Strony internetowe Poznań

Strony internetowe Poznań

Mieszkasz lub działasz na terenie Poznania i/lub jego okolic? Prowadzisz działalność i potrzebujesz wysokiej jakości strony WWW, która wypromuje Twoje usługi? Być może chodzi Ci po głowie założenie strony WWW dla samego siebie – bloga prezentującego Twoje hobby lub wizytówki ukazującej Twoje dotychczasowe dokonania? Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą prywatną, nie musisz już decydować się na niskiej jakości, gotowe rozwiązania. Oferujemy bowiem kompleksową, funkcjonalną, spełniająca najwyższe standardy stronę internetową gotową w zaskakująco krótkim czasie!

Co oferujemy?

Jako, że sami działamy w Poznaniu i jego okolicach, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb lokalnych mieszkańców. Sprawia to, że jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi pod wymagania między innymi lokalnie działających firm, dostarczając im rozwiązania optymalne do zaspokojenia potrzeb klientów, którzy również mieszkają w okolicach Poznania.

Nasze strony WWW przygotowujemy głównie w oparciu CMS WordPress – każda z nich jest w 100% unikatowa, zwłaszcza, że do ich przygotowania nie wykorzystujemy żadnych gotowych rozwiązań, czy Page Builderów. Staramy się dostarczać produkty klasy premium – witryny skomponowane bezpośrednio pod potrzeby danego klienta i w pełni go satysfakcjonujące.

Możemy zagwarantować najwyższy stopień dbałości o detale i pełną funkcjonalność strony. Proponowane przez nas witryny WWW są przejrzyste i czytelne, ale jednocześnie każda z nich jest przygotowana w taki sposób, by jak najłatwiej zapadała w pamięć odwiedzającego i kojarzyła mu się z daną firmą lub osobą.

Dlaczego warto posiadać stronę WWW?

Strona WWW jest obecnie jednym z najbardziej przydatnych miejsc przy kreowaniu wizerunku – dotyczy to zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw. Służyć może ona na przykład zaprezentowaniu oferty usług, zwiększenia świadomości dotyczącej usług danego sklepu lub firmy, albo znalezienia nowych partnerów w interesach. Równie dobrze sprawdzi się ona w przypadku osób prywatnych – stanowić może świetne miejsce do podzielenia się ze światem swoim hobby, czy też wypromowania się w oczach potencjalnych pracodawców. Stronę internetową wysokiej jakości powinny też posiadać jednostki administracji publicznej, szpitale, czy też szkoły.

Dobrze przygotowana strona WWW zostanie zaopatrzona we wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zabezpieczenia, dzięki czemu przechowywane za jej pośrednictwem dane będą maksymalnie bezpieczne. Dzięki błyskawicznej prędkości ładowania poszczególnych podstron – tak na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych – przyciągnie i utrzyma zainteresowanie różnych grup użytkowników. Odpowiednio wypozycjonowana strona WWW pomoże natomiast znaleźć masę nowych klientów w Poznaniu i okolicach, a co za tym idzie znacząco przyczyni się do poprawy kondycji przedsiębiorstwa. Aby jednak uzyskać te korzyści z prowadzenia strony internetowej, jej stworzenie warto powierzyć specjalistom, którzy na swoim koncie mają już setki podobnych projektów.

Jak przebiega proces budowy strony internetowej?

Jak tworzymy witryny internetowe odpowiadające potrzebom mieszkańców Poznania? To bardzo proste – od początku do końca kierujemy się wskazówkami i wymaganiami naszych klientów, które traktujemy z najwyższym szacunkiem. Proces tworzenia przez nas witryn internetowych można zasadniczo podzielić na pięć części.

Po pierwsze – wywiad

W trakcie wywiadu chcemy dowiedzieć się, jakie są ogólne potrzeby i wizje klienta związane z jego przyszłą stroną internetową. Staramy się zawsze oddać mu do dyspozycji produkt jak najwierniej zbliżony do koncepcji, jaka pierwotnie narodziła się w jego głowie, dlatego staramy się, aby nasze pytania były możliwie jak najbardziej szczegółowe. Klienta prosimy między innymi o podanie celu, jaki spełniać ma dana witryna internetowa, oczekiwań związanych z jej wyglądem, czy też wtyczkami, w jakie ją wyposażymy. Są to dla nas niezwykle cenne wskazówki, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować indywidualny projekt dla każdego zamówienia.

Klienci mogą zgłaszać się do nas z gotowymi już wizualizacjami wyglądu czy funkcjonalności swojej strony internetowej. Naszym zadaniem jest wtedy stworzenie witryny jak najwierniej odzwierciedlającej przygotowany przez klienta projekt. Oczywiście – przyjmujemy również zlecenia cechujące się niewielką ilością narzuconych z góry detali, takie, które pozwalają nam naprawdę wykazać się naszą kreatywnością. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pozytywnie zaskoczyć każdego zleceniodawcę – a nasze solidne doświadczenie zdecydowanie dodaje nam pewności siebie.

Po drugie – projekt wstępny

Kiedy już zbierzemy od klienta niezbędne do rozpoczęcia prac informacje, możemy zająć się tworzeniem zoptymalizowanej pod jego potrzeby strony www. W pierwszej kolejności przygotowujemy stronę główną, ofertową oraz kontaktową przyszłego serwisu. Na podstawie tak przedstawionego klientowi szablonu może on zdecydować, czy odpowiada mu aktualna kompozycja wizualna witryny, a także czy satysfakcjonują go elementy, w jakie została ona wyposażona.

W przypadku, gdy z jakiegoś powodu klient nie jest do końca zadowolony z oferowanych przez nas usług – zbieramy od niego dodatkowe informacje dotyczące jego wymagań i oczekiwań. Pozwoli nam to na przygotowanie kolejnej, bardziej satysfakcjonującej wersji witryny WWW, działającej i wyglądającej o wiele lepiej.

Po trzecie – poprawki

Nasi klienci, jak wspominaliśmy w poprzednim punkcie, mają pełne prawo do zgłaszania poprawek czy uwag do przygotowanych przez nas projektów wstępnych. Na podstawie zaktualizowanych przez nich zaleceń przygotujemy wtedy kolejny, ulepszony projekt witryny, po czym ponownie prześlemy go do oceny. Niezależnie od tego, czy poprawek wymaga estetyka, funkcjonalność, czy responsywność witryny – klient może liczyć na naszą błyskawiczną i skuteczną pomoc.

Przez cały czas wprowadzania poprawek jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta, co pozwala nam uniknąć nieporozumień. W każdej chwili ma on prawo ocenić, czy satysfakcjonują go wdrożone dotychczas poprawki – a jeśli tak nie jest, staramy się wprowadzić kolejne rozwiązania, aby lepiej dopasować nasz produkt do jego gustu.

Po czwarte – uzupełnienie witryny

Kiedy nasz klient wyraża zadowolenie z przygotowanego przez nas wstępnego projektu witryny, przechodzimy do kolejnych działań. Na podstawie uzgodnionego w poprzednich krokach szablonu utworzymy pozostałe podstrony witryny, zgodnie z zamówieniem klienta.

Upewnimy się, oczywiście, że nawigacja pomiędzy poszczególnymi podstronami jest prosta i przejrzysta również na urządzeniach mobilnych.

Po zakończeniu pracy nad stroną gotowy już projekt przedstawimy do zaakceptowania naszemu klientowi. W chwili, gdy zaakceptuje on witrynę, rozpoczniemy ostatni etap naszych prac.

Po piąte – migracja na hosting

Następnie zajmiemy się przeniesieniem witryny klienta na wybrany hosting, co zwieńczy nasze prace. Umożliwi to zaś wypłynięcie jego strony WWW na szerokie wody – już wkrótce opracowana przez nas strona internetowa powinna zacząć generować ruch. Jesteśmy pewni tego, że witryna, jaką stworzyliśmy spełni swoje zadanie i stanie się godną wizytówką firmy klienta – lub jego samego, jeśli stworzenie jej powierzyła nam osoba prywatna.

Przypominamy jednocześnie, że aktywną już stronę www można w dalszym ciągu optymalizować, na przykład stosując techniki lokalnego SEO w celu przyciągnięcia klientów z okolic Poznania. Pozwoli to zwiększyć jakość ruchu na stronie i zyskać stałych użytkowników.

Zamów swoją pierwszą stronę jeszcze dziś!

Dla nas nie ma półśrodków – każdą naszą stronę WWW tworzymy z najwyższą dbałością o szczegóły. Korzystamy tylko i wyłącznie z autorskich rozwiązań i technologii. Umożliwia nam to uzyskanie rezultatów, które przy wykorzystaniu np. gotowego już szablonu byłyby niemożliwe – sprawdź nasze usługi jeszcze dziś i sam się przekonaj o ich wysokiej skuteczności!

Gotowy na bezpłatną konsultacją?