Składanie komputerów

Składanie komputerów

Nie odpowiadają Ci ‘komputery – masówki” wystawiane w sklepach i elektro marketach? Chciałbyś cieszyć się sprzętem o wiele bardziej spersonalizowanym, ale nie wiesz, w jaki sposób zabrać się do złożenia własnego komputera? Być może po prostu nie masz na to czasu? Niezależnie od powodu, trafiłeś w dobre miejsce – złożymy dla Ciebie Twój wymarzony sprzęt! Potrzebujemy jedynie instrukcji, co i jak mamy zrobić – pamiętaj, to Ty tu jesteś szefem!

Sprzęt na każdą potrzebę.

Składamy komputery na bardzo różne potrzeby. Z naszych usług korzystają zarówno mniejsze i większe firmy, poszukujące optymalnych rozwiązań biurowych, jak i profesjonalni gamerzy. Każdą realizację tworzymy indywidualnie, zgodnie z poleceniami klienta. Komputery przygotowujemy z części wybranych i zaakceptowanych przez klienta, aby upewnić się, że na pewno otrzyma on taki sprzęt, jakiego potrzebuje.

Niezależnie od rodzaju i przeznaczenia konstruowanego komputera, gwarantujemy jego profesjonalny i szybki montaż, a także bezpieczną dostawę (klient wybiera metodę, w jaką dostarczony mu zostanie gotowy komputer). Składamy komputery stacjonarne, laptopy, netbooki – de facto każdy rodzaj komputera, jaki cieszy się względną popularnością. Gwarantujemy, że nasze realizacje będą równie trwałe, jak pecety przygotowane przez profesjonalnych producentów.

Złóż z nami swój pierwszy (lub kolejny) komputer!

Nasza firma działająca na terenie Poznania, specjalizuje się w składaniu sprzętu bardzo różnego rodzaju – od laptopów po komputery dla graczy. Służymy Ci pomocą, jeśli odrzuca Cię “robocizna” niezbędna przy składaniu własnego peceta. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i w pełni personalizowane realizacje – a poniżej przedstawiamy, jak wygląda współpraca z nami. Zerknij okiem i sam przekonaj się, jakie to proste!

Krok I – w Twojej głowie rodzi się wstępny pomysł.

Masz już dość starego komputera i postanawiasz, że czas na zmiany. Wstępnie opracowujesz projekt swojego nowego peceta – jego wygląd, części (pod kątem wymagań) jakie będzie posiadał, akcesoria dodatkowe. Ustalasz również wstępny budżet, jaki jesteś w stanie przeznaczyć na zakup nowej maszyny. Teraz pozostaje Ci jedynie wybrać odpowiedni zespół fachowców, którzy przygotuje dla Ciebie Twoją realizację – i postanawiasz dać nam szansę.

Krok II – zgłaszasz się do nas ze swoim pomysłem

Podczas wstępnej rozmowy zapoznasz nas z przygotowanym przez siebie projektem i wymaganiami. Opiszesz dokładnie, czego konkretnie będziesz wymagał od swojego nowego komputera (szybkości w grach? odtwarzania filmów w 4k? dużej mocy obliczeniowej?) oraz w jaki sposób ma Ci on służyć (komputer do biura czy do domu? Tylko do pracy, czy również do rozrywki)? Informujesz nas o budżecie, jaki jesteś w stanie przeznaczyć na realizację tej usługi.

My zaś służymy Ci radą i pomocą, sugerujemy konkretne części, sprawdzamy ich ceny i ustalamy każdy, nawet najmniejszy detal przyszłej współpracy, aby dać Ci gwarancję pełnej satysfakcji.

Krok III – wycena

Zgodnie z przekazanymi przez Ciebie informacjami, przygotowujemy dla Ciebie jedną lub kilka alternatywnych propozycji sprzętu. Otrzymujesz pełny wgląd w detale i dane techniczne każdej części składowej Twojego przyszłego komputera. Wybierasz tę propozycję, która podoba się Tobie najbardziej, a jeśli pośród zaproponowanych przez nas rozwiązań nie znajdujesz nic dla siebie – wspólnie szukamy pomysłów dalej, aż do momentu, w którym nie będziesz w pełni zadowolony.

To ma być Twój komputer, a więc pamiętaj, że w dowolnej chwili możesz zgłosić się do nas z uwagami. Obudowa ma być określonego koloru? Nie ma sprawy. Nie interesuje Cię konkretny, zaproponowany przez nas model karty graficznej? Powiadom nas, a natychmiast dokonamy korekt w projekcie. Chcesz dysk twardy SSD, a nie HDD? Zamówimy odpowiedni dla Ciebie. Oferujemy Ci pełną swobodę wyboru – zupełnie tak, jak gdybyś sprzęt składał samodzielnie.

Jeśli chcesz, możesz zwrócić się do nas z własnym, ostatecznym już projektem komputera lub laptopa. Nasza rola ograniczy się wówczas wyłącznie do zakupu odpowiednich części oraz, rzecz jasna, złożeniu sprzętu.

Krok IV – realizacja

Kiedy już zadowoli Cię przedstawiony przez nas projekt i zgodzisz się z wyceną usługi, natychmiast zabieramy się do pracy. Składanie komputera odbywać się będzie zgodnie z przekazanymi przez Ciebie wytycznymi, w sposób szybki i skuteczny, abyś mógł możliwie jak najprędzej cieszyć się swoim nowym komputerem. Gotowe zamówienie możesz odebrać osobiście z naszego “warsztatu” w Poznaniu, lub dostarczymy je do Ciebie w określony na wcześniejszym etapie sposób.

Na Twoje życzenie na gotowym już sprzęcie instalujemy odpowiedni system operacyjny. Dysk twardy możemy też, oczywiście, pozostawić pusty, abyś sam mógł zainstalować niezbędny system i akcesoria, gdy komputer do Ciebie dotrze.

To już wszystko! Po zakończeniu składania otrzymasz od nas potwierdzenie, że Twój komputer jest gotowy do odbioru. Jeśli nie odbierzesz go osobiście, w ciągu kilku dni zostanie nadany do Ciebie w wybrany przez Ciebie sposób.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na wszelkie Twoje propozycje w trakcie naszej współpracy. Współpracując z nami możesz współuczestniczyć w procesie Tworzenia Twojego nowego, wyjątkowego komputera lub laptopa. Przesyłaj nam wskazówki i wymagania, opisz, jak dokładnie ma wyglądać Twój sprzęt, a my postaramy się sprostać Twoim wymaganiom do najmniejszych detali. W każdej chwili możesz zadzwonić lub napisać do nas i zapytać o aktualny status Twojego zamówienia – gwarantujemy jednak, że za składanie weźmiemy się tak szybko, jak tylko dotrą do nas niezbędne części.

Zaufaj nam i przekonaj się sam, że aby uzyskać swój wymarzony sprzęt wcale nie musisz go samodzielnie składać!

Gotowy na bezpłatną konsultacją?