Naprawa komputerów

Naprawa komputerów

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że Twój sprzęt odmówił współpracy, a Ty nie wiedziałeś co robić? Na pewno tak! Każdy z nas zna emocje, które towarzyszą, gdy komputer nie chce się uruchomić, a na dysku mamy ważne dane. Stres i gorączkowe poszukiwanie serwisu, który pomoże nam uratować nasze narzędzie pracy i odzyskać pliki, nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Jeśli opisana powyżej sytuacja brzmi dla Ciebie znajomo – świetnie trafiłeś!

Zakres usług

Nasza firma działająca na terenie Poznania, oferuje kompleksowe usługi z zakresu naprawy komputerów. Zdiagnozujemy i naprawimy zarówno każdy model notebooka czy ultrabooka, jak również wszystkie rodzaje i typy komputerów stacjonarnych. Oddając nam pod opiekę swój sprzęt otrzymujesz pełną obsługę serwisową – od wstępnej diagnostyki po wymianę podzespołów i reinstalację systemu (jeżeli jest konieczna).

Do najpopularniejszych napraw zlecanych w naszym serwisie należą:

Naprawa i instalacja systemów operacyjnych

Masz kłopot z systemem? A może po prostu chciałbyś go odświeżyć lub wymienić na nowszą wersję? W każdym przypadku służymy pomocą! Zdiagnozujemy i usuniemy usterki związane z oprogramowaniem systemowym. Dokonamy reinstalacji systemu wraz z instalacją wszystkich niezbędnych sterowników, oprogramowania antywirusowego i niezbędnych programów użytkowych (na życzenie klienta). Ponadto oferujemy również usługę upgrade’u posiadanego systemu operacyjnego.

Walka z wirusami!

Twój komputer został zaatakowany przez złośliwe oprogramowanie? Dręczą Cię wyskakujące reklamy? Pomożemy Ci! Kompleksowo wyczyścimy Twój komputer z wszelkiego rodzaju złośliwego i niechcianego oprogramowania. Ponadto zainstalujemy i skonfigurujemy oprogramowanie antywirusowe, które ochroni Cię przed podobnymi problemami w przyszłości. Oddając swój sprzęt pod opiekę naszych fachowców zyskujesz gwarancję, że wirusy przestaną być Twoim problemem!

Wymiana podzespołów

Spalona karta graficzna? Uszkodzona kość RAM? Awaria matrycy w Twoim laptopie? Dla nas to nie problem! Nasi pracownicy fachowo wymienią uszkodzoną część. Przedtem jednak dokonamy dokładnej diagnozy występującego problemu, aby upewnić się, że wymiana jest konieczna. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wykonana przez nas naprawa na pewno rozwiąże występujący problem, a Ty nie przepłacisz za zbędną usługę.

Czyszczenie układu chłodzenia

Zauważyłeś, że Twój niegdyś ultracichy komputer teraz hałasuje niczym startujący odrzutowiec? A może Twój laptop wyłącza się przy wykonywaniu bardziej złożonych zadań? W takim przypadku problem najczęściej leży w gromadzącym się wewnątrz urządzenia kurzu. Osadza się on na łopatkach wiatraczków, powodując ich coraz wolniejszą (oraz coraz głośniejszą) pracę. W konsekwencji nie odprowadzają one ciepła w sposób wystarczający, powodując przegrzanie poszczególnych podzespołów, co może prowadzić nawet do ich uszkodzenia. Dlatego jeżeli zauważysz (czy raczej usłyszysz), że Twój sprzęt pracuje coraz głośniej, nie zwlekaj – oddaj go w ręce specjalistów. Nasi fachowcy kompleksowo usuną nadmiar kurzu, zgromadzony na wszystkich elementach układu chłodzenia. Ponadto wymienimy starą pastę termoprzewodzącą. Dzięki temu Twój komputer zacznie pracować ciszej, szybciej i wydajniej, a Ty będziesz mógł wykonywać swoją pracę w znacznie bardziej komfortowych warunkach.

Co nas wyróżnia?

