Element dekoracyjny strony internetowej Element dekoracyjny strony internetowej Element dekoracyjny strony internetowej Element dekoracyjny strony internetowej Element dekoracyjny strony internetowej Element dekoracyjny strony internetowej

Estetyczne i w pełni funkcjonalne

Strony internetowe Bielsko-Biała

Posiadamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży Web Developmentu, zaufaj nam już dziś!

Zaczynajmy
Pracownik agencji interaktywnej

Zaufali nam:

Logo Candelle
Logo Dekorparty
Logo Seohelp
Logo fountainsparty
Logo jolie
Logo kancelaria-kanoniczna
Logo gracja
Logo impresja-smaku
Logo redglass

Dlaczego warto nam zaufać?

Agencja interaktywna Bielsko-Biała

Responsywna, estetyczna i funkcjonalna strona internetowa to podstawa, bez której w obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie prowadzenie biznesu. Niegdyś nieodłącznym elementem każdego przedsiębiorcy były wizytówki – dziś jednak taką funkcję pełni dobrze wykonana witryna.

Nasza agencja interaktywna zrzesza doskonale znających się na swojej branży profesjonalistów, którzy wkładają całe swoje serce w przygotowywanie projektów gotowych oczarować każdego klienta. Stawiamy na kompleksowe usługi, oferując przejrzyste warunki współpracy i najwyższą jakość wykonania.

170+

Zadowolonych klientów

150+

Skończonych projektów

Projektowanie i kodowanie stron to nasza pasja

Profesjonalne strony internetowe

Idealna strona internetowa to taka, która nie tylko zachwyca swoim estetycznym designem, ale również szybko się ładuje i… zarabia. Obecnie ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonującą firmę bez własnego miejsca w sieci. Z przyjemnością pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w wirtualnym świecie, a jeśli już w nim działasz – wesprzemy Cię w osiągnięciu sukcesu na rynku i staniu się liderem w swojej branży. Przedsiębiorcy działający na terenie miasta Bielsko-Biała, którym zależy na witrynie gotowej wspomóc ich działanie na lokalnym rynku, z pewnością powinni rozważyć współpracę z naszą agencją.

Strony internetowe Wordpress

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w oparciu o silnik WordPress. Jednak nie tylko my zupełnie zakochaliśmy się w tym rozwiązaniu – internet pełen jest witryn działających na wspomnianym systemie. Z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że zaprojektowane i zakodowane przez nas strony zawsze wykonywane są z najwyższą starannością. W skrócie – dajemy naszym klientom to, co sami chcielibyśmy otrzymać.

Wierzymy, że solidna praca i dobry projekt to podstawy udanej promocji w sieci. Nasze doświadczenie, wiedza nabyta przez długie lata pracy i nieustanne kształcenie pokazały, że można osiągnąć absolutnie wszystko, a wszelkie bariery znajdują się tylko i wyłącznie w głowie.

Rozpocznijmy projekt!

Portfolio

Wybrane realizacje

Nikt nie lubi decydować się na kota w worku, dlatego poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji. Zaprojektowane i zakodowane przez nas strony w pełni spełniły oczekiwania klientów i pomogły im w dotarciu do większej grupy odbiorców. Dobrze wykonana witryna zawsze zwróci na siebie uwagę – naszym zadaniem jest zrobić wszystko, aby w pamięci potencjalnych klientów zapisała się pozytywnie.

Strona adwokat Szwarc

Strona internetowa Szwarc.com.pl

Strona Kancelarii Adwokackiej powinna być estetyczna i prosta. Zależało nam, aby umożliwić użytkownikom jak najłatwiejsze poruszanie się po witrynie. Przejrzystość jest bez wątpienia najważniejszą jej cechą. Dobry adwokat zasługuje na równie dobrą wizytówkę internetową.

