie istnieje - choć można by dyskutować o prawdziwości tego powiedzenia, to jednak nie da się zaprzeczyć, iż posiadanie strony WWW ma wiele zalet i przede wszystkim stwarza równie dużo szans na rozwój. Własna witryna umożliwia dotarcie do nowych klientów, co koniec końców prowadzi do zwiększenia zysków.

Chętnie przekonamy Cię, jak istotnym elementem dobrze prosperującego biznesu, są strony internetowe. Gostyń jest pełen możliwości, jednak równie dużo jest w nim konkurencji. Jeśli zależy Ci na osiągnięciu sukcesu w swojej branży, powinieneś zainteresować się własnym miejscem w sieci. Nasza firma stworzy dla Ciebie stronę Twoich marzeń. Dlaczego powinieneś zdecydować się na tak duży krok i już dziś skontaktować się z naszymi specjalistami?

Nic lepiej nie zaprezentuje Twojej oferty niż strona WWW

Nie jest tajemnicą, że każdy z nas nieustannie korzysta z internetu, co rusz coś wyszukując. Kiedy zepsuje nam się samochód, szukamy w sieci mechanika, a jeśli mamy zamiar kupić nowy telewizor - sklepu z elektroniką. Czasy, kiedy przechadzaliśmy się uliczkami miasta w poszukiwaniu konkretnej usługi lub produktu, już dawno minęły. Dziś sprawdzamy wszystko w internecie, od razu wiedząc, kto i gdzie będzie w stanie dać nam to, czego szukamy.

Wyobraź więc sobie, że internet jest niczym innym aniżeli taką wirtualną uliczką - znajdujące się przy niej sklepy to witryny internetowe. Każdą z nich odwiedzasz w jakimś wcześniej ustalonym celu.

Jeśli zależy Ci na tym, aby zostać zauważonym przez klientów, musisz zrobić pierwszy krok w ich stronę - otwierając swój wirtualny stragan na często uczęszczanej przez nich uliczce. Pokaż im, że Twoja firma istnieje! W innym wypadku przejdą obok niej, nawet nie wiedząc, jak wspaniałe rzeczy jesteś w stanie im zaoferować.

Tworzymy strony internetowe. Gostyń to obszar naszych działań

Czasy się zmieniły - klienci nie znajdą Cię, jeśli im w tym nie pomożesz. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygląda obecny świat, dlatego w swojej ofercie posiadamy tworzenie stron internetowych w oparciu o system WordPress. Nie tworzymy jednak serwisów za pomocą Page Builderów - korzystamy jedynie z naszych dedykowanych rozwiązań, a także ACF, czyli Advanced Custom Fields. Takie podejście do budowy witryny sprawia, że mamy nad każdym jej elementem całkowitą kontrolę, wobec czego oddajemy w ręce naszych klientów w pełni dopracowane i profesjonalne strony internetowe.

Gostyń to obszar naszych działań. Otwieramy się na klientów z różnych części Polski, kierując swoją ofertę do tych, którzy potrzebują pomocy w dotarciu do nowych odbiorców. Tworzone przez nas witryny internetowe oparte o CMS WordPress umożliwiają łatwe oraz przede wszystkim wygodne zarządzanie treścią. Niepotrzebna jest więc jakakolwiek znajomość programowania - każdy bez problemu poradzi sobie z wprowadzaniem, a także edytowaniem tekstu na swojej stronie WWW.

Tworzone przez nas strony służą klientom przez długie lata - wszystko to dzięki bezproblemowym aktualizacjom, dzięki którym możliwe jest zapewnienie witrynom najwyższego bezpieczeństwa.

Jak wygląda proces realizacji zlecenia?

Nieustannie dbamy o to, aby współpraca z nami była przyjemna i bezproblemowa. Swoich klientów traktujemy niczym partnerów biznesowych, dbając o to, aby czuli się zaopiekowani i byli poinformowani o wszystkim, co będzie się działo. Jak przebiega proces realizacja strony internetowej?

Dokładny wywiad

Niezwykle istotne jest poznanie nie tylko potrzeb danego klienta, ale również planów, jakie związane są z marketingiem. Wiedząc, czego oczekuje dana osoba, przygotowanie idealnej strony internetowej będzie jedynie formalnością.

Pozyskanie materiałów

Na tym etapie zajmujemy się zdobyciem wszelkich niezbędnych do wykonania strony internetowej materiałów. Mowa tutaj oczywiście o grafikach, zdjęciach, czy jakichkolwiek innych „smaczkach”, które stanowią element identyfikacji wizualnej firmy.

Wizualizacja, czyli wstępny projekt

Kolejnym krokiem, zaraz po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i zdobyciu materiałów niezbędnych do pracy, jest przygotowanie projektu strony. Mowa tutaj o wizualizacji strony głównej, podstrony ofertowej i podstrony kontakt.

Zapoznanie się z projektem

Klient ma 7 dni roboczych na zapoznanie się z wizualizacją. Po tym czasie następuje umówienie projektu - to moment, kiedy może on wyrazić swoje zdanie i poprosić o naniesienie zmian.

Wdrożenie zmian

Po wysłuchaniu sugestii nie pozostaje nic innego jak przystąpić do wdrożenia zmian. Jeśli klient zaakceptuje naniesione poprawki, możliwe jest rozpoczęcie prac nad uzupełnianiem podstron.

Prezentacja serwisu

Po uzupełnieniu projektu przychodzi czas na przedstawienie go klientowi. Jeśli ten zaakceptuje zaprezentowany serwis, odbywa się migracja strony na serwer klienta.

Niezależnie od tego, czy dopiero założyłeś swoją działalność i stawiasz pierwsze kroki w nowym dla Ciebie świecie, czy też istniejesz na rynku już od dłuższego czasu - skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zdobyć nowych klientów. Wszystko to za sprawą profesjonalnie wykonanej, estetycznej i przede wszystkim funkcjonalnej strony internetowej.

Pracujemy także dla przedsiębiorców z:

Gotowy na bezpłatną konsultacją?