Serwis komputerowy

Serwis komputerowy Poznań

Odnosisz wrażenie, że z Twoim komputerem jest coś nie tak, ale nie za bardzo wiesz co? Być może Twoje urządzenie w ogóle się nie włącza, a może działa poprawnie, ale masz problem z kartą graficzną, czy systemem operacyjnym? Niezależnie od tego, jaki problem Cię trapi – chętnie pomożemy znaleźć odpowiedź. Pamiętaj: nawet, jeśli danego komputera nie dajesz rady naprawić w domowych warunkach, nie oznacza to jeszcze, że naprawić się go nie da!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy działającą na terenie Poznania firmą oferującą serwis i porady komputerowe mieszkańcom stolicy Wielkopolski i nie tylko. Z naszych usług skorzystały już setki osób, a z doświadczenia wynika, że tak naprawdę bardzo rzadko zdarzają się komputery nie do odratowania.

Zajmujemy się naprawą praktycznie wszelkich sprzętów komputerowych – od komputerów stacjonarnych przez laptopy na netbookach skończywszy. Oferujemy naszym klientom również możliwość złożenia spersonalizowanego, zgodnego z ich oczekiwaniami sprzętu zupełnie od podstaw.

Świadczymy bardzo szeroką gamę usług – dla nas żadne zlecenie nie jest zbyt trudne, zbyt czasochłonne, czy nie warte uwagi. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym przeglądem najważniejszych świadczonych przez nas usług. Jesteśmy zdania, że (prawie) każdy komputer jest do odratowania, wystarczy jedynie odrobina eksperckiej wiedzy – a my taką wiedzę posiadamy i chętnie korzystając z niej “wyleczymy” Twój sprzęt.

Nasze usługi

Oto skromny wycinek z listy usług, które możesz uzyskać w naszym warsztacie:

Odzyskiwanie danych

Niezależnie od tego, czy awarii uległ dysk twardy Twojego komputera, czy nośnik przenośny, taki jak pendrive USB – w wielu przypadkach da się odzyskać jeszcze z niego dane, nawet, jeśli urządzenie zdaje się już nie działać. Czasem rozwiązanie okazuje się wyjątkowo proste i zdarza się nawet, że “niedziałający” sprzęt jesteśmy w stanie przy okazji przywrócić do poprawnego funkcjonowania. Ta usługa jest dla Ciebie również, jeśli przypadkiem usunąłeś konkretne, niezbędne Ci dane z dysku twardego swojego komputera. Dostarcz swój sprzęt do naszego warsztatu, a my zobaczymy, co da się dla Ciebie zrobić.

Przegrywanie danych

Jeśli nie zależy Ci już na odzyskaniu sprzętu – chcesz po prostu uzyskać dostęp do znajdujących się na nim danych – odpowiednią opcją dla Ciebie będzie ich przegranie. Sam zdecyduj o rodzaju nośnika, na którym mają znaleźć się potrzebne Ci, przegrane dane – pendrive, karta microSD, płyta CD, czy zapasowy dysk twardy Twojego komputera. Polecamy tę usługę Twojej uwadze również, jeśli rezygnujesz z konkretnego sprzętu na rzecz innego i interesuje Cię przesłanie kluczowych informacji na Twój nowy komputer. Gwarantujemy szybkość i profesjonalizm wykonania usługi.

Diagnostyka komputerowa

Masz problemy z uruchomieniem komputera? Zepsuł się ekran twojego laptopa? Głośnik nie działa? Niezależnie od tego, z jakiego rodzaju problemem się zmagasz – nie zawsze musi być on tak poważny, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Nawet zresztą, jeśli jest to poważna awaria, w wielu przypadkach istnieją skuteczne metody naprawy. Zdiagnozujemy dla Ciebie między innymi problemy z dyskiem twardym, niedziałającymi portami USB, samoistnym wyłączeniem się sprzętu, sprzętem i oprogramowaniem – sprawdź nasz poznański warsztat i przekonaj się, że nawet awaria zapowiadająca się na poważną może mieć proste rozwiązanie.

