Strony internetowe Drawsko Pomorskie

Strony internetowe

Każdy przedsiębiorca, podczas prowadzenia swojego biznesu, dochodzi do wniosku, że potrzebuje skutecznego nośnika marki, a najlepszym z nich jest nowoczesna strona internetowa. W dzisiejszych czasach można powiedzieć, że „jeżeli Cię nie ma w internecie to nie istniejesz”. Jeżeli przyjrzymy się temu dogłębniej to faktycznie, nie będąc w sieci znacznie ograniczamy dostęp potencjalnych klientom do danych na temat naszej firmy i usług. Jako web developer jestem w stanie zaprojektować Ci naprawdę dobrą stronę internetową w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Najważniejszym powodem, dla którego warto zainwestować w stronę internetową w Drawsku jest fakt, że jest to nasz pracownik, który pracuje na sukces naszego biznesu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, przy czym jest bardzo opłacalną inwestycją ze względu na niskie kosztu utrzymania. Koszty jakie poniesiemy to: koszt za zaprojektowanie strony internetowej, a następnie koszt za utrzymanie jej na hostingu, przy czym utrzymanie na hostingu jest to opłata roczna i jest to koszt około 150 zł netto. (domena + serwer).

Strona internetowa jest to nowoczesna forma marketingu, która dobrze pokierowana, może przynieść naprawdę duże grono nowych klientów. Oczywiście na sukces biznesu w sieci składa się wiele elementów, jednym z nich jest właśnie sama dobrze zaprojektowana strona internetowa a następnie marketing w postaci pozycjonowania.

Marketing stron internetowych w Drawsku Pomorskim

Sama nowoczesna strona internetowa nie przyniesie nam „kokosów”, warto zainwestować w pozycjonowanie strony internetowej lub płatne reklamy Google– czym się te elementy różnią i jaki jest lepszy?

Płatne reklamy Google sprawią, że nasza strona będzie widoczna od razu w top 10 w sekcji reklam, jednak płacimy tutaj za każde kliknięcie w link prowadzący do naszej witryny, jest to dobre rozwiązanie na sam początek w momencie kiedy dopiero rozpoczynamy przygodę z marketingiem internetowym. W tym samym czasie warto zainwestować, także w pozycjonowanie organiczne – działaniach, mających na celu uwidocznić nas podczas standardowych wyszukiwań internauty. Główną zaletą takich działań jest trwałość pozycji i nieodpłatność za kliknięcie. W momencie kiedy będziemy dobrze widoczni na daną frazę, to wraz z upływającym czasem trudniej nas będzie wyprzedzić. Wynika to z faktu iż Google ceni sobie domeny z pozytywną historią przeglądania.

Strony internetowe dostosowane do standardów UX

Projektowane prze zemnie strony internetowe są zawsze dostosowane do potrzeb UX design. Czym jest UX design? Są to działania mające na celu określanie grupy docelowej do jakiej chcemy trafić i na tej podstawie dostosowanie odpowiednich elementów na stronie aby ułatwić przeglądanie. Załóżmy, że prowadzimy biznes z wynajmem domków na wakacje – w takim momencie najważniejszym elementem, którego szuka użytkownik na stronie jest Cennik wraz z Galerią zdjęć danego obiektu i terminy w jakich jest dostępny dany obiekt. Działania UX mają w tym momencie za zadanie pokierować tak internautę aby przeglądanie strony było dla niego przyjemnością i szybko odnalazł elementy, których szuka.

Gotowy na bezpłatną konsultacją?