Administracja stron internetowych WordPress

Administracja stron internetowych WordPress

Poszukujesz profesjonalnej opieki dla swojej strony WordPress? Interesuje Cię najwyższa jakość usług? Trafiłeś w dobre miejsce – świadczymy bowiem usługi pełnej administracji stron www opartych o CMS WordPress. Proponujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów, a współpraca z nimi jest zawsze indywidualna – a to nie jedyne powody, dla których warto skorzystać z naszych usług.

Dlaczego strona WordPress powinna być należycie zarządzana?

Administracja WordPress to zadanie wymagające zróżnicowanych umiejętności – niestety, laik raczej nie będzie w stanie poprawnie skonfigurować niezbędnych funkcjonalności, czy usunąć awarii stron. Pamiętać także należy, że strony oparte o CMS WordPress posiadają otwartą infrastrukturę, co czyni z nich łatwy cel ataku dla hakerów i zorganizowanych grup przestępczych.

Atak taki może skończyć się zawirusowaniem, czy też kradzieżą danych – dlatego właśnie tak ważne jest, by wdrożyć narzędzia zapobiegające włamaniom, a także ograniczające jego ewentualne skutki. Poprawna administracja zapewnia nie tylko wydajność, ale także poprawę widoczności witryny oraz zwiększenie jej bezpieczeństwa.

Tylko sprawdzone rozwiązania

W naszej pracy nie eksperymentujemy na “otwartym organizmie” w postaci Twojej strony www. Nawiązując z nami współpracę masz gwarancję tego, że wszelkie rozwiązania, jakie wdrożymy, cechują się potwierdzoną skutecznością. Nasza usługa opiera się o sprawdzone rozwiązania, co do których mamy pewność, że zadziałają – nie akceptujemy półśrodków, a fakt, że dana opcja “może okazać się skuteczna” nie jest dla nas wystarczającym powodem, by od razu ją wdrożyć. Każdorazowo decydując się na wprowadzenie jakiegoś działania dokładnie analizujemy jego skuteczność, oraz to, czy dana opcja sprawdza się w przypadku podobnych stron do Twojej.

Masz więc gwarancję spersonalizowanej obsługi klienta. Wszelkie działania, jakie wykonamy, dobieramy tak, by cechowały się one wysoką skutecznością, a pozytywne efekty były dostrzegalne tak szybko jak to możliwe. U nas nie ma “szablonów”, czy wzorów postępowania do naśladowania. Administracja witrynami WordPress wymaga wdrożenia odmiennych rozwiązań w przypadku każdego klienta – a my właśnie takie rozwiązania oferujemy.

Na czym polega administracja strony WordPress?

Administracja strony opartej o CMS WordPress to wyjątkowo kompleksowa usługa. W jej skład wchodzi szereg zróżnicowanych działań, a do najważniejszych zaliczyć wypada:

  • okresowe backupy – zgodnie z ustalonym harmonogramem, będziemy tworzyć kopie zapasowe Twojej witryny. W przypadku jakiejkolwiek awarii, czy potrzeby cofnięcia strony do wcześniejszych ustawień ( np. z powodu niezadowalających efektów wprowadzonych zmian) będziemy w stanie przywrócić poprzednią wersję serwisu w bardzo krótkim czasie.
  • Monitorowanie witryny – jest to najistotniejsza usługa w ramach administracji stron opartych o CMS WordPress. Sprawdzamy w czasie rzeczywistym, czy Twoja strona spełnia standardy dotyczące wydajności, bezpieczeństwa, czy też szybkością działania. Jeśli odkryjemy, że z jakiegoś powodu jej wydajność spada, natychmiast wdrożymy zespół działań zmierzający do odwrócenia tego negatywnego trendu. Z nami Twoja witryna jest w pełni bezpieczna!
  • Aktualizacja treści – jedną z podstawowych usług, realizowanych w ramach administracji strony jest aktualizacja i optymalizacja treści. Kluczem do “zdrowia” każdej witryny jest bowiem zapewnienie użytkownikom dostępu do wysokiej jakości, zweryfikowanych i aktualnych informacji. Nasza usługa polega właśnie na tym – regularnie aktualizujemy i edytujemy treści pojawiające się na Twojej stronie, aby spełniały wymagania nawet wymagających użytkowników, a przede wszystkim były w pełni poprawne i zoptymalizowane. *Zmiany zostają wdrażane na podstawie wytycznych od klienta
  • Zapewnienie bezpieczeństwa witryny – w ramach naszych usług oferujemy również wdrożenie kompleksowych zabezpieczeń dla Twojej witryny. Ochronimy ją przed atakiem wirusowym, botami spamerskimi, załatamy wszelkie dotychczasowe luki w bezpieczeństwie. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno Tobie, jako właścicielowi witryny, jak i wszelkim użytkownikom, którzy codziennie ją odwiedzają.

Zlecenie administracji strony WordPress profesjonalnemu zespołowi pozwoli Ci Cieszyć się lepszym działaniem witryny, a co za tym idzie – również o wiele większym zainteresowaniem użytkowników. Możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej – tworzeniu nowych, atrakcyjnych materiałów dla swojej witryny – a techniczne aspekty jej obsługi pozostawić nam, oszczędzając sobie stresu i pracy.

Raporty i statystyki

Jeśli chcesz na bieżąco monitorować rozwój i funkcjonalność prowadzonego przez siebie serwisu – mamy usługę w sam raz dla Ciebie. W ramach administracji strony www opartej na CMS WordPress możemy bowiem przygotować również profesjonalne raporty statystyczne, dzięki którym dowiesz się, czego konkretnie poszukiwali użytkownicy odwiedzający Twój portal. Raporty te zapewnią Ci dogłębny wgląd w oczekiwania użytkowników Twojej witryny, pomogą prowadzić ją w bardziej kompleksowy i dopracowany sposób, a także zrozumieć, co musisz zrobić, by nie tylko utrzymać aktualny ruch na stronie, ale i zapewnić sobie większy.

Nasze raporty zawierają twarde dane statystyczne, a te nie kłamią. To niezwykle przydatne rozwiązanie zwłaszcza, jeśli planujesz uruchomienie kampanii marketingowej, czy też reklamowej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Chętnie podejmiemy współpracę również, jeśli posiadasz w portfolio kilka stron opartych na WordPress. Do każdej z nich dopasujemy oddzielny, skuteczny plan działania. Pamiętaj, że odpowiednia administracja Twoją witryną może okazać się kluczem do jej sukcesu – niezależnie od tego, do jakich celów zamierzasz ją wykorzystać. Nie wahaj się więc i sprawdź naszą ofertę już dziś.

Gotowy na bezpłatną konsultacją?