Instalacje systemów

Potrzebujesz pomocy z wgraniem na dysk twardy Twojego komputera konkretnego systemu operacyjnego? Zarówno instalacja systemu Windows, jak i różnych wersji Linuxa może okazać się nie lada problemem dla mniej doświadczonych użytkowników. Nie ma jednak powodu do paniki – dostarcz swój sprzęt pod nasz adres, a my wgramy dostarczony przez Ciebie system operacyjny na dysk twardy peceta lub, jeśli interesuje Cię jego wersja przenośna, stworzymy tzw. bootable usb drive. Nie wiesz jeszcze, jaki chcesz system? To też żaden problem. Odwiedź nas, a chętnie doradzimy, co będzie najlepsze w Twojej sytuacji.

Konfiguracja systemów

Podobnie, jak w przypadku instalacji systemu, możemy wziąć na swoje barki pierwszą jego konfigurację. Wbrew pozorom stosunkowo często zdarza się, że ludzie instalując system operacyjny na własną rękę odkrywają, że nie wszystko działa tak, jak powinno. Twój komputer nie wykrywa podłączonych urządzeń? Nie możesz podłączyć się do internetu? System zawiesza się na starcie? Zgłoś się do nas, a razem ustalimy przyczynę problemów.

Składanie sprzętu komputerowego

Niezależnie od tego, czy planujesz złożyć komputer stacjonarny, czy laptopa, czy będzie to Twój pierwszy, czy piętnasty komputer – jesteśmy dla Ciebie, aby pomóc Ci w jego złożeniu. Jeśli zamówiłeś części, ale dobrze wiesz, że nie jesteś typem majsterkowicza, jeśli składanie tego konkretnego komputera po prostu Ci nie idzie – zgłoś się do nas. Dokończymy składanie sprzętu zgodnie z wszelkimi wymaganiami i uwagami, jakie możesz mieć. Jeśli dopiero potrzebujesz pomocy przy wybraniu niezbędnych części – żaden problem, nasze drzwi stoją otworem również przed Tobą. Doradzimy, zamówimy części, a jeśli taka będzie Twoja wola – złożymy Twój sprzęt.

Co jeszcze oferujemy

Nasz poznański serwis gwarantuje również profesjonalną opiekę nad sprzętem zawirusowanym i uszkodzonym przez złośliwe oprogramowanie. Cofniemy zmiany, usuniemy wirusa, i komputer znów będzie działał poprawnie. Służymy również pomocą właścicielom sprzętu mechanicznie uszkodzonego – jeśli Twój laptop wypadł Ci z rąk, został zalany, czy uległ jakiejkolwiek innej usterce, nie wahaj się przyjść z nim do nas.

Otrzymaj poradę online

Jesteś z poza Poznania? Zmagasz się z mniej poważnym problemem? Masz napięty grafik? Nie wiesz, czy awaria Twojego komputera jest na tyle poważna, by przychodzić z nim do naszego warsztatu? Służymy poradą również przez internet. Opisz nam swój problem, jak długo się z nim zmagasz; jeśli to możliwe, dostarcz również zrzuty ekranu czy zdjęcia. Postaramy się rozwiązać kłopot z Twoim komputerem całkowicie online – tak, byś nie wychodząc z domu mógł cieszyć się w pełni działającym sprzętem. Pamiętaj jednak, że w przypadku poważnych problemów, zwłaszcza hardware’owych, porada online nie zastąpi wizyty w warsztacie.

Jeśli nasza oferta brzmi dla Ciebie atrakcyjnie – znajdziesz nas w Poznaniu! Gwarantujemy miłą atmosferę, szybkość i skuteczność naprawy, oraz, rzecz jasna, absolutnie rzetelną i uczciwą wycenę. Skontaktuj się z nami i sam się o tym przekonaj jeszcze dziś!

Gotowy na bezpłatną konsultacją?