Strony internetowe Nowy Sącz

Strony internetowe

Strony internetowe Nowy Sącz

W dzisiejszych czasach nowoczesna strona internetowa to niemal obowiązek każdego przedsiębiorstwa, dzięki niej, możemy prezentować nasze produkty/usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu nie ponosząc za to większych kosztów (jedynie roczna opłata za hosting i domenę). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy 3 modele najczęściej wybieranych stron. Jeżeli nie znasz się lub uważasz, że model nie spełnia twoich potrzeb, to zapraszamy do kontaktu, a grono naszych specjalistów dobierze odpowiednie rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa.

Projekt nowoczesnej strony w Nowym Sączu

Jedną z głównych usług naszej agencji jest projektowanie i kodowanie stron internetowych, dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość kodu i projektu. Czym się wyróżnia dobra strona internetowa? Wbrew pozorom, nie chodzi o sam wygląd (poczucie estetyki u każdego jest inne) a o intuicyjność serwisu. Strona internetowa powinna być przejrzysta i w każdym momencie przeglądania, powinniśmy wiedzieć gdzie jesteśmy i gdzie możemy dodatkowo dotrzeć.

Dodając do intuicyjnego serwisu, funkcjonalności ułatwiające szybsze znalezienie usługi, znacznie zwiększamy szansę na konwersję z naszej strony internetowej. Decydując się na stronę internetową od naszej agencji, zagwarantujemy Ci projekt, który jest przyjazny i intuicyjny dla internauty.

Audyty UX dla stron internetowych

Oprócz samego projektowania stron, zajmujemy się, także analizą zachowań użytkowników. Jeżeli twoja strona posiada ruch a nie przynosi zapytań, to znak, że warto popracować nad nią pod kątem intuicyjności.

Do takich zadań z pomocą przychodzą specjaliści UX, którzy podłączą specjalnie narzędzia badające zachowania użytkowników, oraz po okresie miesiąca (okres potrzebny na zebranie próbek przy odpowiednim ruchu), przygotują wytyczne – co powinno zostać zmienione na stronie aby podnieść ilość zapytań. Wszystkie zmiany mogą zostać wprowadzone, przez naszą agencję za dodatkową opłatą.

Każda firma korzystająca z naszej usługi audytu, po wprowadzonych zmianach, odczuła wzrost ilości zapytań, przekonaj się sam, jak ważny dla strony potrafi być audyt UX.

Strona internetowa a pozycjonowanie – Nowy Sącz

Nowoczesna strona internetowa to pierwszy krok do rozpoczęcia biznesu w sieci, jednak bez specjalistycznych działań jest ona niczym „kropla w morzu”. Do zwiększenia widoczności strony preferujemy usługę pozycjonowania.

Pozycjonowanie to szereg działań, mających na celu zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce Google a co za tym idzie sprowadzić wartościowy ruch. Na jakiej podstawie Google nadaje pozycje stronie? Otóż, posiada specjalne mechanizmy zwane robotami wyszukiwarki, które analizują stronę pod wieloma aspektami np. Prędkości strony, jakości kodu, ilości treści i nasycenia fraz kluczowych, ilości linków prowadzących do naszego serwisu. Samych czynników jest znacznie więcej, jednak powyżej wymienione należą do najistotniejszych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy w pełni kompleksową usługę strona internetowa + pozycjonowanie. Dzięki takiemu połączeniu, projekt jest od początku przystosowany zarówno pod użytkownika jak i roboty wyszukiwarki Google.

Spec Kod – obsługujemy firmy z Nowego Sącza od lat

Jako agencja, obsługujemy firmy z Nowego Sącza od wielu lat, oferujemy pomoc od projektowania stron po ich pozycjonowanie i doradztwo w dalszym marketingu internetowym. Decydując się na współpracę z naszą agencją, zagwarantujemy ci jakość oraz satysfakcję z osiągniętych efektów, popartych raportami i analizami. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu, a grono naszych specjalistów dobierze odpowiednie rozwiązanie dla twojej firmy.

Gotowy na bezpłatną konsultacją?