Naszym atutem jest profesjonalizm i doświadczenie. Nasi pracownicy to fachowcy posiadający kompleksową wiedzę i doświadczenie niezbędne, aby poprawnie zdiagnozować usterkę i skutecznie ją usunąć. Pełną diagnozę otrzymasz najpóźniej w ciągu 48 godzin od zgłoszenia usterki. Na każdym etapie pracy pozostajemy z Tobą w kontakcie. Na bieżąco będziesz zatem otrzymywał informacje o tym, co dzieje się z Twoim sprzętem. Dodatkowo Twój komputer zostanie rzetelnie przetestowany po zakończonej naprawie. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że oddajemy w Twoje ręce w pełni sprawne urządzenie. Naszym priorytetem jest bowiem Twoje zadowolenie i satysfakcja z oferowanych przez nas usług.

Oddając swój sprzęt w nasz ręce nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich plików. Dane zapisane na dysku Twojego komputera traktujemy jako poufne. Bez Twojej zgody nie zostaną one usunięte ani skopiowane na nośniki zewnętrzne. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Jak przebiega proces naprawy?

W każdym przypadku proces naprawy komputera oddanego do naszego serwisu w Poznaniu, składa się z kilku etapów.

Po pierwsze – przyjmujemy Twój sprzęt i dokonujemy jego diagnozy. Weryfikujemy problem, który nam zgłosisz i testujemy sprzęt pod kątem ewentualnych innych wad i niedociągnięć.

Etap drugi – kontakt. W ciągu 48 godzin od zgłoszenia nam problemu otrzymasz diagnozę, a także proponowany sposób i koszt naprawy. Co najważniejsze – nie wykonujemy żadnych czynności bez Twojej zgody. Jeżeli zatem uznasz, że naprawa zdiagnozowanej usterki jest nieopłacalna, naprawa nie zostanie wykonana i będziesz mógł odebrać swój sprzęt w takim stanie, w jakim go zostawiłeś. Decyzja należy do Ciebie!

Etap trzeci – fachowa naprawa. Jeżeli zdecydujesz się pozostawić swój sprzęt w naszych rękach, dołożymy wszelkich starań, aby skutecznie usunąć występującą usterkę. Nasi fachowcy wymienią uszkodzone elementy, czy też naprawią Twój system operacyjny, z zachowaniem należytej staranności i dbałości o bezpieczeństwo Twojego komputera. Wszystkie montowane przez nas podzespoły są sprawdzane pod kątem ewentualnych wad lub usterek. Otrzymujesz zatem gwarancję, że nowo zamontowana karta graficzna czy matryca jest w stu procentach sprawna i będzie Ci służyła przez dłuższy czas!

Etap czwarty – testy. Po dokonaniu niezbędnych napraw testujemy Twój sprzęt. Chcemy być bowiem pewni, że oddawane w Twoje ręce urządzenie jest w pełni sprawne i nie sprawi Ci przykrej niespodzianki w najbliższej przyszłości. Twoja satysfakcja z wykonanej przez nas pracy, jest bowiem najważniejsza!

Etap piąty – przekazanie sprzętu. Jeżeli po wykonaniu wszystkich niezbędnych testów Twoje urządzenie nie wykazuje już żadnych usterek, będziesz mógł je od nas odebrać. Otrzymasz od nas w stu procentach sprawny sprzęt, wraz z pełną dokumentacją przeprowadzonej naprawy. Przekażemy Ci pełen kosztorys, informacje na temat wymienionych części oraz sprawozdanie z przeprowadzonych testów. Ponadto przedstawimy Ci zalecenia dotyczące użytkowania komputera tak, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podobnych problemów w przyszłości.

Nowość – zdalna diagnostyka

To co nas wyróżnia spośród konkurencji to wprowadzenie usługi zdalnej diagnostyki. Oferujemy porady online, dzięki którym jesteśmy w stanie zdiagnozować Twój problem. Pozwoli to skrócić do minimum czas, na który będziesz musiał oddać swój sprzęt do serwisu, a nawet…zupełnie tego uniknąć! Sporą część drobnych problemów z systemem operacyjnym można bowiem rozwiązać zdalnie. Pamiętaj jednak, że porada online, to jedynie wstępna diagnostyka. Jeżeli problem jest poważniejszy lub bardziej złożony, mimo wszystko konieczna będzie wizyta w naszym serwisie.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług w Poznaniu!

Gotowy na bezpłatną konsultacją?