Strony internetowe Września

Strony internetowe

Prowadzisz własną działalność w tradycyjny sposób, tzn. masz swoje biuro lub sklep? W takim razie masz zapewne świadomość, że zarabiasz tak naprawdę jedynie wtedy, kiedy Twój punkt jest otwarty. Zastanawiasz się co zrobić, aby zarabiać przez niemal całą dobę? Zaczynasz brać pod uwagę przeniesienie swojego biznesu do sieci? Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy, że jesteś o krok od podjęcia bardzo słusznej decyzji biznesowej! Nie zapominaj, że strona internetowa to podstawowa forma reklamy Twojej działalności.

CMS Wordpress - idealny system CMS dla Ciebie

Zastanawiasz się czym jest CMS? Z języka angielskiego, to Content Management System, czyli cyber narzędzie do zarządzania treści Twojej strony za pomocą dedykowanych bibliotek. Są one połączone w system z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Nie posiadasz wiedzy z zakresu programowania? Nic nie szkodzi! Stworzymy Twoją stronę od podstaw tak, aby korzystanie z jej zasobów było w pełni intuicyjne. Dodatkowo zadbamy o kwestie bezpieczeństwa, dzięki czemu Twoja witryna nie padnie łupem hakerów.

Co jest gwarancją oferowanego przez nas bezpieczeństwa Twojej strony internetowej? Przede wszystkim to, że nie korzystamy z gotowych rozwiązań, czyli tzw. page builderów. Tworzone przez nas witryny są w 100% unikatowe i skrojone na miarę potrzeb klienta. Przygotowaną przez nas stronę możesz bez problemu rozbudować. Pracujemy wyłącznie w oparciu o stabilne i sprawdzone rozwiązania, czyli:

  • HTML5;
  • CSS3;
  • Javascript / Jquery;
  • PHP8;
  • Mysql.

Nie kończymy naszej pracy na publikacji strony. Zabezpieczamy odpowiednio Twoją witrynę, a także dbamy o jej przejrzystość. Ul i UX są dla nas bardzo ważne, ponieważ nie chcemy, aby Twoi klienci zniechęcili się do skorzystania z Twojej witryny przez nieprzyjazny interfejs.

Profesjonalne strony internetowe Września

Odpowiedź na powyższe pytanie jest stosunkowo prosta. Najpierw jednak odpowiedzmy sobie na inne pytanie. Gdzie najczęściej szukasz informacji o towarach lub usługach? Zdecydowana większość z nas rozpoczyna poszukiwania od sieci. Paradoksalnie nawet rozpytanie wśród znajomych, zazwyczaj ma miejsce za pomocą mediów społecznościowych.

Z tych właśnie względów, intuicyjna i przejrzysta strona internetowa do podstawowe źródło informacji dla stałych i nowych klientów. Witryna musi być odpowiednio zoptymalizowana. Wiele osób korzysta z Internetu wyłącznie na urządzeniach mobilnych, jak smartfony czy tablety. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja witryna była w pełni czytelna na każdym możliwym nośniku. Zadbamy o to, aby przeglądanie Twojej strony było czystą przyjemnością dla Twoich klientów.

Jak powstaje strona internetowa?

W jaki sposób powstaje zindywidualizowana strona internetowa? Poniżej przedstawiamy Ci poszczególne kroki, za pomocą których jesteśmy w stanie stworzyć witrynę skrojoną na miarę.

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Przede wszystkim musimy poznać Twoją strategię marketingową. Potrzebujesz strony internetowej w podstawowej wersji, którą następnie rozbudujesz? A może potrzebna Ci witryny zorientowana na reklamy i media społecznościowe? Im więcej informacji nam udzielić, tym bardziej zindywidualizowany projekt otrzymasz.

Opracowanie treści Twojej strony

Na tym etapie zbieramy wszelkiego rodzaju informacje, zdjęcia, ciekawostki dotyczące Twojej działalności. Skupiamy się na szukaniu tego, co wyróżnia Ci na tle konkurencji. Dlatego nie bój się myśleć nieszablonowo. To, że czegoś nie ma na stronie Twojej konkurencji, nie znaczy, że Ty też nie możesz tego mieć! Klienci często szukają innowacyjnych rozwiązań i niesztampowego podejścia u sprzedawców oraz usługodawców.

Zarys Twojej strony

Po zebraniu wywiadu oraz na podstawie przekazanych przez Ciebie materiałów, przygotowujemy dla Ciebie wersję wstępną Twojej strony. Do wglądu otrzymasz szkic strony głównej, podstrony z Twoją ofertą oraz zakładkę kontaktową. Nie posiadasz własnych zdjęć lub grafik? Nic nie szkodzi! Zawsze możesz skorzystać z dostępnych w sieci grafik na serwisach typu fotolia.pl. Pamiętaj, że musisz posiadać prawa autorskie do zdjęć, które chcesz umieścić na Twojej stronie. Jeżeli na zdjęciach znajdują się Twoi pracownicy, zapytaj ich o zgodę na publikację ich wizerunku na witrynie firmowej.

Twoje sugestie i poprawki

Dajemy Ci 7 dni roboczych na zapoznanie się ze stworzonym przez nas projektem. Jesteśmy nie tylko otwarci, ale wraz z czekamy na Twoje uwagi i sugestie. Naszym celem jest bowiem stworzenie dla Ciebie takiej strony internetowej, która w 100% będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Swoje uwagi możesz nam przekazać w rozmowie telefonicznej lub mailowo.

Wersja 2.0 projektu z Twoimi sugestiami

Na tym etapie, bazując na Twoich sugestiach i poprawkach, przygotowujemy pozostałe podstrony oraz nanosimy niezbędne poprawki na istniejących już stronach. Jest to w zasadzie ostatni moment, kiedy możemy jeszcze nanieść poprawki!

Finalna akceptacja i uruchomienie witryny

Zanim Twoja strona internetowa trafi na wskazany przez Ciebie serwer, przesyłamy Ci finalny projekt. Dopiero po jego akceptacji przystąpimy do umieszczania witryny na wybranym przez Ciebie serwerze. Kiedy wszystko będzie już gotowe, powiadomimy Cię o tym fakcie. Od tego momentu Twoi klienci będą mogli przeglądać zasoby Twojej witryny.

Pracujemy także dla przedsiębiorców z:

Gotowy na bezpłatną konsultacją?