Strony internetowe Bielsko Biała

Strony internetowe

Każdy projekt strony internetowej jest traktowany indywidualnie, jednak przygotowaliśmy kilka pakietów, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów – określają one najczęstsze potrzeby jakie wyrażają klienci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Tworzenie stron internetowych Bielsko Biała

Jedną z kluczowych usług naszej firmy jest projektowanie nowoczesnych stron internetowych. Cały proces rozpoczyna się od wstępnego wywiadu, gdzie ustalamy zakresy projektu oraz potrzeby i oczekiwania klienta. Na podstawie takiego wywiadu, jesteśmy w stanie doradzić jakie rozwiązanie spełni potrzeby i będzie służyć przez lata.

Po akceptacji warunków, wszystkie najważniejsze informację z wywiadu trafiają do działu projektowania, gdzie grafik przygotowuje projekt graficzny strony w oparciu o te informację. Na potrzeby wizualizacji, zawsze wartościowe są zdjęcia od klienta – bez nich posłużymy się zdjęciami z banku zdjęć.

Po kilku dniach, jako klient otrzymasz wstępną wizualizację projektu strony głównej i 1 podstrony ofertowej. Cały projekt jest konsultowany z Państwem telefonicznie w celu wyjaśnienia dlaczego takie elementy zostały zastosowane. Po rozmowie, dajemy do 5 dni na przesłanie zmian (jeżeli takie zaistnieją), które naniesiemy na projekt graficzny.

Po akceptacji, projekt trafia do działu programistycznego gdzie jest odzwierciedlany w postaci kodu strony, a następnie przenoszony na Państwa hosting. Cały proces tworzenia (wyidealizowany) trwa od 14 – 30 dni roboczych.

Zaprezentuj swoją firmę z najlepszej strony

Nowoczesna strona internetowa pełni wiele funkcji np. reprezentacyjną – opisuje/przedstawia twój biznes 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, co więcej strona internetowa jest podstawą do prowadzenia działań marketingowych w internecie – jest miejscem gdzie zawsze możemy odwołać klienta z naszej reklamy.

Strona internetowa jest najbardziej opłacalną formą inwestycji w reklamę, ponieważ jest bardzo trwała – wytrzymuje bez większych problemów wiele lat, a sam koszt utrzymania jest niewielki i wynosi 200 zł rocznie – jest to opłata za hosting i domenę.

Strony internetowe dostosowane pod pozycjonowanie

Jako agencja zajmująca się także pozycjonowaniem, zawsze przygotowujemy stronę pod wszystkie standardy wyszukiwarki, dzięki czemu strona internetowa wymaga mniejszego nakładu pracy aby osiągnąć wysokie wyniki.

Kod który tworzymy jest przejrzysty zarówno dla robota wyszukiwarki jak i dla samych programistów, którzy zawsze mogą rozwijać stronę bez większych problemu. Do tworzenia stron stosujemy tylko sprawdzone technologie takie jak: HTML5, CSS3, PHP7, JavaScript/Jquery, Mysql, a w celu uzyskania interaktywnego panelu zarządzania stroną, wdrażamy system CMS WordPress, który usprawni Ci edycję wszystkich elementów strony.

Strony internetowe Bielsko Biała odporne na ataki wirusów

Jako specjaliści w kwestiach związanych ze stronami internetowymi, gwarantujemy, odporność na wirusy. Do projektowania stron wykorzystujemy znikomą ilość obcego kodu (wtyczek), a wszystkie potrzebne elementy są okodowane dedykowanymi rozwiązaniami, dzięki czemu twój serwis nie musi się obawiać infekcji. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważny argument, ponieważ ponad połowa stron jest tworzona na Page builderach, które nie aktualizowane szybko się wykrzaczają co jest porównywalne do uszkodzenia strony internetowej.

Agencja Cyberiusz – projekt strony internetowej na miarę twojego biznesu

Bielsko Biała jest jednym z pierwszych miast, gdzie rozpoczęliśmy naszą działalność i do tej pory realizujemy dla firm z tego miasta usługę projektowania stron i pozycjonowania. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy, a nasz dział specjalistów doradzi i dobierze odpowiednie działania, które wspomogą twój biznes w reklamie internetowej.

Gotowy na bezpłatną konsultacją?