Strona internetowa kwiatkowski radca

Strona internetowa Kwiatkowski-radca.pl

Doskonale wiemy jak ważna w przypadku Kancelarii Radcy Prawnego, jest dobrze wykonana strona internetowa. Stworzona przez nas witryna bez wątpienia się wyróżnia. Niebagatelne znaczenie ma zastosowana w tym przypadku kolorystyka. Czerwona barwa wcale nie jest przypadkowa – kojarzy się z siłą i dążeniem do celu.

Strona internetowa Gorilla rocks

Strona internetowa Gorilla.rocks

Fachowcy od prac wysokościowych to ludzie, którzy absolutnie niczego się nie boją. Mówi się, że nie każdy bohater nosi pelerynę – w niektórych przypadkach najwięksi bohaterzy dzierżą w dłoni wiertarkę lub płyn do mycia szyb. Strona, którą dla nich stworzyliśmy, znakomicie pasuje do charakteru firmy.

Strona internetowa Majaplus

Strona internetowa Majaplus.pl

W przypadku witryny dla firmy Maja Plus postawiliśmy na nowoczesny i jednocześnie niezwykle przejrzysty design – co zdaje się mieć kluczowe znaczenie w przypadku strony dla producenta okien. Szczególnie ważna była również wysoka estetyka, która podkreśla jakość oferowanych produktów.

Niemal 10 lat doświadczenia

Zainteresowała Cię nasza działalność?

Marzysz o dobrze wykonanej witrynie internetowej? Wykonaj krok w stronę spełnienia swojego marzenia i skontaktuj się z nami.

Rozpocznijmy projekt!

Jak wygląda współpraca?

Proces realizacji strony

Robimy wszystko, aby proces realizacji strony był nie tylko prosty i przejrzysty, ale również możliwie jak najszybszy. Doskonale wiemy, że każdemu, kto się do nas zgłasza, zależy na tym, aby czym prędzej stać się posiadaczem w pełni gotowej witryny. Czego więc należy się spodziewać, współpracując z nami?

Wywiad z klientem

Stworzenie idealnej strony nie byłoby możliwe, gdybyśmy nie mieli możliwości poznania oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Pierwszym krokiem jest więc przeprowadzenie wywiadu z klientem w celu otrzymania jak najobszerniejszych informacji. Zależy nam, aby poznać markę klienta, dowiedzieć się, jak długo funkcjonuje na rynku, a także jak wyobraża sobie swoją stronę internetową. Dopiero po otrzymaniu satysfakcjonujących odpowiedzi możemy przejść do następnego etapu jakim jest wstępny projekt strony.

Wizualizacja projektu

Zaraz po przeprowadzeniu wywiadu z klientem, przechodzimy do stworzenia projektu jego przyszłej strony internetowej. Oznacza to więc, że na początku wykonujemy stronę główną witryny oraz dwie dodatkowe podstrony – ofertową oraz „kontakt”. W ten sposób możemy upewnić się, że rozumiemy potrzeby klienta i tworzymy coś, co w pełni odpowiada jego oczekiwaniom. Niezwykle kluczową kwestią na tym etapie jest ocena designu strony, a także sprawdzenie schematu podstron. Co więcej, to również w tym momencie prowadzimy z klientem rozmowy na temat tego, jak jeszcze moglibyśmy ulepszyć wygląd witryny. Jesteśmy w pełni otwarci na propozycje współpracujących z naszą agencją interaktywną osób, dlatego też w razie takiej potrzeby dokonamy niezbędnych poprawek – czy to szablonów, przerw pomiędzy obiektami znajdującymi się na stronie oraz brakiem lub obecnością niektórych elementów. Koniec końców zarówno klientowi, jak i nam, zależy na tym, aby strona prezentowała się jak najlepiej, wyróżniając się swoją funkcjonalnością oraz estetyką spośród konkurencji.

Naniesienie poprawek

Opinia klienta ma dla nas bardzo duże znaczenie, dlatego też w przypadku zgłoszenia jakichkolwiek poprawek, niezwłocznie dokonamy stosownych zmian w strukturze i wyglądzie strony. Robimy wszystko, aby przedsiębiorcy z Bielska-Białej korzystający z naszych usług byli w pełni zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. W momencie, kiedy zarówno stworzony przez nas szablon, jak i struktura witryny odpowiada klientowi – możemy przejść do kolejnego etapu, jakim jest uzupełnienie podstron oraz przetestowanie strony przed jej migracją.

Uzupełnienie podstron

Po omówieniu projektu i wdrożeniu wszystkich potrzebnych poprawek, przystępujemy do uzupełniania podstron. Na tym etapie uzupełniamy serwis, przygotowanymi materiałami, tak aby po oddaniu projektu, firma mogła ruszać z promocją w sieci. Na ten etap także jest przewidziany czas na weryfikację poprawności strony w finalnej wersji.

Migracja strony

Ostatni element całego procesu, jakim jest realizacja strony internetowej, stanowi migracja witryny na hosting. Udostępniamy wszelkie dane, jakie będą potrzebne naszemu klientowi, aby ten mógł samodzielnie zarządzać swoją stroną.

Tworzone przez nas witryny internetowe dla klientów z Bielska-Białej, które działają w oparciu o CMS WordPress są niezwykle proste w obsłudze i posiadają intuicyjny interfejs, który z powodzeniem można obsługiwać, nie znając nawet podstaw programowania.

Często zadawane pytania

FAQ budowa stron internetowych

Jesteśmy otwarci na rozmowę i chętnie odpowiadamy na pytania naszych klientów. Wytłumaczymy wszystko tak wiele razy, jak tylko będzie to konieczne. Każdy przecież lubi wiedzieć, na czym stoi i czego może się spodziewać. Zapraszamy do kontaktu i zadania pytania – warto jednak sprawdzić, czy może nie udzieliliśmy już na nie odpowiedzi. Być może znajdziesz ją poniżej?

Zapewne każdy, kto myślał o zleceniu specjalistom usługi stworzenia profesjonalnej strony internetowej, wie, że cały proces jest swego rodzaju inwestycją. Silnik WordPress, który wykorzystywany jest w naszych projektach to obecnie jeden z najkorzystniejszych wyborów pod względem finansowym.

Na końcową cenę witryny internetowej wpływ ma wiele różnych czynników – mowa tutaj między innymi o projekcie graficznym, funkcjonalności, liczbie podstron, a także oczywiście czasie wykonania. Co więcej, znaczenie ma także zastosowanie niestandardowych wtyczek oraz odpowiednia ich optymalizacja. Zależy nam jednak, aby nasze usługi dostępne były możliwie dla każdego, dlatego też zajmujemy się tworzeniem stron już od 1500 złotych netto. Dokładna wycena możliwa jest natomiast po poznaniu potrzeb oraz oczekiwań klienta.

Doskonale wiemy, że nikt nie lubi czekać, dlatego też robimy wszystko, co możemy, aby cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Tajemnicą nie jest jednak fakt, że pewnych kwestii nie jesteśmy w stanie przyspieszyć – tym bardziej, jeśli ceną za to miałaby być marna jakość witryny.

Zazwyczaj w 7 dni roboczych stworzymy wstępny projekt, a przez następne 13 dni roboczych dopniemy wszystko na ostatni guzik. Czas oczekiwania jest więc stosunkowo krótki – wynosi niecały miesiąc.

Wprowadzanie poprawek to naturalna kolej rzeczy. Każdy klient, który otrzyma od nas gotową stronę internetową, może zgłosić się do nas z poprawkami. Nie przeciągamy tego procesu – wszystko wykonujemy niemalże od ręki (maksymalny termin oczekiwania to 3 dni).
Ikona kontakt Ikona kontakt Element dekoracyjny strony Element dekoracyjny strony

Współpraca

Porozmawiajmy już dziś!

Kontakt