Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Bytom

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Współpracujemy z:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja interaktywna Bytom

Agencja interaktywna Cyberiusz to zespół specjalistów, których największą pasją jest tworzenie stron internetowych dla firm, instytucji i klientów indywidualnych. Projektowane przez nas witryny są w pełni zgodne z obecnymi standardami, wyróżniając się estetycznym designem, nowoczesnością i wysoką funkcjonalnością.

Jesteś przedsiębiorcą z Bytomia i chciałbyś zaistnieć w sieci, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami, a wskażemy Ci kierunek, którym powinieneś podążać, aby wyprzedzić swoją konkurencję i zdobyć nowych klientów.

170+

Zadowolonych klientów

150+

Skończonych projektów

Projektowanie i kodowanie stron to nasza pasja

Profesjonalne strony internetowe

Obecnie swoją stronę internetową posiadają nie tylko duże firmy, ale także lokalne przedsiębiorstwa, a nawet klienci indywidualni. Miejsca w sieci jest wystarczająco dla każdego. To jednak sprawia, że nie tak łatwo wyróżnić się spośród wielu innych. Tym, na co należy postawić, jest wysoka estetyka i charakterystyczny design.

Strony internetowe Wordpress

WordPress jest absolutnym faworytem, jeśli chodzi o systemy zarządzania treścią (CMS), dlatego też zdecydowaliśmy, aby projektowane przez nas witryny wykorzystywały właśnie ten silnik. Szacuje się, że obecnie ponad 450 milionów stron w internecie bazuje na CMS WordPress. Jak więc się okazuje, obecność w sieci, jest pierwszym i najłatwiejszym krokiem, na jaki powinien zdecydować się każdy przedsiębiorca. Znacznie bardziej wymagającym zdaniem jest już jednak podkreślenie wspomnianej obecności i tym samym przyciągnięcie do siebie nowych klientów. Nie wiesz, jak to zrobić? Próbujesz, ale nie wychodzi? Jeśli prowadzisz swoją firmę na terenie Bytomia i chciałbyś wyprzedzić konkurencję, możemy Ci w tym pomóc.

Pomimo ogromnego rozwoju technologicznego wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy, jak istotnym narzędziem w promowaniu swojego biznesu są strony internetowe. Bytom to miasto ogromnych możliwości, które stoją otworem przed każdym, kto wie, jak je wykorzystać. My wiemy, a Ty?

Portfolio

Wybrane realizacje

„Niebanalne, twórcze, kreatywne, artystyczne, uduchowione. Kompletny kosmos, po prostu cudowne”. Choć wspomniane słowa najsłynniejszej polskiej restauratorki odnoszą się do czegoś zupełnie innego, to jesteśmy pewni, że równie dobrze opisują tworzone przez nas witryny internetowe. Poniżej znajdziesz kilka wybranych realizacji, z których jesteśmy szczególnie dumni.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Niezależnie od tego, czy działasz w sieci od długiego czasu i pragniesz zmiany, czy też jako nowy przedsiębiorca z Bytomia dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w wirtualnym świecie – z pewnością chciałbyś móc korzystać ze swojej strony tak szybko, jak to tylko możliwe. Doskonale o tym wiemy, dlatego pracujemy szybko i sprawnie. Zobacz, jak wygląda proces realizacji strony w naszym wykonaniu.

Wywiad z klientem

Stworzenie idealnej strony internetowej nie byłoby możliwe, gdybyśmy wcześniej nie mieli okazji na poznanie potrzeb i wymagań klienta. Musimy wiedzieć, czego od nas oczekujesz oraz co chciałbyś osiągnąć. Jeśli nie wiesz lub nie jesteś pewien – wskażemy Ci odpowiedni kierunek, którym powinieneś podążać. Wywiad z klientem to także doskonały moment na poznanie jego marki – tego, co oferuje i jak długo działa na rynku. Odpowiedzi, jakie otrzymamy podczas rozmowy, pozwolą nam stworzyć unikalny i funkcjonalny projekt, za pomocą którego przedsiębiorca będzie w stanie podbić bytomski rynek.

Wizualizacja projektu

Wizualizacja jest etapem, bez którego nie bylibyśmy w stanie zadowolić naszego klienta w 100%. Musimy mieć pewność, że patrzymy w tym samym kierunku i tak samo rozumiemy zamierzenia projektu. Na samym początku wykonujemy stronę główną witryny i dwie dodatkowe podstrony, dzięki czemu klient może lepiej ocenić design i wskazać elementy do poprawy. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje osób współpracujących z naszą agencją, dlatego w razie potrzeby dokonamy niezbędnych zmian. Zarówno klienta, jak i nas łączy wspólny cel – fantastycznie prezentująca się i funkcjonująca strona internetowa.

Naniesienie poprawek

Poprawki są czymś absolutnie normalnym i zdarzają się nawet w najlepszych projektach. Co więcej, im bardziej zaawansowany jest projekt, tym więcej elementów wymaga dopracowania. Ze wszystkich sił staramy się, aby etap nanoszenia poprawek przebiegał szybko i sprawnie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Uzupełnienie podstron

Strona bez treści nikogo do siebie nie przyciągnie – niezależnie od tego, jak piękna by była, dlatego jednym z ważniejszych kroków podczas realizacji strony internetowej dla przedsiębiorców z Bytomia jest uzupełnienia podstron przygotowaną wcześniej wartościową i unikalną treścią.

Migracja strony

Już za moment strona znajdzie się w Twoich rękach. Nim udostępnimy Ci wszystkie dane potrzebne do samodzielnego zarządzania stroną, musimy przenieść ją na hosting, dzięki czemu stanie się widoczna dla wszystkich użytkowników internetu. Twoja obecność w sieci z pewnością pomoże Ci trafić do szerszego grona odbiorców – także na lokalnym, bytomskim rynku.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jeśli poniżej nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami poprzez formularz. Chciałbyś dowiedzieć się, jaki jest koszt zaprojektowania witryny lub czas budowy nowej strony internetowej?

W naszych projektach wykorzystujemy silnik WordPress, który obecnie jest jednym z najlepszych wyborów – także pod względem finansowym. Stworzenie strony wykorzystującej ten CMS jest zauważalnie tańsze i szybsze, aniżeli zaprojektowanie własnego systemu zarządzania treścią.

W Cyberiuszu ceny za stworzenie witryny internetowej zaczynają się już od 1500 złotych netto. Pamiętaj jednak, że na końcową cenę całej usługi wpływa szereg różnych czynników, dlatego ostateczną wycenę poznasz po skontaktowaniu się z naszymi specjalistami.

Wstępny projekt Twojej strony internetowej powstanie w ciągu 7 dni roboczych. Kolejne 13 dni jest nam natomiast niezbędne, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jeśli zależy Ci na funkcjonalnej i estetycznej stronie – musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie zmienia to jednak faktu, że robimy wszystko, aby cały proces przebiegał szybko i sprawnie. W większości przypadków od czasu rozpoczęcia prac do ich zakończenia mija niecały miesiąc.

Wszelkie ewentualne poprawki wprowadzamy praktycznie od ręki – maksymalny czas oczekiwania wynosi w tym przypadku zaledwie 3 dni. Dbamy o to, aby nasz klient czym prędzej otrzymał gotową i poprawnie funkcjonującą stronę internetową.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt