Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Bytom

Stworzę dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, która nie tylko wzmocni Twoje możliwości sprzedażowe, lecz także przyczyni się do większej ilości konwersji.

Zaczynajmy
Bartosz Ciachurski Web developer

Realizowałem projekty dla:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto mi zaufać?

Web Developer Freelancer

Przez ostatnie 10 lat z pasją pogłębiałem swoją wiedzę zarówno w dziedzinie programowania, jak i marketingu internetowego. Wybierając moje usługi, zyskujesz nie tylko techniczne umiejętności, ale także spojrzenie z perspektywy skuteczności biznesowej. Daj swojej stronie internetowej szansę na rozwój pod moim doświadczonym i kreatywnym okiem.

Jesteś przedsiębiorcą z Bytomia i chciałbyś zaistnieć w sieci, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się ze mną, a wskażę Ci kierunek, którym powinieneś podążać, aby wyprzedzić swoją konkurencję i zdobyć nowych klientów.

10

Lat doświadczenia

200+

Zrealizowanych
projektów

Pisanie kodu strony
Logo Wordpress
SEO Logo

Projektowanie i kodowanie stron to moja pasja

Profesjonalne strony internetowe

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie trudno jest wyróżnić się spośród innych firm. Z moją pomocą, stworzenie wydajnej i doskonale zaprojektowanej strony internetowej staje się realne. Oferuję profesjonalne rozwiązania, które nie tylko zaspokajają obecne potrzeby Twojego biznesu, ale również pozwalają mu przełamać się przez szum konkurencji.

Tworzę strony internetowe oparte o CMS Wordpress

Specjalizuję się w projektowaniu stron internetowych opartych o popularny system zarządzania treścią – WordPress. Co mnie wyróżnia? Nie korzystam z page builderów, każdy motyw jest kodowany od 0 za pomocą zaawansowanych niestandardowych pól (Advanced Custom Fields), co sprawia, że nowa strona internetowa jest nie tylko unikalna, ale także wydajna i bezpieczna.

Każdy projekt graficzny jest niepowtarzalny i indywidualnie dostosowany do charakteru firmy. Zaczynam od dogłębnej analizy potrzeb oraz wizji biznesowej, co pozwala mi stworzyć estetyczny i zgodny z identyfikacją wizualną projekt. Dzięki temu każda strona, którą wdrażam, odzwierciedla unikalność marki, wyróżniając ją w tłumie konkurencji.

Bytom to jedno z pierwszych miast, w których moja pasja do tworzenia stron internetowych weszła w pełni na ścieżkę realizacji. To właśnie tutaj zaczynałem kształtować moje umiejętności projektowania online, zdobywając cenne doświadczenie.

Portfolio

Wybrane realizacje

„Niebanalne, twórcze, kreatywne, artystyczne. Kompletny kosmos, po prostu cudowne”. Choć wspomniane słowa najsłynniejszej polskiej restauratorki odnoszą się do czegoś zupełnie innego, to jestem pewny, że równie dobrze opisują tworzone przeze mnie strony internetowe. Poniżej znajdziesz kilka wybranych realizacji, z których jestem szczególnie dumny.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało mi, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiem jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przeze mnie strona www bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyłem, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku strony internetowej dla firmy Maja Plus postawiłem na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony www dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Pisanie kodu strony
Laptop

Wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat

Zainteresowała Cię moja działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się ze mną już dziś.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Niezależnie od tego, czy działasz w sieci od długiego czasu i pragniesz zmiany, czy też jako nowy przedsiębiorca z Bytomia dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w wirtualnym świecie – z pewnością chciałbyś móc korzystać ze swojej strony tak szybko, jak to tylko możliwe. Doskonale o tym wiem, dlatego pracuję wydajnie i dokładnie. Zobacz, jak wygląda proces realizacji strony w moim wykonaniu.

Wywiad z klientem

Stworzenie idealnej strony internetowej nie byłoby możliwe, gdybym wcześniej nie miał okazji na poznanie potrzeb i wymagań klienta. Muszę wiedzieć, czego ode mnie oczekujesz oraz co chciałbyś osiągnąć. Jeśli nie wiesz lub nie jesteś pewien – wskażę Ci odpowiedni kierunek, którym powinieneś podążać. Rozmowa z klientem to także doskonały moment w którym mogę poznać jego markę – co oferuje, jak długo działa na rynku i kto jest docelowo jego klientem. Odpowiedzi, jakie otrzymam podczas rozmowy, pozwolą mi stworzyć unikalny i funkcjonalny projekt, za pomocą którego przedsiębiorca będzie w stanie podbić bytomski rynek i nie tylko.

Wizualizacja projektu

Wizualizacja jest etapem, bez którego nie byłbym w stanie zadowolić klienta w 100%. Muszę mieć pewność, że patrzymy w tym samym kierunku i tak samo rozumiemy cele projektu. Na samym początku wykonuje projekt strony głównej i dwie dodatkowe podstrony, dzięki czemu klient może lepiej ocenić design. Zawsze jestem otwarty na propozycje rozwiązań poszczególnych modułów, dlatego w razie potrzeby dokonam niezbędnych zmian. Zarówno klienta, jak i mnie łączy wspólny cel – fantastycznie prezentująca się i funkcjonująca strona internetowa.

Naniesienie poprawek

Poprawki są czymś absolutnie normalnym i zdarzają się nawet w najlepszych projektach. Co więcej, im bardziej zaawansowany jest projekt, tym więcej elementów wymaga dopracowania. Ze wszystkich sił staram się, aby etap nanoszenia poprawek przebiegał sprawnie. Zadowolenie klienta jest dla mnie najważniejsze.

Uzupełnienie podstron

W momencie w którym mamy przygotowany i zaakceptowany projekt wstępny strony internetowej, mogę przystąpić do etapu uzupełniania projektu. Na tym etapie wszystkie strony są uzupełniane przygotowaną treścią oraz grafikami.

Migracja strony

Już za moment strona znajdzie się w Twoich rękach. Nim udostępnię Ci wszystkie dane potrzebne do samodzielnego zarządzania stroną, muszę przenieść ją na hosting, dzięki czemu stanie się widoczna dla wszystkich użytkowników internetu. Twoja obecność w sieci z pewnością pomoże Ci trafić do szerszego grona odbiorców – także na lokalnym, bytomskim rynku.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Jeśli poniżej nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się ze mną telefonicznie: +48 729 111 894. Chciałbyś dowiedzieć się, jaki jest koszt zaprojektowania witryny lub czas budowy nowej strony internetowej? odpowiedź znajdziesz poniżej.

Ceny za stworzenie witryny internetowej zaczynają się już od 2000 złotych netto. Pamiętaj jednak, że na końcową cenę całej usługi wpływa szereg różnych czynników, dlatego ostateczną wycenę poznasz po skontaktowaniu się ze mną.

Wstępny projekt Twojej strony internetowej powstanie w ciągu 7 dni roboczych. Kolejne 13 dni jest mi natomiast niezbędne, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jeśli zależy Ci na funkcjonalnej i estetycznej stronie – musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie zmienia to jednak faktu, że robię wszystko, aby cały proces przebiegał maksymalnie szybko. W większości przypadków od czasu rozpoczęcia prac do ich zakończenia mija niecały miesiąc.

Wszelkie ewentualne poprawki wprowadzam praktycznie od ręki – maksymalny czas oczekiwania wynosi w tym przypadku zaledwie 3 dni. Dbam o to, aby klient czym prędzej otrzymał gotową i poprawnie funkcjonującą stronę internetową.
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt